Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szerepjáték (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=68)
-   -   Igényfelmérés (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3433)

Ati 05-20-2010 15:45

Ismét előtört bennem az érdeklődés ez iránt a téma iránt, ráadásul találtam remek programokat is a neten, amiket fel lehet használni.

Kérdés, hogy lenne-e még rá igény. Viszonylag korlátozott számú játékos számára.

csabi 05-20-2010 16:00

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 253106)
Ismét előtört bennem az érdeklődés ez iránt a téma iránt, ráadásul találtam remek programokat is a neten, amiket fel lehet használni.

Kérdés, hogy lenne-e még rá igény. Viszonylag korlátozott számú játékos számára.

sajnos nagyon időpont függő.. de ha ráérek, akkor érdekelne.

Ati 05-20-2010 16:03

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 253115)
sajnos nagyon időpont függő.. de ha ráérek, akkor érdekelne.

A párbajnál sikerül a legtöbb ember számára jó időpontot megtalálni, szerintem itt is menni fog. :)

csabi 05-20-2010 16:04

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 253118)
A párbajnál sikerül a legtöbb ember számára jó időpontot megtalálni, szerintem itt is menni fog. :)

ettől félek én is, hogy a párbaj időpontok nekem sosem jók.. :)

Ati 05-20-2010 16:06

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 253119)
ettől félek én is, hogy a párbaj időpontok nekem sosem jók.. :)

Hopsz. :o

Dus 05-20-2010 20:06

Még mindig nagyon szívesen részt vennék benne. :)

Sőt, ha nem vagyunk elegen, akár játékosokat is tudok szerezni. :)

RRRrrr 05-20-2010 20:39

Biztos jó lehet, annak aki érti, de beszélgetős játék, karakterekkel? :)
Én ehhez hülye vagyok. Ha azt mondom, hogy jé, találtam egy kardot ami +1000támadást ad, meg minden ellenállást dupláz, akkor az ugy van? Vagy hogy? Egyelőre érthetetlen nekem :(

Ati 05-20-2010 21:14

Quote:

Originally Posted by RRRrrr (Post 253223)
Biztos jó lehet, annak aki érti, de beszélgetős játék, karakterekkel? :)
Én ehhez hülye vagyok. Ha azt mondom, hogy jé, találtam egy kardot ami +1000támadást ad, meg minden ellenállást dupláz, akkor az ugy van? Vagy hogy? Egyelőre érthetetlen nekem :(

Leginkább egy lapozgatós könyvhöz tudnám haosnlítani, ahol a 3-4 lehetőség közül kiválasztod, hogy melyiket szeretnéd. Egy kicsit szabadabb, mert nem 3-4 fix lehetőség van.

Azt mondod, hogy TE mit csinálsz. Például ha van előtted egy láda, akkor kinyitod. Hogy mit találsz benne, azt a "mesélő" mondja meg, akinek a történet a fejében (vagy noteszében :D) van. Ha ő úgy dönt, hogy volt a ládában egy kard, akkor megkapod. Ha bomba volt a ládában, akkor az nem olyan jó... :)

Célszerűen nem egymás szivatása a lényeg, hanem egy előre kitalált történet "felderítése" és megfejtése.

Olasz 05-20-2010 21:17

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 253241)
Leginkább egy lapozgatós könyvhöz tudnám haosnlítani, ahol a 3-4 lehetőség közül kiválasztod, hogy melyiket szeretnéd. Egy kicsit szabadabb, mert nem 3-4 fix lehetőség van.

Azt mondod, hogy TE mit csinálsz. Például ha van előtted egy láda, akkor kinyitod. Hogy mit találsz benne, azt a "mesélő" mondja meg, akinek a történet a fejében (vagy noteszében :D) van. Ha ő úgy dönt, hogy volt a ládában egy kard, akkor megkapod. Ha bomba volt a ládában, akkor az nem olyan jó... :)

Célszerűen nem egymás szivatása a lényeg, hanem egy előre kitalált történet "felderítése" és megfejtése.

Sztem a Lost forgatókönyvét is így írták.:D

BimmBimm 05-20-2010 21:18

Itt (lesz) a nyár, és bimmbimm bátya jobban ráér ilyenekre. Érdeklődéssel figyelem az esetleges lehetőségeket:)

Érdekeltek az ilyen "Mágus típusú" játékok, de sosem játszottam, szóval ecőő el kell kezdeni:)


All times are GMT +1. The time now is 17:53.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu