Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Sorszám-árverés 2008 (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3301)

Ati 12-17-2008 13:56

Sorszám-árverés 2008
 
Sziasztok!

Elkezdődött az idei sorszám-árverés.

Az árverést meglevő országodból érheted el az Országod menüpont tetejéről. A kiírásra kattintva részletesen elolvashatod, hogy hogyan zajlik az idei árverés.

Tavalyhoz képest módosultak a kikiáltási árak határai (az összegei nem), valamint változás, hogy idén csak az az ország kaphatja a sorszámot, amelyik megnyerte. Tavaly előtt, és főként tavaly irtózatos kavarodások voltak abból, hogy ki hova kéri a sorszámot, ezért idén mindenki lelki békéje érdekében ezt egyértelművé tettük: aki megnyerte. Nem más.

Új sorszámot kérni mostantól már lehet. Az első szerencsés nyertesek karácsony előtt akár meg is kaphatják az új sorszámaikat.

(Itt jegyzem meg, hogy tavaly óta jópár dologban változott a Hódító, úgyhogy elképzelhető, hogy az első néhány nyertesnek egy-két nem várt mellékhatással is szembesülnie kell, amikre esetleg nem gondoltam előre. ;))

Új sorszámot árverésre kérni január elejéig lehet, január 12-én lesz kivéve az új sorszám kérése. A folyamatban levő sorszámok licitálásai még lezajlanak ilyenkor is, csak új számot nem lehet már kérni.

Jó licitálgatást mindenkinek, és jó játékot az ünnepek alatt is!

Kérdések és válaszok az idei árveréssel kapcsolatban EBBEN a témában.

Tsobi 12-17-2008 14:52

Akkor hiába gyűjtögettem az egyik orimra a VIP köröket,nem vásárolhatok a láncában fellelhető másik országra sorszámot ...

Nagyon jó,azt hiszem így nem is fogom használni a modult ..

Ati 12-17-2008 14:55

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 199630)
Akkor hiába gyűjtögettem az egyik orimra a VIP köröket,nem vásárolhatok a láncában fellelhető másik országra sorszámot ...

Nagyon jó,azt hiszem így nem is fogom használni a modult ..

Ez nem lehet olyan nagy meglepetés, hiszen a tavalyi árverés már így zárult:

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 157800)
A következő sorszám-árverésre terveink szerint a 2008-2009-es téli ünnepek alkalmával kerítünk sort. Nagy a valószínüsége annak, hogy ekkor már nem lesz olyan lehetőség, hogy kapcsolt országnak lehessen átadni a sorszámot, mindenképp azzal az országgal kell majd licitálni, amelyikre az új sorszámot szeretnéd. Sajnos idén rengeteg probléma volt abból, hogy többen csak utólag jelezték, hogy nem is arra szeretnék, nem azonosították magukat, nem is akarták igazából a sorszámot stb.


Tsobi 12-17-2008 15:00

Nekem a 'nagy a valószínűsége' kifejezés magában rejti azt a sejtelmet,hogy lehet az ellenkezője is. Megerősítésig pedig az előző variáció élt a fejemben. Lényegtelen,megy a levesbe..

Gyula 12-17-2008 21:40

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 199633)
Nekem a 'nagy a valószínűsége' kifejezés magában rejti azt a sejtelmet,hogy lehet az ellenkezője is. Megerősítésig pedig az előző variáció élt a fejemben. Lényegtelen,megy a levesbe..



Sajnos én is igy jártam két orin gyüjtögettem a vipet, hogy egy harmadiknak vegyek sorszámot :)) Most mehetnek a kukába :)

Ati 12-17-2008 21:50

Kukázni kár ezeket. Attól, hogy most nem lehet elhasználni, később még jó lehet.

Andrew 12-17-2008 21:51

Párbajozással nem lehet átmenteni? :o

Ati 12-17-2008 21:59

Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 199678)
Párbajozással nem lehet átmenteni? :o

Nem, a párbaj csak főország VIPjeit használja.

Killer 12-18-2008 07:47

ha saját orikkal nyomod,és mindig az az ori nyer amire szertnéd megoldható. csak van "némi" veszteség:D

Ati 12-18-2008 08:39

Quote:

Originally Posted by taszi (Post 199695)
ha saját orikkal nyomod,és mindig az az ori nyer amire szertnéd megoldható. csak van "némi" veszteség:D

Idézem az eggyel előbb lévő üzenetet:

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 199679)
Nem, a párbaj csak főország VIPjeit használja.



All times are GMT +1. The time now is 18:14.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu