Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Belépési probléma (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4800)

Toti 10-01-2013 09:58

és például mi történik, hogyha 27 órára áll le a hód? mivel a körváltások rendben lezajlanak, de ugyebár senki sem tud belépni, ezért senki sem tud vásárolni. Én kirakom az áruim eladható áron, de mivel nincs kereslet, nyilván mert nincs vevő, akkor elbukom mindenem?

Ati 10-01-2013 10:15

Quote:

Originally Posted by Toti (Post 305479)
és például mi történik, hogyha 27 órára áll le a hód? mivel a körváltások rendben lezajlanak, de ugyebár senki sem tud belépni, ezért senki sem tud vásárolni. Én kirakom az áruim eladható áron, de mivel nincs kereslet, nyilván mert nincs vevő, akkor elbukom mindenem?

Nem eladható áron tetted ki az árudat, hanem raktárként használtad a piacot. Nem arra való.

Idézem a piac súgó vonatkozó részét:

"A piac nem raktár. Csak akkor tegyél a piacra árut, ha azt valóban el szeretnéd adni, és csak olyan áron, amennyiért reális kereslet van az adott árura."

vityu 10-01-2013 10:18

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 305480)
Nem eladható áron tetted ki az árudat, hanem raktárként használtad a piacot. Nem arra való.

Idézem a piac súgó vonatkozó részét:

"A piac nem raktár. Csak akkor tegyél a piacra árut, ha azt valóban el szeretnéd adni, és csak olyan áron, amennyiért reális kereslet van az adott árura."

Te is nagyon jól tudod, Ati, hogy ez csak elméletben van így. És bármennyire is hajtogatod a piac nem raktár dolgot, tisztában vagy vele, hogy de igen, AZ. Vagy tenni kell ellene, hogy ne legyen az, vagy el kell fogadni, hogy az.

Ati 10-01-2013 10:25

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 305481)
Te is nagyon jól tudod, Ati, hogy ez csak elméletben van így. És bármennyire is hajtogatod a piac nem raktár dolgot, tisztában vagy vele, hogy de igen, AZ. Vagy tenni kell ellene, hogy ne legyen az, vagy el kell fogadni, hogy az.

Attól, hogy sokan arra használják, az még rendeltetésellenes használat. Meg lehet tenni, de minden esetben benne van a kockázat, hogy azokat az árukat el fogod bukni. Mert nem arra való. Ezen után ha TÉNYLEG elbukod, akkor az teljesen normális.

Merengő 10-01-2013 11:14

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 305482)
Attól, hogy sokan arra használják, az még rendeltetésellenes használat. Meg lehet tenni, de minden esetben benne van a kockázat, hogy azokat az árukat el fogod bukni. Mert nem arra való. Ezen után ha TÉNYLEG elbukod, akkor az teljesen normális.

az egy dolog, hogy benne van a kockázat, hogy elbukjuk más játékosok drágább illetve olcsóbb árujai miatt, de hogy kiraksz full pénzért rúnát drágakövet nyersit teljesen mind1 mit nem veszik meg, mert alád pakolnak, másnap vissza akarod rakni olcsóbban de nem tudsz belépni mert nem elérhető a játék... szerintem ez nem helyénvaló...

Sucó 10-01-2013 11:15

És mi van azzal akinek éppen visszért áruja a piacról, mert nem tudta eladni?
ht nem volt egység meg ment a levesbe.
vagy pont abban a körökben volt tekercskopása amikor nem lehetett elérni a játékot?
gondolom így jártak.
remek hozzáállás!

none 10-01-2013 11:53

Quote:

Originally Posted by Sucó (Post 305484)
És mi van azzal akinek éppen visszért áruja a piacról, mert nem tudta eladni?
ht nem volt egység meg ment a levesbe.
vagy pont abban a körökben volt tekercskopása amikor nem lehetett elérni a játékot?
gondolom így jártak.
remek hozzáállás!

Te mindig abban a körben veszed újra a tekercset, amikor bekopik?
Szerintem kb nincs olyan, aki pont a leállás alatt bukott tekikopás miatt egységet, úgy hogy ha nincs leállás akkor nem bukik..

Ati 10-01-2013 12:02

Quote:

Originally Posted by Sucó (Post 305484)
ht nem volt

A helytartó végig működött. Ha nem működött volna, akkor más lenne az egész helyzet.

vajling 10-01-2013 12:16

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 305486)
A helytartó végig működött. Ha nem működött volna, akkor más lenne az egész helyzet.

És ha valakinek nincs VIP-je az így járt?

LuciFero 10-01-2013 12:26

Azért szerintem ez egyáltalán nem volt fair...Majdnem egesz ejjel fenn voltam, hogy a támadás úgy jöjjön ki ahogy kell és tudjam intézni a hazajövo hekiket és katonákat.

A seregek hazaindulása után eltunt a hod...Mire visszajott, a sereg jó része dezertált, mert pont ezido alatt jöttek haza a piacról, az eladásra, kitett lovak is. Amit ha lett volna hod meg tudtam volna oldani: ismet kitenni a piacra.

Magyarul: általam nem befolyásolható tényezok miatt hátrányba kerültem a többi játékossal szemben...


All times are GMT +1. The time now is 07:29.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu