Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Fantasy, szerepjátékok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=26)
-   -   M.a.g.u.s. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=32)

Arwyl 01-26-2006 15:45

M.a.g.u.s.
 
Ha valakinek van modulja (bármilyen renderhez) és hajlandó is elküldeni azt nagyon megköszönném. Ezen kívül gondolkoztam már azon hogy fórumon hogyan lehetne mesélni, játszani, ehhez ha valakinek van ötlete szívesen fogadom. (Igazából a kockadobálgatásokat kellene helyettesíteni valahogy...)

Ati 01-26-2006 15:48

Quote:

Originally Posted by Arwyl
Ezen kívül gondolkoztam már azon hogy fórumon hogyan lehetne mesélni, játszani, ehhez ha valakinek van ötlete szívesen fogadom. (Igazából a kockadobálgatásokat kellene helyettesíteni valahogy...)

Kockadobásra vannak külön progik, meg oldalak. A fórumot pedig lehet "moderálttá" tenni, és az üzenetek csak a moderátor (DM?) jóváhagyása után jelennek meg. Ezzel meg lehet oldani, hogy mindenki leírja, hogy mit csinál, de nem tudja, hogy mások mit lépnek közben. :D

Phoenix 01-27-2006 10:17

amúgy pontosan mi is lenne ez a mágus :confused: sokfelé hallottam már, de eddig még nem igazán érdekelt :P

aúú 01-27-2006 11:27

Szép napot Mindenkinek! :)
Arwyl, sok féle megoldás létezik a kockák szimulálására... pld amit Atis írt, hogy ha nagyn keresgélsz, találsz dobás szimuláló progit... de pld van kocka nélküli megoldás (amit általában a live játékokon használnak)... a karaktert pontokból kell összetenni (a tulajdonságokat is, akárcsak egy WOD-os karinál) ezt elküldik neked, te összeszámolod, hogy jó e, aztán az xp-t te is vezeted, meg a fejlesztéseket is (így kizárható a csalás), a dobásokat pedig kreativitással helyettesíted (a játékos megmondja mit akar, te meg eldöntöd, hogy az adott tulajdonságokkal és képzettségekkel képes e megcsinálni az adott szituban), mert számít nagyon, hogy a játékos mennyire ötletes...
Amúgy küldök neked egy linket, ahol majd mindenféle játékhoz találhatsz modult... és ha mesélni akarsz akkor kedvesem Chris, meg én tutira jelentkezünk...:D


A M.A.G.U.S. pedig a második magyarul megjelenő szerepjáték (sokan tévesen azt hiszik, hogy az első, pedig az a Liverti, vagy Liberti utcái, vagy valami hasonló volt), melynek bár a kasztjai nincsenek túl jól kiegyensúlyozva, de a világa elég jól sikerült...

Ink@ 01-27-2006 11:36

Én sem tudok túl sokat erről a játékról, személy szerint nem is játszodtam, de ha összejön egy nettes játszma, szívesen benevezek:) Már ha fogadnátok kezdőket is:)

Senki 01-27-2006 11:43

Quote:

Originally Posted by aúú
A M.A.G.U.S. pedig a második magyarul megjelenő szerepjáték (sokan tévesen azt hiszik, hogy az első, pedig az a Liverti, vagy Liberti utcái, vagy valami hasonló volt), melynek bár a kasztjai nincsenek túl jól kiegyensúlyozva, de a világa elég jól sikerült...

nem tudom, nekem a Shadowrun világa jobban teccik, vagy a Cyberpunk 2010-é....http://show.imagehosting.us/show/111...-1_1113802.JPG
:cool: vagy csak én vagyok fura fazon? /tudom nem ez a topic, amibe ez való, majd lesz időm, akkor lesz olyan is :D

Phoenix 01-27-2006 11:43

Quote:

Originally Posted by Ink@
Én sem tudok túl sokat erről a játékról, személy szerint nem is játszodtam, de ha összejön egy nettes játszma, szívesen benevezek:) Már ha fogadnátok kezdőket is:)

én is szivesen beszállnék, ha lehetséges lenne majd :)

aúú 01-27-2006 15:57

Nos, a S.run világa nekem is nagyon bejön, ezért is büszkélkedhetek azzal, hogy M.O-n az elsők között kezdtünk el játszani még a régi angol 2. kiadása alapján....:) Azóta is minimum évente 1x versenymodulokat is írunk...:)
De ennek inkább nyissunk új témát, mert ez már nem MAGUS...:)

*CL* akinek a beceneve rövidebb mint 3 betű, ezért lett másik becenévvel...:D

Ati 01-27-2006 16:00

Quote:

Originally Posted by aúú
Nos, a S.run világa nekem is nagyon bejön

Annak a "történelmét" épp most éljük. ;)

Senki 01-27-2006 16:25

Quote:

Originally Posted by aúú
Nos, a S.run világa nekem is nagyon bejön, ezért is büszkélkedhetek azzal, hogy M.O-n az elsők között kezdtünk el játszani még a régi angol 2. kiadása alapján....:) Azóta is minimum évente 1x versenymodulokat is írunk...:)
De ennek inkább nyissunk új témát, mert ez már nem MAGUS...

hát ha már modulokat is írtok, nem akarod te megnyitni az SR topicot? (spec pont azért mert csak játékos vagyok, azért nem nyitom én :D ) ott is lehetne némi játék, sötöbö :D


All times are GMT +1. The time now is 03:32.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu