Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Hírnév (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=62)

Half 01-27-2006 10:33

Hírnév
 
Kéne valamit bevezetni hírnévre.
Szerintem az nugyutaság lenne ha egy ori erősebb vagy gyengébb lenne a hírneve miatt.
De szerintem egy olyasmi rendszer jó lenne ami úgy müködne, hogy ha egy negatív hírneves országok kapnának vérdijat a fejükre aszerint, hogy mennyire negatív a hírnevük.
A pozitiv hírnevesek pedig kapnának pénzt azért , hogyha beütnéka negatív hirnévvel rendelkező oszágokat.
1.
Minnél negatívabb lenne a hírneve valakinek annál több pénz kapnának érte. Ami nem ahírnév mérete szerint nőne hanem azszerint, hogy hányaidk legnegatívabb a hírneve.
Ha betámadják akkor veszitene a hirnevéből, de ha nem akkor nőne a hírneve(sikertleen támadás esetén.). De ha ő visszatámadna nagyobb hirnevü országot akkor Kapna a pozitiv hirnevü orinak a Hírnevéből megforditva. De ez arányos lenne, hogy ne lehessen azhogy valakire rámásznak kishírnevü orik. Esetleg védelmet élvezne valamilyen szinten.

Szal ez csak ami hirtelen eszembe jutott, de jól kialakitva jókis vérdij vadászatok aalkulhatnának ki csoportokon keresztül.
Még visszatérek egy jobban kidolgozott verzióval is:D

Thrym 01-27-2006 10:49

hello :)
ez egy picit bonyi lett, de az ötlet tetszik.

Phoenix 01-27-2006 10:59

ez nem egy rossz ötlet Half :) én támogatom
Thrym: egy kicsit széles az aláírásodban a kép, nem lehetne egy kicsivel kissebb, hogy ne húzza szét az oldalt??? köszi :)

Senki 01-27-2006 11:09

Quote:

Originally Posted by Phoenix
ez nem egy rossz ötlet Half :) én támogatom
Thrym: egy kicsit széles az aláírásodban a kép, nem lehetne egy kicsivel kissebb, hogy ne húzza szét az oldalt??? köszi :)

Te beszélsz egy teljes comic strippel? :D :D

Phoenix 01-27-2006 11:19

Quote:

Originally Posted by Senki
Te beszélsz egy teljes comic strippel? :D :D

:rolleyes: előferdül :P de ez akkor sem olyan széles ;)

Senki 01-27-2006 11:23

Quote:

Originally Posted by Phoenix
:rolleyes: előferdül :P de ez akkor sem olyan széles ;)

nekem a tied úgy méretre is másfélszerese az övének.... :rolleyes: nézz be a felbontásodba meg stb :D

Phoenix 01-27-2006 11:31

Quote:

Originally Posted by Senki
nekem a tied úgy méretre is másfélszerese az övének.... :rolleyes: nézz be a felbontásodba meg stb :D

mind1...annyira nem fontos ;) :D

Woodstock 01-27-2006 13:47

Nekem tetszik az ötlet...

LotR 01-27-2006 17:13

Kérdés kinek negatív a hírneve?

Vagy mostantól bevezetnéd az aktuális hírnevekre? Jaj te szegény mekkora is neked most pontosan?
Igazából akkor se jelente senkinek gondot + hírnevet csinálni a negatívból, teljesen értelmetlen...

Senki 01-27-2006 17:31

Quote:

Originally Posted by LotR
Kérdés kinek negatív a hírneve?
Vagy mostantól bevezetnéd az aktuális hírnevekre? Jaj te szegény mekkora is neked most pontosan?
Igazából akkor se jelente senkinek gondot + hírnevet csinálni a negatívból, teljesen értelmetlen...

Halfnak most -4 milla, erre gondolsz? nem értem... :confused:


All times are GMT +1. The time now is 19:53.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu