Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Fontos események (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=20)
-   -   2/D-ben csinálni 1/A szerű csoportot (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=220)

Stoky(Gárdi) NEXUS 11-06-2006 15:15

Quote:

Originally Posted by spok (Post 41250)
Annak nem sok értelmét láttom :)
Most játszhato meg oldás kéne nem egyszerüsiteni a játékot.

akkor marad az e-mail , ip ... stb ellenörzése klánon belül;)
és pl ha vki klánon belül multizik azt viszadobni az elözö szintre:P
de 10 orival 10 különféle klánba lehetnék:cool:

Stoky(Gárdi) NEXUS 11-06-2006 15:19

mégpedig ugy viszadobni a klánon belül multizot egy szintel azaz 2/D be mintha akkor lépett volna fel:p
szerintem ez elég nagy bünti lenne:D

hulla 11-06-2006 15:20

vissza rakni 1 hekisre mi?:DDDD

Peter 11-06-2006 15:21

nekem is tetszik ez a klános ötlet, de légyszi kicsit gondoljatok bele...
ott mindenki ütne mindenkit? jaja, persze... :D
ugyan az lenne, mint a többi csoportban, csak nem orikkal, hanem klánokkal és orikkal (ez kinek az orija/klánja? jaa, ismié, akkor nem ütöm be...)
+ egyenlőtlen lenne, ha mondjuk most valaki felléphetne Dből akár 5-25, vagy 50k hekiről is teszi, mivel aki ujonnan lép fel, az nem ennyivel kezd és feljutni oda... (lépjen mindenki kezdetnek az ekőző csopi max hekijéről, esetleg a lentebb említésre kerülő "termelőszint" ne)
+ a másik probléma, hogy az döntené el ki van a top30ban, hogy kinek van épp termelője, mert sztem itt már vérre menne, ki van ott, ugyanis csak azok tudnának forogni onnan, vagy éppen lentebbről (most nem volt vérre menő a forgás Dben, csak hekire menő, mivel mindenki a forgás miatt fedez fel és fel...) <-- bár ezt ki lehetne küszöbölni, hogy pl a top10% az állandó lenne, de nem segitene senkit, CSAK a piacot látná el X mennyiségű, X áron eladott áruval (így nem lenne benne érdekelt senki, hogy tartson termelőt, nem lenne haszna belőle a lentebbi orijának, ezek csak a csopit látnák el ténylegesen, márha a gazdájuk meg birja állni), a maradék 20% pedig forgásra lenne kényszerotve, persze ez csak egy hirtelenb jött vacak ötlet

hu, asszem regényt irtam :(
remélem azért van benne legalább 1-2 értelmes szó is :)

Stoky(Gárdi) NEXUS 11-06-2006 15:21

Quote:

Originally Posted by hulla (Post 41253)
vissza rakni 1 hekisre mi?:DDDD

onnan fedezzen ha tud:D

spok 11-06-2006 15:22

Quote:

Originally Posted by Stoky(Gárdi) NEXUS (Post 41252)
mégpedig ugy viszadobni a klánon belül multizot egy szintel azaz 2/D be mintha akkor lépett volna fel:p
szerintem ez elég nagy bünti lenne:D

Nem muszály ilyen szintü bünti csak akkor a klán is büntetve lenne nem csak a szablytalankodo hanem az egész klán igy kölcsönösen fontos lenne mindenkinek hogy ne trüközön senki.

Peter 11-06-2006 15:22

Quote:

Originally Posted by hulla (Post 41253)
vissza rakni 1 hekisre mi?:DDDD

1 hekire ám, de a lassú csopiba :D

spok 11-06-2006 15:24

Quote:

Originally Posted by Peter (Post 41254)
nekem is tetszik ez a klános ötlet, de légyszi kicsit gondoljatok bele...
ott mindenki ütne mindenkit? jaja, persze... :D
ugyan az lenne, mint a többi csoportban, csak nem orikkal, hanem klánokkal és orikkal (ez kinek az orija/klánja? jaa, ismié, akkor nem ütöm be...)
+ egyenlőtlen lenne, ha mondjuk most valaki felléphetne Dből akár 5-25, vagy 50k hekiről is teszi, mivel aki ujonnan lép fel, az nem ennyivel kezd és feljutni oda... (lépjen mindenki kezdetnek az ekőző csopi max hekijéről, esetleg a lentebb említésre kerülő "termelőszint" ne)
+ a másik probléma, hogy az döntené el ki van a top30ban, hogy kinek van épp termelője, mert sztem itt már vérre menne, ki van ott, ugyanis csak azok tudnának forogni onnan, vagy éppen lentebbről (most nem volt vérre menő a forgás Dben, csak hekire menő, mivel mindenki a forgás miatt fedez fel és fel...) <-- bár ezt ki lehetne küszöbölni, hogy pl a top10% az állandó lenne, de nem segitene senkit, CSAK a piacot látná el X mennyiségű, X áron eladott áruval (így nem lenne benne érdekelt senki, hogy tartson termelőt, nem lenne haszna belőle a lentebbi orijának, ezek csak a csopit látnák el ténylegesen, márha a gazdájuk meg birja állni), a maradék 20% pedig forgásra lenne kényszerotve, persze ez csak egy hirtelenb jött vacak ötlet

hu, asszem regényt irtam :(
remélem azért van benne legalább 1-2 értelmes szó is :)


Na ezért irtam hogy 5 K val lehesen lépni.
A háborut könyü lenne meg valositani csak a fedezést kell minimalizálni pl.
egy ori minden földszerzés X hányadát tudná csak fedezni.

Steve 11-06-2006 15:25

És ha csak főorikkal lehetne ott jáccani? Akkora őrölt ritkán vn küztünk aki 10főorival menne...:)

spok 11-06-2006 15:27

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 41259)
És ha csak főorikkal lehetne ott jáccani? Akkora őrölt ritkán vn küztünk aki 10főorival menne...:)


ez hülyeség mert mi van ha az embernek x orija van fent és a föorija valahol az 5. szinten :P


All times are GMT +1. The time now is 23:28.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu