Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   fagyasztás, avagy mf védekezés (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3205)

csabi 10-02-2008 09:34

fagyasztás, avagy mf védekezés
 
sziasztok!

szerintetek jól van az, hogy fagyasztással meg lehet úszni egy vagy akár több sereg beérkezését?

tegnap az egyik szövim megtámadott egy mf országot, aki fagyasztotta a lenti országával a támadottat, természetesen még nem lépett fel, a sereg viszont teljessen eltévedt.

none 10-02-2008 09:38

érdekes, mert én úgy emlékszem, hogy ilyen esetben a mi seregünk megérkezett..(szövim támadott, ezért nem vagyok benne biztos, meg már régen is volt)
ha tévednék, akkor a felvetés jogos, és nem kéne eltévedni..

csabi 10-02-2008 09:42

Quote:

Originally Posted by none (Post 192416)
érdekes, mert én úgy emlékszem, hogy ilyen esetben a mi seregünk megérkezett..(szövim támadott, ezért nem vagyok benne biztos, meg már régen is volt)
ha tévednék, akkor a felvetés jogos, és nem kéne eltévedni..

akkor lehet, h tévedek? :) a célország még a csoportban van, seregérkezés előtt szabizott, majd a pontlistából eltűnt, de a kereső szerint itt van és tudom, h van lent országa.

none 10-02-2008 09:49

Quote:

Originally Posted by oh-ogo (Post 192417)
akkor lehet, h tévedek? :) a célország még a csoportban van, seregérkezés előtt szabizott, majd a pontlistából eltűnt, de a kereső szerint itt van és tudom, h van lent országa.

akkor megvárjuk míg valaki aki járatosabb a témában elmondja, hogy is van ez:)
csak nekem logikussan az következne, hogy megérkezik a sereg, mivel szabi alatt is megérkezik..

Kubbi 10-02-2008 09:52

Abból kiindulva hogy fagyasztás esetén ugrik a piacon levő áru, -mert kikerül a csopiból az ország-
Szerintem simán eltéved a sereg.

csabi 10-02-2008 09:52

Quote:

Originally Posted by none (Post 192420)
akkor megvárjuk míg valaki aki járatosabb a témában elmondja, hogy is van ez:)
csak nekem logikussan az következne, hogy megérkezik a sereg, mivel szabi alatt is megérkezik..

igen, de ha szabizol, akkor bennemaradsz a pontlistában, fagyasztással viszont kikerülsz onnan.

Killer 10-02-2008 13:25

Quote:

Originally Posted by none (Post 192416)
érdekes, mert én úgy emlékszem, hogy ilyen esetben a mi seregünk megérkezett..(szövim támadott, ezért nem vagyok benne biztos, meg már régen is volt)
ha tévednék, akkor a felvetés jogos, és nem kéne eltévedni..

régen nem volt fagyasztás szóval szerintem kevered.

none 10-02-2008 13:38

Quote:

Originally Posted by taszi (Post 192462)
régen nem volt fagyasztás szóval szerintem kevered.

elég rég van már:) néhány hónapja történt.. de lehet, csak ütés után fagyasztott.. nem én ütöttem, így nem figyeltem annyira oda, meg gyorsan is felejtek:) de mostmár érdekel a téma:)

Reni 10-03-2008 09:08

Az is lehet hogy törölt, de a keresőbe nem tudom miért még mindig benne van. Én is kerestem már rá törölt orira a keresőben és hiába nem létező ország, a kereső kidobta.

csabi 10-03-2008 09:42

Quote:

Originally Posted by Reni (Post 192560)
Az is lehet hogy törölt, de a keresőbe nem tudom miért még mindig benne van. Én is kerestem már rá törölt orira a keresőben és hiába nem létező ország, a kereső kidobta.

szabadságon van.. :) tehát nem törölhetett.. :)


All times are GMT +1. The time now is 12:32.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu