Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Win Vista (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=373)

Mike zoostorm 04-01-2006 22:52

Win Vista
 
Sziasztok:)

Erdekelne hogy ki mit tud rola, mert nekem elegge hianyosak az infoim , ugyanakkor nagyon erdekel.
Legfokepp a kiadasi idopont erdekel mert lovesem sincsen...:(
Amiket en hallottam es tok bulinak tarok:
-Le fogja kelzeni az USB flash drive -oket, es memoriakent fogja hasznalni, amik ugyan nem lesznek olyan gyorsak mint a gepben levo RAM , de joval jobb, mint pl az XP ha keves a memod akkor ugy a winyodrol hasznal helyet. A masik elonye meg meg , ha kihuzod a USB portbol, akkor a gep visszall az "eredeti" eroforrasokhoz.
-Lesz egy uj allapota, a SLEEP , ami a STAND BY es a HIBERNATION kozott helyekedik el...mindketto elonyeit kombinalja majd...
-SuperFetch: a gep majd megfigyeli miket futatsz majd es azokat elore betolti , ezzel majd idot sporol...nem nagyon tok sok mindent rola ugyhogy majd utannanezek...
-3D lesz majd az desktop, es emiatt lesz brutails a gepigenye...
Gepigeny: Anno meg egyszer hallottam , es leraktam a popsim a szekre nehogy osszeesek de mar nem nagyon emlekszem...

Tehat varom mindenki infotjat es kerlek javitsatok ki ha valamit rosszul tudok
Koszi:)

Ati 04-01-2006 23:05

Idei év vége, OEM verziók 2007 eleje, ez a legfrissebb infó a kiadásról, úgyhogy erre még várni kell, még ha ezt tartják is. Ha nem, akkor mégtöbbet kell várni. ;)

Békés 04-02-2006 00:10

Mike:)

Itt kedvedre vizsgálódhatsz a Win Vistával kapcsolatban:
http://www.microsoft.com/hun/windowsvista/default.aspx

Mike zoostorm 04-02-2006 16:07

Koszonom mindkettotoknek:)
Akkor mig ki nem adjak addig lehet gyujteni uj gepre mert ezen sajna nem fog futni...:( meg magara a vistara is mert nem hinnem hogy tul olcso lenne...:(:(

Ati 04-02-2006 16:22

Mik a legfrissebb fejlemények? Közellenség még az EU-ban a Microsoft? :D Engedni fogják egyáltalán, hogy EU területen is árusítson? :D

Tök nevetséges már, amit az EU csinál szerintem, no mindegy... :D Ez csak magánvélemény volt. :)

Apa 04-02-2006 19:34

azt tudom, hogy 6 féle verzijo lec.
meg hogy pontozni fogja a gép hardver konfiját, (ha jol értelmeztem)

Ati 04-02-2006 19:50

+2 az EU-nak, vagy hogy is volt ez?

Csokibácsi 04-02-2006 21:28

Home Basic - otthoni felhasználóknak, Aero nélküli herélt változat
Home Premium - otthoni f., ez már Aero-val
Business - kisebb cégeknek
Enterprise - nagyobb vállalatoknak
Ultimate - hiperszuper megaturbós csillivilli előreköszönős rendezői változat
+1 csontváz vista a fejlődő országokba

EU-ban kell nekik Media Player nélkülit is forgalmazni, akkor gondolom ez +5, mivel az utolsó itt kiesik.

Egyébként szopnak vele rendesen, csúszhat ez többet is.

Steve 04-03-2006 13:23

És mijez az Aero cuccos?
Amúgy erről a media playeres cuccról megaz exploleres botrányról hallottam énis. Tiszta Amerika! Akkor már notepadot se tegyenek bele meg paintet se, és főleg photoshop nem kell mert akkor nem kell mindenképp a konkurenciát letölteni...:D

Mellesleg yo az a media player, kb 3hónapja nem irja ki msnen hogy mit hallgatok pedig direkt leszedtem azóta hozzá a legujabbat.../ami mellesleg szvsz jobb mint a winamp:p /

Ati 04-03-2006 13:25

Quote:

Originally Posted by Steve
Mellesleg yo az a media player, kb 3hónapja nem irja ki msnen hogy mit hallgatok pedig direkt leszedtem azóta hozzá a legujabbat.../ami mellesleg szvsz jobb mint a winamp:p /

A mediaplayerben az tetszett, hogy a 9-es még lejátszotta a dvd-ket, a 10-es viszont már csak felsorolja, hogy melyik kodekeket VEHETED MEG, ha meg szeretnéd nézni a betett dvd-t. :DDDDDDDDDDD


All times are GMT +1. The time now is 22:24.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu