Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Ne OFF-oljunk máshol II. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4261)

Pool 06-21-2010 15:43

Ne OFF-oljunk máshol II.
 
Ati bezárta pár ember miatt az első topicot, remélem, ez nem kerül arra a sorsa...

Megkérem azokat, akiknek még mindig csípi azt a marha nagy ön/igazságérzetét egy ország neve, inkább ne is írjon ide....
Köszönöm!

Tsobi 06-21-2010 15:58

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 256736)
Ati bezárta pár ember miatt az első topicot, remélem, ez nem kerül arra a sorsa...

Megkérem azokat, akiknek még mindig csípi azt a marha nagy ön/igazságérzetét egy ország neve, inkább ne is írjon ide...
Köszönöm!

Mi köze a zsidóknak az offoláshoz?

Pool 06-21-2010 16:00

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 256738)
Mi köze a zsidóknak az offoláshoz?

Nagyon muszáj ezt még mindig feszegetned?
Ki nem szarja le, mi a neve? pfff
Örülnék, ha nem lenne lelakatolva miattad a topic...

Tsobi 06-21-2010 16:01

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 256739)
Nagyon muszáj ezt még mindig feszegetned?
Ki nem szarja le, mi a neve? pfff
Örülnék, ha nem lenne lelakatolva miattad a topic...

Miért lenne lelakatolva?
Nem azért lett az előző bezárva, mert a témát feszegettük, hanem mert elhangzott pár szabálytalanságra buzdító és pár önmagában sem túl szabályos hozzászólás.

Andrew 06-21-2010 16:01

Már kezdtem hiányolni az előző offolós topicot.
Mondjuk Pool Neked sem kellett volna ezzel a témával nyitnod :D

Pool 06-21-2010 16:05

Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 256741)
Már kezdtem hiányolni az előző offolós topicot.
Mondjuk Pool Neked sem kellett volna ezzel a témával nyitnod :D

Ez egy OFF-olás topic, bármiről lehet írni
nah, el meccs

NATO 06-21-2010 16:19

Portugália csodálatosan játszott. :)

Redback 06-21-2010 22:14

Egyik ismerősömet megfenyegették telefonon, a telefonszámot tudjuk, mert volt olyan hülye és nem rejtette el, de sajnos a beszélgetés nincs rögzítve. Őt egy srác fenyegette meg, és amikor felhívtam, egy csaj vette fel a telot, nevét nem hajlandó megmondani. Ezzel lehet a rendőrséghez fordulni?

Pool 06-21-2010 22:39

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 256758)
Egyik ismerősömet megfenyegették telefonon, a telefonszámot tudjuk, mert volt olyan hülye és nem rejtette el, de sajnos a beszélgetés nincs rögzítve. Őt egy srác fenyegette meg, és amikor felhívtam, egy csaj vette fel a telot, nevét nem hajlandó megmondani. Ezzel lehet a rendőrséghez fordulni?

Lehet...........

csabi 06-24-2010 22:47

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 256984)
Szerintem gondolat...

szerintem javaslat! :p:D:D:D

Redback 06-24-2010 23:02

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 256996)
szerintem javaslat! :p:D:D:D

Javítva a hsz. Fáradt vagyok/voltam ma :D:D

Redback 06-28-2010 22:22

yyyy (#xxxx) - 2010-06-28 21:15:27

kiváncsi vok hány mészár után mész majd szabira


"Szeretem", mikor ilyen üziket kapok. Még ha tényleg nullára fog mészárolni, egy köszönés nem hiszem, hogy ártana.

Merengő 07-04-2010 21:44

Legnagyobb egyéni foglalás tegnapról az 1. szinten:
2010-07-03 00:01:12 Zulu master (#367016) elfoglalt 548 hektárt Pokika II (#467919) országától.

Legnagyobb egyéni foglalás tegnapról az 1. szinten:
2010-07-01 18:01:07 Zulu master (#367016) elfoglalt 401 hektárt Blobkirály (#491437) országától.

Legnagyobb egyéni foglalás tegnapról az 1. szinten:
2010-06-29 21:01:09 Zulu master (#367016) elfoglalt 439 hektárt kecsek (#354142) országától.

Grat Kati lesz ez még nagyobb is
Üzenet módosítása/törlése Válasz idézettel Multi-Quote This Message Gyors válasz az üzenetre Nem tetszik Tetszik
Ez az üzenet kifejezetten tetszett a következő fórumozóknak:
-Fegya-
Ez az üzenet kifejezetten NEM TETSZETT a következő fórumozóknak:
Kubbi

nem tudom ki vagy Kubbi, de nagyon örülnék ha kifejtenéd miért nyilvánítottad nem tetszőnek a hozzászólásomat. előre is köszönöm.

Kubbi 07-04-2010 21:52

a JKSZ királynőjének nem kéne gratulálni ;)
:D

Merengő 07-04-2010 21:53

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 257643)
a JKSZ királynőjének nem kéne gratulálni ;)
:D

sejtettem, hogy csak egy irigy lehetsz :)

Eke 07-05-2010 00:57

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 257643)
a JKSZ királynőjének nem kéne gratulálni ;)
:D

Ezt szerintem bizonyitsd és mond Atinak.Meg ha esetleg viccnek szánod akkor viccböl ne osztogasd a minősitéseket.
Kösz
Ja mielött összefüggéseket keresel ,fogalmam sincs ki az a Kati.Csak zavar az hogy valakit csalással vádolsz,anélkül hogy bizonyittanád,Ati több alkalommal is kijelentette hogy ha ilyesmiről van tudomása valakinek szóljon.Ha nem szólsz akkor az pártolás akar lenni?

Kubbi 07-05-2010 14:52

Quote:

Originally Posted by Eke (Post 257656)
Ezt szerintem bizonyitsd és mond Atinak.Meg ha esetleg viccnek szánod akkor viccböl ne osztogasd a minősitéseket.
Kösz
Ja mielött összefüggéseket keresel ,fogalmam sincs ki az a Kati.Csak zavar az hogy valakit csalással vádolsz,anélkül hogy bizonyittanád,Ati több alkalommal is kijelentette hogy ha ilyesmiről van tudomása valakinek szóljon.Ha nem szólsz akkor az pártolás akar lenni?

látod, az a gond nem tudod kiről, és miről beszélek, de azért beleszólsz osztani az észt

Eke 07-05-2010 15:26

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 257683)
látod, az a gond nem tudod kiről, és miről beszélek, de azért beleszólsz osztani az észt

Tök mindegy kiröl van szó,de ha jksz-t állitasz valakiröl bizonyiték nélkül,az szerintem nem a forumra való,ennyi.

Kubbi 07-05-2010 15:51

Quote:

Originally Posted by Eke (Post 257684)
Tök mindegy kiröl van szó,de ha jksz-t állitasz valakiröl bizonyiték nélkül,az szerintem nem a forumra való,ennyi.

szerintem meg megint a levegőbe írsz, megkérlek fejezd be
hogy tudd mi történt csak röviden ami rád tartozik:

1. Valaki gratulált egy játékosnak.
2. Én adtam egy lefele mutató kezet, minden komment nélkül.
3. Ő megkérdezte, miért adtam a kezet. (nem mintha sokat számítana) :)
4. Leírtam őszintén, miért adtam.

5. jött a bajnok osztani az észt, és a lelki nagyságáról tájékoztatni a fórum többi olvasóját... (nem tudom kit érdekel)
6. beleköt a véleményembe (miért is?)

Atit nem győzködöm, mert a mostani rendszerrel sajnos nagyon könnyen kijátszható, és tehetetlen. msn skype stb... nem részletezem.
7. hogy ezt minek írom le és Te még miért olvasod nem tudom. De ezért adtam csak egy ujjacskát komment nélkül mert ismerem az itteni mentalitást, és sajnos bármikkor bárkit megtalál egy kötekedni vágyó fórumos. (lásd tükörbe nézve)

A beírásod, pedig már bántóan naív (számomra). Ha azt hiszed, hogy minden csaló megkapja a méltó büntetését az tök jó, és irigylem, de attól még nem feltétlen van így valójában.

na ezt a sok írást spóroltam meg a komment nélküli ujjacskával. tessék igazi off topik lett :D

Eke 07-05-2010 16:01

Ez a legjobb mikor már személyeskedésre megy a dolog.:)A szokásos forgatókönyv.
A többit meg No comment.

Pool 07-07-2010 16:46

Zulu mitől jksz királynő?

emléxem, amikor G-ben 0 barakkos volt a szövijével és millió könyvtáras...
Istenem, régi orkos ingyenföldes éccakák :)

Hex 07-07-2010 18:37

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 257685)
szerintem meg megint a levegőbe írsz, megkérlek fejezd be
hogy tudd mi történt csak röviden ami rád tartozik:

1. Valaki gratulált egy játékosnak.
2. Én adtam egy lefele mutató kezet, minden komment nélkül.
3. Ő megkérdezte, miért adtam a kezet. (nem mintha sokat számítana) :)
4. Leírtam őszintén, miért adtam.

5. jött a bajnok osztani az észt, és a lelki nagyságáról tájékoztatni a fórum többi olvasóját... (nem tudom kit érdekel)
6. beleköt a véleményembe (miért is?)

kit érdekel a véleményed? szerintem senkit, nyugodtan meg is tarthattad volna
az észt meg te osztod bizonyíték nélkül

Kubbi 07-07-2010 19:07

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 257799)
kit érdekel a véleményed? szerintem senkit, nyugodtan meg is tarthattad volna
az észt meg te osztod bizonyíték nélkül

olvasd el a 13hsz-t okostojás!!

most mondanék rád egy széép jelzőt (maaaarhaaa), ugyanis egyvalakit érdekelt, és én neki válaszoltam. Csak olvasni is meg kell tanulni, nem csak a balhét keresni;)

már kifejtettem hogy nem is írtam volna le a véleményem. (de biztos ezt se olvastad)
Pont az olyanok miatt nem írok vélemény, mint Te. Mint sokan én is inkább megtartom magamnak, mert a primitív emberek rögtön hőzöngenek.
Ebből az esetből is csak azt szűröm le hogy ezen a fórumon kár megszólalni, még akkor is ha kifejezetten valaki rákérdez a másik véleményére.
Kérlek inkább olvass el valamit 2x, majd utána gondold át a mondanivalód, és csak azután írj...

ajánlom még a 19-est is, ha nem zsibbaszt nagyon

Hex 07-07-2010 19:09

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 257802)
olvasd el a 13hsz-t okostojás!!

most mondanék rád egy széép jelzőt (maaaarhaaa), ugyanis egyvalakit érdekelt, és én neki válaszoltam. Csak olvasni is meg kell tanulni, nem csak a balhét keresni;)

már kifejtettem hogy nem is írtam volna le a véleményem. (de biztos ezt se olvastad)
Pont az olyanok miatt nem írok vélemény, mint Te. Mint sokan én is inkább megtartom magamnak, mert a primitív emberek rögtön hőzöngenek.
Ebből az esetből is csak azt szűröm le hogy ezen a fórumon kár megszólalni, még akkor is ha kifejezetten valaki rákérdez a másik véleményére.
Kérlek inkább olvass el valamit 2x, majd utána gondold át a mondanivalód, és csak azután írj...

a primitív meg a marha nem én vagyok pici nyomikám
valaki csalt, jksz-ezik? ott van a megfelelő módja, hogy jelentsd. Ennyi.
Több eszem van, mint neked valaha is lesz

Kubbi 07-07-2010 19:10

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 257803)
a primitív meg a marha nem én vagyok pici nyomikám

teljesen mind1, a te írásod is és az enyém is olvasható.
mindenki azt gondol róla amit akar...

Én azért próbálok tartani egy szintet, lécci te se süllyedj le egy bizonyos szint alá...

Kubbi 07-07-2010 19:16

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 257803)
Több eszem van, mint neked valaha is lesz

Ennek örülök, de nem hiszem hogy ez egy érv lenne...
Azt is leírtam miért felesleges jelenteni, megint csak azt tudom mondani, hogy olvass lécci.

Ati 07-07-2010 19:19

Érdekes, hogy ezek a "ne offoljunk" témák mindig gyanusítgatásokba, becsmérlésekbe, és még ki tudja mikbe mennek át.

Nem kéne...

Andrew 07-07-2010 19:26

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 257807)
Érdekes, hogy ezek a "ne offoljunk" témák mindig gyanusítgatásokba, becsmérlésekbe, és még ki tudja mikbe mennek át.

Nem kéne...

Még mindig jobb, mint ha egy teljesen más témát rombolnának vele :D

Hex 07-07-2010 19:59

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 257804)
teljesen mind1, a te írásod is és az enyém is olvasható.
mindenki azt gondol róla amit akar...

Én azért próbálok tartani egy szintet, lécci te se süllyedj le egy bizonyos szint alá...

az én szintemen sosem leszel. én jelentettem már jkszt és a delikvens át is került anarchba. Nem olyan nehéz, csak tudni kellene olvasni hozzá és megfelelő bizonyítékot szolgáltatni...

Eke 07-07-2010 20:02

Jóóska nem ilyen,mondom én hogy nem ilyen.

Kubbi 07-07-2010 20:03

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 257809)
az én szintemen sosem leszel

úgy érzem számomra ez dicséretnek fogható fel :D

jójó tudom, a te szinted, meg hogy te okos és stb... csak gáz amikor ezt valaki magáról hangoztatja :D mondjuk nem unalmas, engem már szórakoztat az egód mérete.
De egyezzünk meg benne, te vagy az überalles, ha ettől jobb lesz az estéd. :D

Eke 07-07-2010 20:04

Igaz a Béla se vóót olyan,mégis....:D:D:D

Jut eszembe ennek semmi köze az elözö hsz-ekhez.Mielött valaki a két hsz félreértené.Ugyanis ez off topik.

Hex 07-07-2010 20:05

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 257802)
olvasd el a 13hsz-t okostojás!!

most mondanék rád egy széép jelzőt (maaaarhaaa), ugyanis egyvalakit érdekelt, és én neki válaszoltam. Csak olvasni is meg kell tanulni, nem csak a balhét keresni;)

már kifejtettem hogy nem is írtam volna le a véleményem. (de biztos ezt se olvastad)
Pont az olyanok miatt nem írok vélemény, mint Te. Mint sokan én is inkább megtartom magamnak, mert a primitív emberek rögtön hőzöngenek.
Ebből az esetből is csak azt szűröm le hogy ezen a fórumon kár megszólalni, még akkor is ha kifejezetten valaki rákérdez a másik véleményére.
Kérlek inkább olvass el valamit 2x, majd utána gondold át a mondanivalód, és csak azután írj...

ajánlom még a 19-est is, ha nem zsibbaszt nagyon

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 257811)
úgy érzem számomra ez dicséretnek fogható fel :D

jójó tudom, a te szinted, meg hogy te okos és stb... csak gáz amikor ezt valaki magáról hangoztatja :D mondjuk nem unalmas, engem már szórakoztat az egód mérete.
De egyezzünk meg benne, te vagy az überalles, ha ettől jobb lesz az estéd. :D

nem dícséret volt.

nem vagyok egoista. Normálisan neveltek, teljesen tisztába vagyok a képességeimmel és a hibáimmal.

de úgy látom a szüleid a nevelésed során nagy hibákat követtek el

Kubbi 07-07-2010 20:08

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 257813)
nem vagyok egoista.

és még a humorérzéked is tökéletes :D

remélem nem baj, hogy most dicsértelek

Eke 07-07-2010 20:14

Öszintén Kubi ha valakinek más a véleménye az szerinted primitiv,meg marha ,meg levegöbe beszél.Érdekes elképzelésed van a forum hsz-röl.Mindössze az a bajom hogy személyeskedésre viszel minden véleményt ,ami a tiédel ellenkezik.
Elnézést hogy megint levegöbe beszéltem ,de én is csak hözöngeni tudok.:)

Dragi 07-07-2010 20:16

őhmmm Kubbit megkérdezték miért nem tetszik a hsz amit tisztelet írt Kubbi válaszolt
kit érdekel Kubbi véleménye? - Azt aki megkérdezte az az Tiszteletet.
és most Kubbi van támadva a véleménye miatt :) őőőő na jó asszem inkább megyek lepihenek fáradt vagyok :D sok ez nekem így estére :D

Kubbi 07-07-2010 20:20

Quote:

Originally Posted by Eke (Post 257815)
Öszintén Kubi ha valakinek más a véleménye az szerinted primitiv,meg marha ,meg levegöbe beszél.Érdekes elképzelésed van a forum hsz-röl.Mindössze az a bajom hogy személyeskedésre viszel minden véleményt ,ami a tiédel ellenkezik.
Elnézést hogy megint levegöbe beszéltem ,de én is csak hözöngeni tudok.:)

Írd le lécci helyesen a nick-em.

Nem jól látod. Én elfogadom mindenki véleményét. Azt már nem tudom elfogadni, amikor az én véleményem nem fogadják el. tisztelet63 megkérdezett tőlem valamit, én válaszoltam neki őszintén. Ő elfogadta a véleményem!
Nem is ment volna tovább ez a dolog.
DE jönnek egyes emberkék (Te és Hex), akik meg akarják mondani, hogy nekem miről mi lehet a véleményem.

Én itt csak olyan hsz-eket látok, akik támadnak a véleményem miatt... És az utolsó mondatoddal megint egyet kell hogy értsek. :p

Kubbi 07-07-2010 20:31

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 257816)
őhmmm Kubbit megkérdezték miért nem tetszik a hsz amit tisztelet írt Kubbi válaszolt
kit érdekel Kubbi véleménye? - Azt aki megkérdezte az az Tiszteletet.
és most Kubbi van támadva a véleménye miatt :) őőőő na jó asszem inkább megyek lepihenek fáradt vagyok :D sok ez nekem így estére :D

Ezt az üzenetet Köszönöm!

Pool 07-07-2010 20:31

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 257792)
Zulu mitől jksz királynő?

emléxem, amikor G-ben 0 barakkos volt a szövijével és millió könyvtáras...
Istenem, régi orkos ingyenföldes éccakák :)

Most már tudom, köszönöm a 7 embernek, akik írtak ezügyben...

Nem is tudtam, hogy van Tibu lány változata is :D

Eke 07-07-2010 20:41

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 257817)
Írd le lécci helyesen a nick-em.

Nem jól látod. Én elfogadom mindenki véleményét. Azt már nem tudom elfogadni, amikor az én véleményem nem fogadják el. tisztelet63 megkérdezett tőlem valamit, én válaszoltam neki őszintén. Ő elfogadta a véleményem!
Nem is ment volna tovább ez a dolog.
DE jönnek egyes emberkék (Te és Hex), akik meg akarják mondani, hogy nekem miről mi lehet a véleményem.

Én itt csak olyan hsz-eket látok, akik támadnak a véleményem miatt... És az utolsó mondatoddal megint egyet kell hogy értsek. :p

Érdekes emberke vagy,azt állittod hogy elfogadod más véleményét.
Engedd meg hogy röhögjek ezen.
Senki nem mondta neked azt hogy mi legyen a véleményed.
De azt hogy valakit jksz-el gyanusittasz az nem forumra való,ezt Ati is többször elmondta.
Ilyenformán ha én azt állitom hogy csalsz ,az szerinted idevaló?
Levegöbe beszélés ragájos lett,mert te is azt teszed.

Na végre sikerült kihozd belöllem is a személyeskedést.

Ó nagy Kubbi jksz király,leborulunk hatalamsságod elött.


All times are GMT +1. The time now is 14:47.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu