Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Az Elf klánok irreálisan erősek más klánokkal szemben! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2920)

Stoky(Gárdi) NEXUS 04-21-2008 13:40

Az Elf klánok irreálisan erősek más klánokkal szemben!
 
ezt a topikot azért nyitottam mivel az az észrevételem 1/A val kapcsolatban , hogy az elf klánok irreálisan erősek más klánokhoz képest!
Gondolok itt gnóm , ork vagy vegyes klánokra!

röhelynek tartom h számítások szerint egy 45/15 ös elf klánnal szembe egy gnóm klánnak nincs semmi esélye h bemenjen földre! esetlegesen 94-97% barakkal beférhet....

egy ork szövetségnek sincs sok esélye sajnos....


én ugy gondolom ezen változtatni kéne mível míg az egyik klán még tanyát , tolit és varit is tart bőségesen a másik klán szétgyurva se ér ellenük semmit....

ezt nem igen tartom egyenlő feltételeknek márcsak amiatt se h az elf feleannyi katiból fedez mint más fajok....

Zoli 04-21-2008 13:47

A szavaidból azt veszem ki, hogy az elf klánok/faj gyengítését szorgalmazod.
Egyetértek abban, hogy az elfet a legnehezebb beveni, elvégre erről szól maga a faj "békés, fedezgetős" , aminél az sem meglepő, ha olcsóbban fedez...én nem örülnék neki, ha mégjobban le lenne gyengítve szegény, még katonai téren is a vari és toli maluszok mellett.

Stoky(Gárdi) NEXUS 04-21-2008 13:51

nem akarom az elfeket egyéni csatánál legyengíteni de azt nem igazán nézem jószemmel h egy teljes elf klánt akik igazábol önfentartoak szinte lehetetlen beütni egy fullhadis klánnal

Vésd 04-21-2008 13:54

Quote:

Originally Posted by Stoky(Gárdi) NEXUS (Post 170860)
nem akarom az elfeket egyéni csatánál legyengíteni de azt nem igazán nézem jószemmel h egy teljes elf klánt akik igazábol önfentartoak szinte lehetetlen beütni egy fullhadis klánnal

Most..., de ha az érdeked úgy kívánja a normál csopiban, nyitsz egy topikot, hogy az elf túl erős egyéniben:)

Gondolom az elf klán azért lett elf klán mert békésen akarnak haladni fölfele...

Zoli 04-21-2008 13:55

Szerintem azért békés faj, hogy ne okozzon nagy kárt és mivel ez így van, (mert 20%-os tolizás ártó akcióknál nem nevezhető a legjobbnak, hogy csak egy példát említsek) ne is kalapálják földig se A-ban, se sehol...varikkal így is eléggé meg lehet szívatni őket tapasztalataim szerint.

Kutyuleee 04-21-2008 13:55

Gárdi ebben igazad van, de sztem túl nagy baj nincs vele. az elfklánok max a csopi 10%-ig jutnak. és általában a csopitól eléggé elszeparálodnak. nem bántanak minket, mi sem bántjuk őket. A 10%-tól meg vagy feladják a sérthetetlenségüket, és elkezdenek harcolni, vagy lefordulnak. utobbi eset nem nagyon zaklat senkit. ha meg átépülnek harcra, már nem sértethetetlenek...

Stoky(Gárdi) NEXUS 04-21-2008 13:56

véleményeket és megoldásokat kérnék hogyan lehetne ezt megoldani mert sztem ez így nem igazán jó....

de kérem a véleményeket mert lehet én tévedek

Zoli 04-21-2008 13:58

Ha egy full hadis klán nem ver be valakit, vagy épüljön át, hogy előtte gyengítsék az ellent,vagy keressen az elf klán helyett üthetőbb célpontot...mondjuk az igaz, hogy egyszerűbb beütni egy varikkal és tolikkal hadakozni félig képtelen klánt, na de meggyengíteni a hadi védelmét szerintem túlzás...

Synkel 04-21-2008 14:00

Kutyuleeval értek egyet. Valóban elég izé, hogy vannak beverhetetlen klánok (már maga az elv se tetszik, hogy akár matematikai esély legyen beverhetetlen klánt létrehozni) , de igazából nagyon sokat nem befolyásolnak. Mostanra elértük azt, hogy a beverhetetlenség mellett nem tudnak ártózni, ennyi elég. Legyen nekik védelem.


Jobb ötletem legalábbis nincs. Mert az se megoldás télleg, hogy amint valami bajunk van az elffel, rögtön gyengítsünk rajta egy kicsit.

Vésd 04-21-2008 14:00

Sztem ha már egy tamagocsi faj született azoknak akik nem akarnak, tudnak sok időt a játékra szánni, de játszani akarnak nem kéne mindenki prédájává tenni, még az A ban sem.
Nézzük úgy hogy a hadi orikon túl is van élet:)
Ha meg nagy a föld éhség, egy hadi ori is fedezhet, vagy neadj úristan megtámadhat egy másik hadi klánt is:)
Legalább történik is valami az A ban...:)


All times are GMT +1. The time now is 16:36.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu