Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   A fórumról... :) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Fórum upgrade (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=723)

Ati 08-11-2006 17:56

Fórum upgrade
 
Sziasztok!

Ha úgy alakul, akkor ma este egy időre lezárom a fórumot, amíg új verzióra frissítem. Majd még kiderül... :)

Ati 08-11-2006 21:02

Megtörtént a frissítés, új fórummotor van mostantól a fórum alatt. Sok apró bővítés, miegyéb, ehhez is jó szórakozást. ;)

BeeLord 08-12-2006 22:11

Ömm, nem tudom jó helyre írom-e, de az csak engem érint, hogy a multi-beidézek gomb nem látszik és nem is múködik, vagy ez másnál is felmerült?:o

Ati 08-12-2006 22:15

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 28481)
Ömm, nem tudom jó helyre írom-e, de az csak engem érint, hogy a multi-beidézek gomb nem látszik és nem is múködik, vagy ez másnál is felmerült?:o

Nálam nincsen vele semmi gond...

Ati 08-12-2006 22:16

Ja hogy magyart használsz. Wááá, hú de ronda ez magyarul, no marha gyorsan vissza is váltottam. :)

Magyarban a gomb nincs ott, de működni attól még működik jól. Mindjárt átrakom oda is a gombot, ha nincs rajta felirat, de azt hiszem nincs.

Bogár 08-12-2006 22:18

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 28481)
Ömm, nem tudom jó helyre írom-e, de az csak engem érint, hogy a multi-beidézek gomb nem látszik és nem is múködik, vagy ez másnál is felmerült?:o

az gomb kellene legyen? nálam 1 link látszik ezzel a szöveggel: "Multi-Quote This Message". egyébként müködik...

Ati 08-12-2006 22:21

Quote:

Originally Posted by csunyabogar (Post 28486)
az gomb kellene legyen? nálam 1 link látszik ezzel a szöveggel: "Multi-Quote This Message". egyébként müködik...

No, betettem a magyarhoz is ezt a képet. Nem szeretem magyarul használni... :)

BeeLord 08-12-2006 22:24

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 28481)
Ömm, nem tudom jó helyre írom-e, de az csak engem érint, hogy a multi-beidézek gomb nem látszik és nem is múködik, vagy ez másnál is felmerült?:o

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 28487)
No, betettem a magyarhoz is ezt a képet. Nem szeretem magyarul használni... :)

1. Közben rájöttem, hogy kell használni, és valóban működik. 2. De a gombot kössz, azért mégiscsak így az igazi:D 3. eddig a beidézett szövegben a nyíl helyett is link volt, de látom azt nem volt időm megemlíteni.:D 4. Én eddig mindössze 3 évet tanultam az angol nyelvet, így ahol lehet maradok a jól bevált magyarnál:D

Ati 08-12-2006 22:27

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 28488)
4. Én eddig mindössze 3 évet tanultam az angol nyelvet, így ahol lehet maradok a jól bevált magyarnál:D


Ezt a fórumot annyira nem néztem magyarul, mert mindenből szeretem az eredeti verziót használni, de például a Firefox magyarításban a "Sütik" kifejezéstől falnak mentem. Akárcsak magyar windowsban a "Fájl" kifejezéstől. Nem szeretem az ilyen agyon-erőltetéseket, úgyhogy saját lelki békém érdekében inkább maradok az angolnál. :) Ott egyértelműbb, hogy mit akar, nem kell kitalált szavakat magyarról magyarra fordítgatni. :D

BeeLord 08-12-2006 22:31

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 28489)
Ezt a fórumot annyira nem néztem magyarul, mert mindenből szeretem az eredeti verziót használni, de például a Firefox magyarításban a "Sütik" kifejezéstől falnak mentem. Akárcsak magyar windowsban a "Fájl" kifejezéstől. Nem szeretem az ilyen agyon-erőltetéseket, úgyhogy saját lelki békém érdekében inkább maradok az angolnál. :) Ott egyértelműbb, hogy mit akar, nem kell kitalált szavakat magyarról magyarra fordítgatni. :D

Egyik haverom megkérdezte valamelyik nap, hogy milyen monitorkártyám van. Én meg, hogy ne látszak hülyének iziben megnéztem a hardverkezelőm. De az istennek se volt ott monitorkártya:D Aztán a koma segítségével rájöttem a megoldásra. De tény, hogy a magyar nyelv érdekesen tud szavakat átvenni. Én csak azt nem értem, hogy a mikulásból hogy lett télapó:confused:


All times are GMT +1. The time now is 22:58.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu