Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   FireFox 3.5 (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3563)

Ati 07-02-2009 10:24

FireFox 3.5
 
Aki még nem telepítette, az szerintem várjon vele... Vannak (számomra legalábbis) nagyon idegesítő problémák vele még. :(

Phoenix 07-02-2009 16:36

Nekem már fent van és nem jött elő eddig semmilyen hiba. Mire gondolsz?

Ati 07-02-2009 16:40

Quote:

Originally Posted by Phoenix (Post 217964)
Nekem már fent van és nem jött elő eddig semmilyen hiba. Mire gondolsz?

A legzavaróbb számomra, hogy ha valahol 2 mp-nél tovább otthagyom az egeret, akkor megjelenik egy kis kocka a kukroz mellett. Mint amikor egy title mezőt kéne megjelenítnie, csak épp üres. De ez mindenhol. Képeken, szövegeken, még a flash tartalmakon is.

Ahol eddig ilyenkor kiírt valami title szöveget, most már ott se írja azt ki, hanem csak a kis üres kocka jelenik meg.

Ha hibaoldalt ad, akkor a "Try again" gomb szürke marad, így nehéz újratölteni. :D

Ezen kívül nemigen vettem észre, hogy bármivel is stabilabb lenne, mint az eddigi verzió, ha egy oldal ip címét nem találta, akkor ugyanúgy percekre kihalt minden más is, amit amúgy megtalált volna, csak emiatt nem használhattam. Ez nem újkeletű jelenség, ez eddig is volt, de nem sikerült javítani sajna. :(

Ati 07-02-2009 16:41

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 217966)
Ahol eddig ilyenkor kiírt valami title szöveget, most már ott se írja azt ki, hanem csak a kis üres kocka jelenik meg.

Legjobb példa erre a Hódban a dátum melletti kis kocka. Eddig ha rávitted, akkor kiírta, hogy "Sárga", "Zöld", vagy "Piros". Most egy hagy ürességet ír ki oda.

De nemcsak ott, hanem mindenhol máshol is, ahol ez a funkció használva van. :(

Phoenix 07-02-2009 16:58

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 217967)
Legjobb példa erre a Hódban a dátum melletti kis kocka. Eddig ha rávitted, akkor kiírta, hogy "Sárga", "Zöld", vagy "Piros". Most egy hagy ürességet ír ki oda.

De nemcsak ott, hanem mindenhol máshol is, ahol ez a funkció használva van. :(

Most direkt beléptem, hogy megnézzem és nekem tökéletesen működik :)
Ezekkel a hibákkal meg nem találkoztam, amiket leírtál.

Ati 07-02-2009 17:15

Quote:

Originally Posted by Phoenix (Post 217968)
Most direkt beléptem, hogy megnézzem és nekem tökéletesen működik :)

Igen? :eek::eek::eek:

Basszus, akkro csak engem szivat? :( No majd holnap meglátjuk akkor, hátha csak a frissítés miatt csinálja, és kell neki egy újraindítás... Nálam kifejezetten és mindenhol következetesen rossz. :(

Ildee 07-02-2009 17:17

Ezek után, hogy döntse el a nem szakavatott, hogy jó e a 3.5 vagy sem? :D

Egyáltalán hol tudom azt megnézni, hogy nekem hanyas van, kerestem de nem találom...

Ati 07-02-2009 17:20

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 217972)
Egyáltalán hol tudom azt megnézni, hogy nekem hanyas van, kerestem de nem találom...

Help -> About Mozilla Firefox

De ha nem frissítettél a napokban, akkor még nem ez van. Ez nagyon új még.

szamóka 07-02-2009 17:37

Súgó->A Mozilla Firefox névjegye... Mellesleg a magyar verzióban nem találkoztam a fenti hibákkal. Ati, ideje váltanod;)

Ati 07-02-2009 17:40

Quote:

Originally Posted by szamóka (Post 217976)
Súgó->A Mozilla Firefox névjegye... Mellesleg a magyar verzióban nem találkoztam a fenti hibákkal. Ati, ideje váltanod;)

Magyarra bizti nem... Így is elég zavaró, hoyg néhány progi valamiért úgy gondolja, hogy nekem márpedig magyar fordítást kell mutatni. De lövésem sincs miért döntenek ezek így, amikor a Windows angol, a böngésző angol, a nyelvi beállításban böngészőben angolra van téve...

A Gugli is következetlen, mert valamelyik gépen be tudom állítani, hogy nekem ne magyar kezdőlapot adjon, máshol pedig (ugyanarra a felhasználóra) mindig magyart ad, akármit állítok. :( Megoldottam, mert már annyit hazsnáltam a nyelvátváltását, hogy eleve azt az oldalt ajánlja fel a címsorban, amiben mögé van biggyesztve a nyelvváltó paramétere. De az elején zavaró volt... :)


All times are GMT +1. The time now is 15:22.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu