Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Ijász pontok! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=439)

Woldemor 04-23-2006 22:16

Ijász pontok!
 
HY!
Ha van egy gyereknek mondjuk 1000Ijja és tornyai is van annyi amennyi belefér, akkor az ij védőértéke 6-ről 12-re változik, vagy marad 6 a védő érték és 30%????:confused:

Láma 04-23-2006 22:35

Az őrtorony növeli országod védelmét. Támadásnál semmi jelentősége, ám védekezésnél annál több. A felépített és teljes foglalkoztatottsággal működő őrtornyok az országod összterületéből elfoglalt százalékos arány kétszeresével növelik a védőerőt, de maximum 30%-kal (természetesen fajodtól függően ez is változhat. Bővebben lásd: fajok súgó.). Ezen kívül védekezéskor minden egyes őrtorony 40 íjásznak ad fedezéket és lőpozíciót (természetesen ezt az értéket módosítja a lakáshelyzet tudományában való jártasság mértéke. Bővebben: Tudomány súgó), ami által az őrtoronyban lévő íjászok védőereje megduplázódik.


ezen mi nem világos?

Woldemor 04-24-2006 12:55

Nem a súgo tudásra wok kiváncsi!:D
Hanem volt ez már valahaol, de már nem tudom ,hogy hol és ott volt valami ezekkel a támadó pontokkal!:rolleyes:

Alba 04-24-2006 13:12

Ha vagy 1000 hekin es van 100 őrtrnyod akkor 20% vedero bonuszt kapsz kivéve a gnomot aki akor megkapja már a 30% ot.
es ez a max tehat ennél több mar nem lesz hiaba van gnommal 150 ortornyod
Persze az ijjak duplat vedenek.

Kisbér 04-24-2006 14:49

Quote:

Originally Posted by Woldemor
Nem a súgo tudásra wok kiváncsi!:D
Hanem volt ez már valahaol, de már nem tudom ,hogy hol és ott volt valami ezekkel a támadó pontokkal!:rolleyes:

Én sem teljesen értem, hogy mi is a kérdésed :D

Milán™ 04-24-2006 14:57

tegyük fel van 1000íjászod torony nélkül az 1000x6(minden bónuszt félretéve)=6ezer védőpont.
Ha van 1000íjászod toronnyal akkor az már 1000x12(minden bónuszt félretéve)=12ezer védőpont.Kivétel az elf ott 1000x14-el

Milán™ 04-24-2006 15:09

Quote:

Originally Posted by Láma
Az őrtorony növeli országod védelmét. Támadásnál semmi jelentősége, ám védekezésnél annál több. A felépített és teljes foglalkoztatottsággal működő őrtornyok az országod összterületéből elfoglalt százalékos arány kétszeresével növelik a védőerőt, de maximum 30%-kal (természetesen fajodtól függően ez is változhat. Bővebben lásd: fajok súgó.). Ezen kívül védekezéskor minden egyes őrtorony 40 íjásznak ad fedezéket és lőpozíciót (természetesen ezt az értéket módosítja a lakáshelyzet tudományában való jártasság mértéke. Bővebben: Tudomány súgó), ami által az őrtoronyban lévő íjászok védőereje megduplázódik.


ezen mi nem világos?

A súgót hétköznapi nyelvre lefordítva ez annyit tesz ki hogy ahány %tornyod van(lásd tanácsadók)annyi %hozzá adódik az íjászok védelméhez.De ez a %bónusz csak max30%-ig mehet fel.Mer ha már 31%nyi tornyod van akkor is csak 30%-ot ad.Jól mondom nem?:)

Békés 04-24-2006 15:14

Quote:

Originally Posted by Woldemor
Nem a súgo tudásra wok kiváncsi!:D
Hanem volt ez már valahaol, de már nem tudom ,hogy hol és ott volt valami ezekkel a támadó pontokkal!:rolleyes:

Pedig nagyon egyszerű, oldal teteje keresés menüpont beirod a szót amire kiváncsi vagy és kikeresi neked.
Igy akkor nem rabolod a másik idejét azzal hogy olyat kérdezel amit nemis akarsz tudni, csak a téma helyére vagy kiváncsi.:rolleyes:

Békés 04-24-2006 15:22

Quote:

Originally Posted by Milán™
A súgót hétköznapi nyelvre lefordítva ez annyit tesz ki hogy ahány %tornyod van(lásd tanácsadók)annyi %hozzá adódik az íjászok védelméhez.De ez a %bónusz csak max30%-ig mehet fel.Mer ha már 31%nyi tornyod van akkor is csak 30%-ot ad.Jól mondom nem?:)

Hát nem egésszen, mert 15%ig számit mivel az elfoglalt terület kétszeresét éri.
Tehát a 16% és a 31% is csak 30%-ot ad.

Milán™ 04-24-2006 15:49

jah értem már:)


All times are GMT +1. The time now is 22:58.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu