Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Hol akadtatok el? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3560)

Ati 07-01-2009 15:43

Hol akadtatok el?
 
Azt látom, hogy egyelőre egyik újonnan regisztrált karakter sem fejlődött túl sokat.

Hol akadtatok el, mi a probléma?

[HTPA]GeeForce 07-01-2009 15:50

Szerintem ott, hogy nem küldiznek, hanem nekiállnak egeret ölni, amiből 34-et ki kell nyírni a 2. szinthez, ami roppant sok, mivel küldi nélkül nem rendelkeznek sem páncéllal, sem sisakkal, sem karddal.
Így 3-4 egér után meg kell állni pihenni, ÉP-t tölteni.

Az első két küldetés elvégezhető együttvéve kb 1 perc alatt, és 2. szintre lép tőle a karakter. Szerintem ezt hagyják ki az újak.

(Ez csupán tipp!)

J.Ati 07-01-2009 15:52

Én az összes lépésem elhasználtam valami labirintusban ,mert nem tudtam kijönni:)

Talán most már fogok tudni haladni egy kicsit.

Ati 07-01-2009 15:56

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 217796)
Én az összes lépésem elhasználtam valami labirintusban ,mert nem tudtam kijönni:)

Talán most már fogok tudni haladni egy kicsit.

Érdemes az elején meglátogatni a Bölcset, mert ad egy könnyű küldetést is, és egy picit meg is ismered vele a várost, hogy mi merre van.

J.Ati 07-01-2009 15:57

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 217797)
Érdemes az elején meglátogatni a Bölcset, mert ad egy könnyű küldetést is, és egy picit meg is ismered vele a várost, hogy mi merre van.

Azt csináltam,és már talán be is fejezem,csak nem ismertem rá az épületekre,és olyan helyre mentem be ahol elakadtam:(:D
Az egész lépésem elfogyott ott:(

Ildee 07-01-2009 15:59

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 217798)
Azt csináltam,és már talán be is fejezem,csak nem ismertem rá az épületekre,és olyan helyre mentem be ahol elakadtam:(:D
Az egész lépésem elfogyott ott:(

Az lehet az aréna, az elején énis így jártam :)

Kezdő karakterek is olvassák a chetet, majd igyekszem szerezni nektek fegyvert, hogy jobban haladjatok :)

Ati 07-01-2009 15:59

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 217798)
Azt csináltam,és már talán be is fejezem,csak nem ismertem rá az épületekre,és olyan helyre mentem be ahol elakadtam:(:D
Az egész lépésem elfogyott ott:(

A gödör egy csatornába visz le. Onnan ugyanot tudsz visszajönni, ahol lementél, egy kis létra jelzi is a kijáratot, amin felmászhatsz.

J.Ati 07-01-2009 15:59

Kaptam 50 tapasztalat pontot:)
Legalább már elértem valamit.

J.Ati 07-01-2009 16:00

Most ,hogy kész az első küldetés,csak úgy be kell menni az épületekbe ,és kapok másik küldetést?

Ati 07-01-2009 16:01

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 217801)
Kaptam 50 tapasztalat pontot:)
Legalább már elértem valamit.

Gratula!

Ha visszamész megint a Bölcshöz, akkor újra segítséget fog kérni. :)

Ha abban is segítesz neki, akkor már szintet is léphetsz, és lesz újabb tanulási lehetőséged, amivel fejlesztheted a karaktert. (Kezdéskor is kaptál egyet. Ha elolvastad a kézikönyvet, és van valami elképzelésed arról, hogy milyen irányba szeretnél majd később fejlődni, akkor érdemes eltanulni.)


All times are GMT +1. The time now is 22:30.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu