Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Zene (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Mi a kedvenc zenei stílusod és együttesed? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1369)

BimmBimm 01-30-2007 21:39

Mi a kedvenc zenei stílusod és együttesed?
 
Ilyen topic-ot még nem láttam és érdekelne h ki milyen irányba érdeklődik.
Én szeretek szinte minden stílust de a kedvenc az a rock és a metál...

karesz6 01-30-2007 21:44

Quote:

Originally Posted by bimmbimm (Post 70339)
Ilyen topic-ot még nem láttam és érdekelne h ki milyen irányba érdeklődik.
Én szeretek szinte minden stílust de a kedvenc az a rock és a metál...

A ki mit hallgat most topicot elnézve elsősorban rock/metál felé fog elmenni sztem.
Részemről:
Progressive house
Techno
reggae
goa
chill out/coffe del mar

BimmBimm 01-30-2007 21:47

A rock/metál mindenkép meghatározó sztem is, de próbáltam sok féle stílust felsorolni, mert nem hiszem h mindenki elvakult rocker lenne...:D

Viz 01-30-2007 21:51

Metal/rock
Chill out
D&B, Breakbeat
Reggea, Dub
Jazz

Kedvencem Ensiferum és Opeth:D

karesz6 01-30-2007 21:54

Quote:

Originally Posted by bimmbimm (Post 70341)
A rock/metál mindenkép meghatározó sztem is, de próbáltam sok féle stílust felsorolni, mert nem hiszem h mindenki elvakult rocker lenne...:D

Sztem sem. De érdekes hogy különböző közösségek (még ha semmi köze nincs is a zenéhez) zeneileg nagyon egyöntetűek. :) Az első gimnázium amibe jártam disco s volt szinte kivétel nélkül. Utánna a másik suli full rocker egyetemen populáris emberek kizárólag. Haveromnak viszont csak elektronikus évfolyama volt. És az iskolát állt. nem a zenei stilus alapján választják az emberek.

BimmBimm 01-30-2007 21:56

akkor 1 két együttes amit szeretek:
Children Of Bodom
Demonlord
Depresszió
Egészséges Fejbőr
Ensiferum
Guns N' Roses
Kalapács
Kárpátia
Lordi
Nightwish
Ossian
RHCP
SOAD
...

BimmBimm 01-30-2007 21:59

Quote:

Originally Posted by karesz6 (Post 70344)
Sztem sem. De érdekes hogy különböző közösségek (még ha semmi köze nincs is a zenéhez) zeneileg nagyon egyöntetűek. :) Az első gimnázium amibe jártam disco s volt szinte kivétel nélkül. Utánna a másik suli full rocker egyetemen populáris emberek kizárólag. Haveromnak viszont csak elektronikus évfolyama volt. És az iskolát állt. nem a zenei stilus alapján választják az emberek.

Hát ahova én eddig jártam, ott olyan vegyes népség volt h szörnyű. Főleg amikor az általam nem különösebben kedvelt elektrónikus zenét kedvelők akarata érvényesül amikor véletlen szólt a zene a szünetben...

karesz6 01-30-2007 22:08

Akkor már én is írok toplistát. A lista messze nem teljes mé a kedvencek közül se csak őket gondoltam mindenképpen megemlíteni.

Progressive:
John Digweed
Sasha
Nick warren
Chriss Miccali
Hardy Hard

Reggae:
Sizzla
Mad Cobra
Wybz Cartel
Gentleman

D&B:
LTJ Bukem.

Techno
Electroo
Anthony Rother
Felipe
James Holden

Industrial
Chriss Liebing
Marco Bailey
The Advent
Monika Cruse
Valentino Kanzyani
Miss Kittin

Hard:
Pet Duo

Minimal:
Richie Howtin

Goa:
Gms juice
Astral Projection

Chill:
Nincsennek kedvencek. Magát a zenét szeretem. :D

Kérdés: Mik voltak életetek legnagyobb Partyjai?
Nekem:
Mayday 2005 U MAKE THE RULES WE MAKE THE NOISE
MayDay 2006 POWER RECYCLEING
Hyperspace@Richie Howtin, Miss Kittin
Hyperspace@Anthony Rother, Green Velvet
Sziget 2005

karesz6 01-30-2007 22:11

Quote:

Originally Posted by bimmbimm (Post 70348)
Hát ahova én eddig jártam, ott olyan vegyes népség volt h szörnyű. Főleg amikor az általam nem különösebben kedvelt elektrónikus zenét kedvelők akarata érvényesül amikor véletlen szólt a zene a szünetben...

Lakótársam full rocker. De találtunk kompromisszumot. :D Sikerült vele megszerettetnem a progressive et és a Reggae t És neki meg sikerült velem megszerettetnie a Nightwish t meg a P.O.D -t és még néhány egyéb számot és állt. ezekből válogatunk ha a nagy hangcuccból jön a zene.:D

BimmBimm 01-30-2007 22:16

Quote:

Originally Posted by karesz6 (Post 70353)
Lakótársam full rocker. De találtunk kompromisszumot. :D Sikerült vele megszerettetnem a progressive et és a Reggae t És neki meg sikerült velem megszerettetnie a Nightwish t meg a P.O.D -t és még néhány egyéb számot és állt. ezekből válogatunk ha a nagy hangcuccból jön a zene.:D

Tapasztalatból mondom nem mindenki hajlandó a kompromiosszumokra (én igen;) )... De a lakótársnál kicsit más. Néha én is végzek hittérítést, általában hip-hop mániásokkal szerettem meg a rock és a metal egyes vállfajait:D:D


All times are GMT +1. The time now is 19:41.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu