Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Szilveszteri Történések :) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3991)

Iron 01-01-2010 15:53

Szilveszteri Történések :)
 
Itt mindenki leírhatja, ha történt vele valami szilveszter napján/estéjén. Minden részlet érdekel, ami megosztható :)

Iron 01-01-2010 15:57

Csempe társam épp írja, hogy ő párbajozott, miközben volt nála pár csaj...:D
Én ez idő alatt:
Kurváztam, Vedeltem, Okádtam, Esőn álltam, Énekeltem, Arcoskodtam, Ingyen piát vedeltem, Niggert ütöttem...mi volt még? :D

"rohadt nigger volt vagy 4 a dizsibe
azt utálom mindet
itt arcoskodnak
azt kurják a jó nőket
japán, kínai, nigger
mindet rühellem
azt épp megyünk a pulthoz
látom egy nigger a pultnak háttal ott áll, támaszkodik
mondom jó angol dumámmal Free place, please
azt ott áll ugyanúgy
mondom takarodj már alrébb azt meglöktem
arrébb ment kicsit
mondom köscög nigger, takarodnál vissza afrikába fel a fára
azt odahajol, What, What??
mondom semmi banángyilkos :D
azt belémütött :D
én meg megsoroztam a fejét :D:D:D
aztán egy csaj alrébb vitte
még jó hogy nem dobtak ki :D:D"


Mesélésem :D

Alg 01-01-2010 15:57

Semmi különös, házibuli, kb. 15-16 ember, ebből 12 lány:p

4-ig bírtam, de 10kor már keltem, és hajnalban sem unatkoztam, szóval aludtam vagy 4 órát... pedig még volt egy ébresztő beállítva, de meg sem hallottam:D

Tsobi 01-01-2010 15:58

Nix normál :D

Gyu 01-01-2010 16:06

Iron

micsináltál volna ha elővezsi a himbilimbijét és nyakonvág vele? :D

Pali papa 01-01-2010 16:19

Ennél normálabb, átlagosabb szilveszteri bulit még nem csináltam.
23:00-kor lesétáltam a Múzeum Cukászdába, ettem egy Korhelysalátát, ittam egy Limonádét, megnéztem a Kálvin téren a tűzijátékot, felhívtam pár embert, azután haza és ütöttem Románia ellen...
:(

Iron 01-01-2010 16:26

Vazz, miért nem mentél valamerre, vagy otthon csináltál volna valami beszélgetős, ivós, evős traccspartit? :(

Pali papa 01-01-2010 16:30

Quote:

Originally Posted by Iron (Post 234480)
Vazz, miért nem mentél valamerre, vagy otthon csináltál volna valami beszélgetős, ivós, evős traccspartit? :(

Talán mert pénteken születik a fiam... :D
Így örültünk, hogy ennyi séta belefért.

Dragi 01-01-2010 16:32

Először úgy volt hogy Discó sajnos minden jegy elkelt meg pénz se volt mindenkinek annyi úgyhogy házibuli mellett döntöttünk fél 9-kor irány Nyugati nézünk vonat menjünk Gödre oks vonat egy szál se csak 22:41-kor 1,5 órát szívtunk a voanton mondjuk jól szórakoztunk ráalapoztunk az estére beszélgettünk hülyéskedtünk :) 25 perces vonatút vonatból kiszállás irány partyzni :D éjfélkor pezsibontás BÚÉK BÚÉK :D 2 csaj rosszul volt azokat kísérgettem jobban lettek bementünk az egyik csajról kiderült hogy annyira szereti a barátját hogy elment az én haverommal a bokorba és azt mondta a srácnak szétmentek a apsijával aztán utána a pasijával nyalták falták egymást :d gyönyörű társaság volt :D soha többet ilyen Szilvesztert :p:D

csákány 01-01-2010 16:50

Átmentünk sógoromékhoz ,ilyen családi kis banzájra ameddig a gyerekek bírják.Az enyém másfél éves.10 ig bírták :) Bekapcsoltam a gépet kicsit pokerezgettem aminek az asszony nagyon örült :mad: Éjfélkor asszonnyal koccintunk,majd ránézek a gépre Vazze ránk állt a Pannon :D
Ennek aztán végkép örült az asszony ,h jól kezdem az évet ülök a gép előtt :D


All times are GMT +1. The time now is 00:08.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu