Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Zene (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Metal (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=21)

Xeper 02-08-2006 23:31

Quote:

Originally Posted by Artúr
Üdv metálos testvérek.
Nos én a régebbi bandákat csípem, pl: Pokolgép, Metallica, Iron Maiden, Manowar stb. 96-os Metallicán is ott sasoltam. :D

Én még akkor csak 13 éves voltam, úgyhogy nem mehettem :(
Meg ha jól rémlik, akkor 5000Ft volt a beugró... ami szép summa volt akkor (még most sem rossz)

Amúgy én is az öregeket szeretem elsősorban (Metallica, Slayer) :)
Meg a fél öregeket (90 körül alakult együttesek) is :D

Gyula 02-09-2006 18:24

Hát egy metallica koncerten én is ott voltam 99-ben ha jól emléxem az MTK stadionban, az hatalmas buli volt :)))

és meg van még a jegy is :) 6500ft votl akkoriban ha jól emléxem :) a fizetésem meg talán 22k :)

Xeper 02-11-2006 22:22

Húúúú
Tegnap volt a 25 éves Dick koncert.... nagyon nagy buli volt! :D
4 óra pogo... kicsit izomlázam van...
*Xepi a túledzett* :D

bobi 02-22-2006 00:30

húúh, az tényleg jó lehetett :)

Ajánlom mindenki figyelmébe a március 2-i MetalMania Fesztivált!! Egy kis ízelítő: Anathema, Therion, Nevermore, Moonspell, Soilwork...

A Metallica is jó, (szigorúan egy "t" és két "l":D ) főleg a régebbi albumokat szeretem tőlük. És amit még szeretek: Agathodaimon, Amorphis, Anathema, Avantasia, Beyond Twilight, Brainstorm, Dream Theater, Fates Warning, Finntroll, Haggard, Katatonia, Liquid Tension Experiment, Moonsorrow, OPETH, Perfect Circle, Porcupine Tree, Rhapsody, Santana, Sentenced, Space Odyssey, Symphony X, The Cure, Warmen, Within Temptation. Szigorúan ABC-sorrendben. :D

BeeLord 02-28-2006 21:25

Mondjak má' én is valami jót
 
Ha metál akkor: COB
És nem olvastam eddig az Amon Amarthról és a Lordiról. Pedig ezek sem elhanyagolhatóak ám. Továbbá említsük meg az Echo of Dalriada-t, hogy legyen magyar képviselő is.;)

Xeper 03-01-2006 00:13

Quote:

Originally Posted by BeeLord
Ha metál akkor: COB
És nem olvastam eddig az Amon Amarthról és a Lordiról. Pedig ezek sem elhanyagolhatóak ám. Továbbá említsük meg az Echo of Dalriada-t, hogy legyen magyar képviselő is.;)

Dalriada is volt Dick előtt -Dickék segítettek nekik albumot kiadni :)
Tényleg jók.. annak ellenére mondom ezt, hogy nem szeretem az enyhébb stílusokat :)

BeeLord 03-01-2006 19:15

Mondjuk a Walesi bárdok feldolgozása nagy ötlet volt tőlük.;) Azt hallottam tőlük először, azóta szeretem a zenéjüket, még ha tényleg nem is az az igazi házat széttépős.:D

spirit.. 03-07-2006 18:29

És a Graveworm? Senki nem hallgat ilyen "elvetemült zenét"?

Xeper 03-08-2006 00:56

Quote:

Originally Posted by spirit..
És a Graveworm? Senki nem hallgat ilyen "elvetemült zenét"?

Dede ;)
Nem annyira ismerem őket, csak 1 albumuk van meg (Engraved in black), de nagyon bejön :D
Most éppen az új C. Epidemic albumot hallgatom (Könnyek könyve), eléggé ütős ez is :cool:

spirit.. 03-14-2006 18:48

Quote:

Originally Posted by Xeper
Dede ;)
Nem annyira ismerem őket, csak 1 albumuk van meg (Engraved in black), de nagyon bejön :D
Most éppen az új C. Epidemic albumot hallgatom (Könnyek könyve), eléggé ütős ez is :cool:

Na azt én is szívesen hallgatnám,de nincs meg. Nekem van vagy 6 Graveworm, a legjobb az új, a (N)utopia. Szerezd meg és hallgasd! Nem fogsz csalódni! :)


All times are GMT +1. The time now is 12:32.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu