Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Alulról lopnak 5. csoport (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=5105)

Newbie 03-23-2023 09:17

Alulról lopnak 5. csoport
 
Sziasztok!

Jelenleg az 5. csoportban 200 hektáron vagyok kiépülve óriás vari-hadi, barakkok templom és kocsmák teleképezve. 30% barakk 15% temlpom 5% kocsma.

Egy szemtelen félelf lopkod alulról. Amikor a közelemben volt próbáltam fosztani, de éjjel nappal fent volt így nem tudtam sokmindent hozni. Utána mészárolni kezdtem, hogy elvegyem a kedvét, viszont nagyon lebontotta magát így messzire került. Próbáltam követni, de annyira nem tudok visszabontani, hogy 6 körnél közelebb kerüljek mert elmennek a seregeim.

Tehetek valamit ellene, vagy diplomáciával próbálkozzak? A felesleges tekercseimet és értékeimet a piacon forgatom, hogy minél kevesebb legyen az országban, de jó lenne valahogy elérni, hogy leszálljon rólam.

Jelenleg 12 kör távolságból lopkod, kb 1000 ponttal van alattam.

Soldierboy 03-23-2023 14:40

Szia!

Óriásként van a legjobb esélyed toli ellen. Ha van gömböd ki tudod számolni, hogy nagyjából milyen lehet az épületlistája. Hegyezd ki rá az oridat átmenetileg, ha a csoport körülményei megengedik ezt. Ha tudod vedd le a készülijét. Kocsmára nem lesz szükséged, így is-úgy is lop, tanyát, raktárat is bonthatsz, ha van tornyot is, mert kitámadni nem igen fog. Mivel sok épületed megy a levesbe, ezért házat is tudsz bontani, mert kevesebb épületet kell üzemeltetni. A piaci árak nagyban meghatározzák, hogy megéri-e a vesződséget, hogy utána újra kell majd épülnöd, gabonát kell piacról venned stb...

Serg 10-16-2023 08:38

Quote:

Originally Posted by Newbie (Post 310557)
Sziasztok!

Jelenleg az 5. csoportban 200 hektáron vagyok kiépülve óriás vari-hadi, barakkok templom és kocsmák teleképezve. 30% barakk 15% temlpom 5% kocsma.

Egy szemtelen félelf lopkod alulról. Amikor a közelemben volt próbáltam fosztani, de éjjel nappal fent volt így nem tudtam sokmindent hozni. Utána mészárolni kezdtem, hogy elvegyem a kedvét, viszont nagyon lebontotta magát így messzire került. Próbáltam követni, de annyira nem tudok visszabontani, hogy 6 körnél közelebb kerüljek mert elmennek a seregeim.

Tehetek valamit ellene, vagy diplomáciával próbálkozzak? A felesleges tekercseimet és értékeimet a piacon forgatom, hogy minél kevesebb legyen az országban, de jó lenne valahogy elérni, hogy leszálljon rólam.

Jelenleg 12 kör távolságból lopkod, kb 1000 ponttal van alattam.

Tök egyszerű a megoldás nézz körül és üsd feljebb magad a nagyobb pont és helyezés különbség miatt nem fogja neki megérni a lopás,vagy pakolj ki mindent a piacra Varit tolit ijjakat lovakat rövid időn belűl lesz jelentkező aki rádmegy és leföldel


All times are GMT +1. The time now is 13:12.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu