Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Amit érdemes megnézni (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2266)

Valezius 08-24-2007 14:48

Amit érdemes megnézni
 
Egy kis műsorajánlónak szánom ezt a topicot, hogy figyelmetlenségből senki ne maradjon le néhány jobb műsorról, ha az ideje egyébként engedné, hogy lássa :)

Ma 20:40-kor az M2 műsorán adják a Volpone című filmet.

Nekem személyszerint nagy kedvencem, egy remek történet remek remek előadásmódban. Egy emberről szól, aki gazdagoktól csal ki pénz.
Főszerepben Gerard Depardieu

A másik amit ajánlanék: A hétvégén kerül utoljára vetítésre a Monthy Python repülő cirkusza részei 1-45ig. Szombat és vasárnap 9-24-ig, 12-től 13.30-ig szünet. Szóval akinek akad némi szabadideje, és szeretne nevetni egy jót, az kapcsolódjon be bármikor :)
Ja és a csatorna természetesen a filmmúzeum.

Valezius 09-11-2007 10:21

Nem tudom olvassa-e ezt a topicot bárki is :)

Mai ajánlatom: Egy nagy klasszikus: HBO, 18:50: Tűzszekerek

Aki már látta tudja miért érdemes újra megnézni, aki még nem látta, az nézze meg.
Az 1924-es olimpián résztvevő brit futócsapattal foglalkozik a film. A zenét Vangelis szerezte hozzá.

Ha valaki tud olyan érveket, amivel a még kétkedőket meg lehet győzni, az kérem, hogy adja elő :D

laci 09-11-2007 10:36

Én olvasom, de a Volpone-t túl későn vettem észre, HBO-m meg nincs :o

Ja, de a Monty Pythont viszont néztem, amíg be nem állt a teljes agyblokk :D

csofika 09-12-2007 13:50

A Tüzszekerek az egyik kedvenc filmem. Szerintem nagyon jó a hangulata és a karakterek is nagyon jók.

A zene pedig még napjainkban is klasszikus. Én is mindenkinek csak ajánlani tudom.

Sajnos nekem sincs HBO.

Csokibácsi 09-12-2007 15:58

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 123981)
Ha valaki tud olyan érveket, amivel a még kétkedőket meg lehet győzni, az kérem, hogy adja elő :D

Aki nem nézi meg, azt pofánverem.
HBO hiánya esetleg mentesítő tényező lehet.

Ati 09-12-2007 16:08

Quote:

Originally Posted by Csokibácsi (Post 124187)
HBO hiánya esetleg mentesítő tényező lehet.

Én egy pár éve lemondtam az HBO-t... :D Mindig néztem, hogy hú de jó filmek lesznek rajta, és miután ezek közül gyakorlatilag sose láttam egyet se, mert amikor épp tv-zni akartam, akkor marhaságok mentek, így nem sok értelme volt, hogy legyen... :D

Csokibácsi 09-12-2007 16:11

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 124191)
Én egy pár éve lemondtam az HBO-t... :D Mindig néztem, hogy hú de jó filmek lesznek rajta, és miután ezek közül gyakorlatilag sose láttam egyet se, mert amikor épp tv-zni akartam, akkor marhaságok mentek, így nem sok értelme volt, hogy legyen... :D

Na ja, úgy tényleg nem sok értelme :) Drága is.
Nekem sincs HBO (mondjuk tv-t is alig nézek, szóval nem is lenne értelme), de az említett film megvan műanyag korongon, így nem kell magamat szájonvágnom :D

Pax Hungaricum 09-12-2007 16:13

Én abszolut lemondtam még az alap csomagot is. Alig vagyok otthon, a DVD tök olcsó, a sportműsort és a híradót meg a netenis lehet nézni élőben, online.
2 év alatt nem néztem összesen 10 órát TV-t. Úgyhogy kiköttettem az egsézet a fenébe.

Apropó.
Nem kell valakinek 2 TV készülék? :D:D:D

Valezius 09-12-2007 16:28

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 124191)
Én egy pár éve lemondtam az HBO-t... :D Mindig néztem, hogy hú de jó filmek lesznek rajta, és miután ezek közül gyakorlatilag sose láttam egyet se, mert amikor épp tv-zni akartam, akkor marhaságok mentek, így nem sok értelme volt, hogy legyen... :D

Mi is lemondtuk, csak sugározzák tovább ingyen, fene se kérte őket :)

Ati 09-12-2007 16:29

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 124202)
Mi is lemondtuk, csak sugározzák tovább ingyen, fene se kérte őket :)

Nálunk pillanatok alatt berakták a szűrőt. Irtó profi módon, mert ugye kábelnet mellett lazán kihúzták a kábelt, minden szó nélkül. :)


All times are GMT +1. The time now is 11:24.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu