Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Fagyasztás (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=5069)

Dave 03-01-2021 14:25

Fagyasztás
 
Hello,

van arra mód, hogy fagyasztott országot a normál játékon belül adott csoportból eltüntessünk úgy, hogy az addig megszerzett személyiségek megmaradjanak?

Ati 03-01-2021 22:04

Quote:

Originally Posted by Dave (Post 310388)
Hello,

van arra mód, hogy fagyasztott országot a normál játékon belül adott csoportból eltüntessünk úgy, hogy az addig megszerzett személyiségek megmaradjanak?

Mit értesz "eltüntessünk" alatt? Anarchba tenni? Ha kell, akkor megoldható, ezügyben kérlek írj az ügyfélszolgálatra, hogy pontosan melyik országgal mit szeretnél.

Dave 03-02-2021 15:59

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 310389)
Mit értesz "eltüntessünk" alatt? Anarchba tenni? Ha kell, akkor megoldható, ezügyben kérlek írj az ügyfélszolgálatra, hogy pontosan melyik országgal mit szeretnél.

Az anarchos megoldást láttam, de azt meg tudnám oldani, ha akarnám.

Van olyan lehetőség ,hogy pl 5-szinten újra kezdem a játékot. Ezt lehet úgy, hogy a személyiségek megmaradnak?

Ati 03-02-2021 16:32

Quote:

Originally Posted by Dave (Post 310390)
Van olyan lehetőség ,hogy pl 5-szinten újra kezdem a játékot. Ezt lehet úgy, hogy a személyiségek megmaradnak?

Ilyen lehetőség nincs. Zéróstarttal teljesen kezdő országot kapsz, egy személyiséggel.

Dave 03-03-2021 12:19

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 310391)
Ilyen lehetőség nincs. Zéróstarttal teljesen kezdő országot kapsz, egy személyiséggel.

Ennyi erővel akkor törölhetem is.

az megoldható hogy a jelenleg fagyasztás alatt élvő országot töröljük ki, mert előhozni nem tudom, ellenben az az ország alkalmatlan most a játékra és miatta áll most a többi is. Tehát ez egy patthelyzet, amit én most nem tudok megoldani

Ati 03-03-2021 15:14

Quote:

Originally Posted by Dave (Post 310392)
Ennyi erővel akkor törölhetem is.

A zéróstart lényege, hogy olyan, mintha törölnéd és újat kezdenél, de közben megtartod a nevet, sorszámot és VIP köröket.

Quote:

Originally Posted by Dave (Post 310392)
az megoldható hogy a jelenleg fagyasztás alatt élvő országot töröljük ki, mert előhozni nem tudom, ellenben az az ország alkalmatlan most a játékra és miatta áll most a többi is. Tehát ez egy patthelyzet, amit én most nem tudok megoldani

Ez megoldható. Vagy akár anarchba is tehető, hogy ne kelljen törölni. Vagy a fagyasztott és az aktív ország egy csoporton belül meg is cserélhető. Ha ezek valamelyikét szeretnéd, akkor kérlek, hogy az ügyfélszolgálatra írd meg, hogy melyik országgal mit szeretnél.

Dave 03-03-2021 15:59

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 310393)
A zéróstart lényege, hogy olyan, mintha törölnéd és újat kezdenél, de közben megtartod a nevet, sorszámot és VIP köröket.



Ez megoldható. Vagy akár anarchba is tehető, hogy ne kelljen törölni. Vagy a fagyasztott és az aktív ország egy csoporton belül meg is cserélhető. Ha ezek valamelyikét szeretnéd, akkor kérlek, hogy az ügyfélszolgálatra írd meg, hogy melyik országgal mit szeretnél.

Köszönöm, ezek hasznos infók voltak, mert ennyire részletesen nem volt a súgóban leírva.
Vagy túl felületesen olvastam

Dave 03-03-2021 16:17

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 310393)
Ha ezek valamelyikét szeretnéd, akkor kérlek, hogy az ügyfélszolgálatra írd meg, hogy melyik országgal mit szeretnél.

ezt külsős e-mailben?
a játékon belül csak ezt az online ügyfélszolgálatot erőlteti a rendszer..

Ati 03-03-2021 16:18

Quote:

Originally Posted by Dave (Post 310395)
ezt külsős e-mailben?
a játékon belül csak ezt az online ügyfélszolgálatot erőlteti a rendszer..

Játékon belül. Súgó alja.

Dave 03-11-2021 06:13

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 310396)
Játékon belül. Súgó alja.

Oke, irtam.

Koszi


All times are GMT +1. The time now is 14:53.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu