Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Bulik (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Erzsébet ligeti focis tali (augusztusban) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3110)

Druida 08-06-2008 13:26

Erzsébet ligeti focis tali (augusztusban)
 
Sziasztok!

valamikor augusztusban jó lenne összedobni egy focis talit a 16. kerületi erzsébet ligetben :) A pálya salakos, és kézilabda kapukra lehet játszani.
Az időpont egyenlőre nincs meghatározva, akkor lesz megszervezve, amikor a legtöbben el tudnak jönni :)
Várunk szeretettel mindenkit akiben ég a vágy, egy jó focizásra jófej emberekkel!

Légyszi írjátok meg, ki mikor ér rá! :)

Grabi 08-06-2008 13:28

ez mindenképpen támogatandó, de kíváncsi vagyok, hogy vhol meg lehet-e oldani a fürdést. mert nyáron megizzadni és izzadtan beülni vhová vagy simán hazamenni nem túl kellemes dolog.

Pepa 08-06-2008 13:34

jól hangzik. Amint vabn konkrétum én is tudok igazodni.

Druida 08-06-2008 13:56

Fürdés 90% hogy megoldható, mivel most lett felújítva a pálya, csináltak mosdót is, ahol zuhany kabinok is megtalálhatók:)
de nem 100% biztos hogy ki lesznek nyitva ezek a mosdók, mert sajnos a pálya igazgatója, kicsit... idegbeteg, és mindig szemétkedik velünk :p

Druida 08-06-2008 13:59

amúgy a pályától kb 200m-re található egy úszoda, ahol 100% a zuhanyzás, és párszáz forintért be lehet jutni, így egy kis úszást is össze lehetne kötni a focival, ha gondoljátok :)

Tsobi 08-06-2008 19:05

Quote:

Originally Posted by Druida (Post 185677)
Sziasztok!

valamikor augusztusban jó lenne összedobni egy focis talit a 16. kerületi erzsébet ligetben :) A pálya salakos, és kézilabda kapukra lehet játszani.
Az időpont egyenlőre nincs meghatározva, akkor lesz megszervezve, amikor a legtöbben el tudnak jönni :)
Várunk szeretettel mindenkit akiben ég a vágy, egy jó focizásra jófej emberekkel!

Légyszi írjátok meg, ki mikor ér rá! :)


Én szívesen résztvennék a talin,bár a salak nem a kedvencem .. betonon sokkal jobban szeretek játszani (teniszezni is úúútálok salakon).
Időpont ügyileg,nekem az Augusztus 13;14. megfelelne,sajnos az ezt övező időpontokban el vagyok foglalva.

csabi 08-06-2008 23:31

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 185731)
Én szívesen résztvennék a talin,bár a salak nem a kedvencem .. betonon sokkal jobban szeretek játszani (teniszezni is úúútálok salakon).
Időpont ügyileg,nekem az Augusztus 13;14. megfelelne,sajnos az ezt övező időpontokban el vagyok foglalva.

én is mennék, de én meg a betonon szédülök, időpont nekem mind1.. :)

Druida 08-07-2008 20:36

na akkor szavazzunk, augusztus 13, vagy 14? :p nekem teljesen mindegy csak előre tudnom kéne, hogy mikor mondjam majd le a melót... :)
és remélem kicsit többen eljönnek majd, mindahányan ittt írtak :p

J.Ati 08-08-2008 05:06

Lesznek pom-pom lányok is?:)
Talán akkor lenézek én is.

csabi 08-08-2008 09:04

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 185873)
Lesznek pom-pom lányok is?:)
Talán akkor lenézek én is.

a pom-pom én leszek.. de inkább sör-sör lesz a kezemben.. és még csak lány sem leszek.. :D


All times are GMT +1. The time now is 14:10.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu