Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Tanácsadók - hadsereg (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1377)

Danna 02-01-2007 16:17

Tanácsadók - hadsereg
 
A tudományokhoz beillesztett százalékok sok segítséget és információt adnak, bár aki szerette volna tudni az megnézhette ugyanezt, a főmenüsor tudomány alatt is. Ezzel csak az esetleg felmerülő két kifogást szeretném kivédeni. - a helyhiány a másik -

A tanácsadok Hadsereg - a képzésből hátralevő körök száma információk
alatt az "egység", "van" mellett szívesen látnék egy "képződik" összesen számot is, az egyes egységtípusokhoz.

Miért lenne jó a kényelmi szempontokon túl? Mert így azonnal láthatóvá válna, hogy mekkora lesz a túlképzés és miből mennyit kell piacra tenni.

Tudom megnézhetem máshol is, de aki több országgal "bibelődik", annak vagy nemigen van rá ideje, vagy mint én legfeljebb 2-3 számot tud megjegyezni.

Killer 02-01-2007 16:19

jó ötlet!!támogatom

Steve 02-01-2007 16:23

Azt hiszem a több országgal bíbelődik kategóriába tán beférek, mégsem szokott ez problémát okozni...

Ditke 02-01-2007 16:26

Nekem sem okoz problémát, a fölösleget pedig elintézi a helytartó.

skiti 02-01-2007 16:27

én mellette vagyok, mondjuk kényelmes egy fajta vagyok:)

Ati 02-01-2007 16:32

Anélkül, hogy a felvetéshez érdemben hozzászólnék, egy kérdés:

minden téma ugye fut átlagosan pár hónapig, most már látszik, hogy a következő fejlesztési szakaszba ez nem fog bekerülni, úgyhogy bőven van idő... ennek fényében miért kell a szavazást 7 napon belül lezárni, amikor 7 napon belül garantálom, hogy érdemben ide nem fogunk eljutni? Hogy amikor ténylegesen foglalkozni lehetne a kérdéssel, akkor már ne lehessen szavazni?

az miért is jó?

dreaman68 02-01-2007 16:38

támogatni támogatom de megéltem eddig is nélküle. aki meg több országgal "bíbelődik" az fiselje ezt a komoly kínt

Synkel 02-01-2007 17:41

Támogatom.
Én, ha olyanok a piaci viszonyok, szeretek katincsot és fegyót felvásárolni, aztán továbbképezni. Most ha meg akarom nézni az össz képzést, mehetek a Hadsereg menübe, holott a Tanácsadókban egyszerűbb lenne.

Danna 02-01-2007 17:49

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 70727)
Anélkül, hogy a felvetéshez érdemben hozzászólnék, egy kérdés:

minden téma ugye fut átlagosan pár hónapig, most már látszik, hogy a következő fejlesztési szakaszba ez nem fog bekerülni, úgyhogy bőven van idő... ennek fényében miért kell a szavazást 7 napon belül lezárni, amikor 7 napon belül garantálom, hogy érdemben ide nem fogunk eljutni? Hogy amikor ténylegesen foglalkozni lehetne a kérdéssel, akkor már ne lehessen szavazni?

az miért is jó?

Két meglátásom lenne.
Az első - tökéletesen igazad van, nem gondoltam át, most már késő?
A második - kérem figyelembe venni, és nem túl szigorúnak lenni, ez az első beírás, javaslat,megjegyzés, ötlet,írásos fórumhasználat.

Viz 02-01-2007 17:49

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 70744)
Támogatom.
Én, ha olyanok a piaci viszonyok, szeretek katincsot és fegyót felvásárolni, aztán továbbképezni. Most ha meg akarom nézni az össz képzést, mehetek a Hadsereg menübe, holott a Tanácsadókban egyszerűbb lenne.

Pontosan, egyetértünk:)
Nekem is szokásom az átképtéz sőt, néha a fokozás is:P


All times are GMT +1. The time now is 09:41.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu