Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   JKSZ gyanú? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1291)

qrta 01-07-2007 21:42

JKSZ gyanú?
 
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Ha van olyan szövi akit a fél csoport gyűlöl és miután elkezdtem ütni Őket és meggyengültek rögtön rájuk ugrott másik két szövi is.
Ezért kitehetnek Minket JKSZ miatt? (természetesen erről szó sincs hiszen tudom ütni Őket):cool:

Qrta

Gyula 01-07-2007 21:46

Quote:

Originally Posted by qrta (Post 64190)
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Ha van olyan szövi akit a fél csoport gyűlöl és miután elkezdtem ütni Őket és meggyengültek rögtön rájuk ugrott másik két szövi is.
Ezért kitehetnek Minket JKSZ miatt? (természetesen erről szó sincs hiszen tudom ütni Őket):cool:

Qrta

Szerintem ezért nem.

Kubbi 01-07-2007 21:52

Quote:

Originally Posted by qrta (Post 64190)
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Ha van olyan szövi akit a fél csoport gyűlöl és miután elkezdtem ütni Őket és meggyengültek rögtön rájuk ugrott másik két szövi is.
Ezért kitehetnek Minket JKSZ miatt? (természetesen erről szó sincs hiszen tudom ütni Őket):cool:

Qrta

Azt honnan tudod, hogy a fél csopi gyűlöli???
Szerintem jksz gyanús.
Ha én elkezdek ütni egy szövit, és esetleg más is beüti, akkor valahogy sose jut eszembe, hogy jksz lenne.
És már maga a minket megnevezés, is elgondolkodtató.
Bár lehet, hogy én vagyok paranoid. :cool:
Ha benéztem, akkor bocsi. :)

qrta 01-07-2007 21:53

A szövi vezérem miatt kérdezem mert Ő azt mondja hogy hagyjam abba nehogy kitegyenek minket anarchba, de Én nem szivesen nyelném le 3 mészárral azt ami kárt okoztak! Csak Tőlem majd egy hónapig loptak ártottak ami Nálam cirka 300 millás kár plussz amit a többiektől vittek illetve öltek.

qrta 01-07-2007 21:55

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 64194)
Azt honnan tudod, hogy a fél csopi gyűlöli???
Szerintem jksz gyanús.
Ha én elkezdek ütni egy szövit, és esetleg más is beüti, akkor valahogy sose jut eszembe, hogy jksz lenne.
És már maga a minket megnevezés, is elgondolkodtató.
Bár lehet, hogy én vagyok paranoid. :cool:
Ha benéztem, akkor bocsi. :)

Azért a minket mert a mi szövinkről van szó! A többieket nem ismerem csak láttam a teljes eseményeknél h ment rájuk most már más is!

Amúgy meg kaptam amásodik mészár után egy zöldet amiben gratuláltak, hogy végre valaki megcsapdossa az a szövit

Synkel 01-07-2007 22:01

Még régebben Half ügyével kapcsolatban mondta Ati, hogy ha egy játékos beleköt a teljes csoportba gyakorlatilag, aztán lecsapkodják, az nem számít jksz-nek...

Gyula 01-07-2007 22:36

Ma beakartam ütni egy orit, feljebb volt egy kis összezürdülése, párszor bemészárolták, majd leütötték, felmérés azt mutatt hogy rajta a száraz vihar.
Mire ki támadtam volna az ori leszabizott.

Miért akartam ütni? Mert könnyű prédának tünt.

Velem is ezt tették mikor az orit elővettem szabirol. Nem volt szépen rendbetéve, jött egy sereg, majd nem sokkal utánna a másik, a harmadik végül a hetedik, aztán már paszivabb volt a környék és volt időm regenerálódni.

qrta 01-08-2007 05:45

Most már nem érdekes a dolog, ugyanis feljebb léptek egy szinttel (menekültek?). Így a továbbiakban nem lehet ilyen gond. MAjd esetleg akkor amikor mi is lépünk és még ott lesznek a közelben.
A válaszokat véleményeket köszönöm!

McLoad 07-23-2007 17:21

Más JKSz-es kérdés.
 
Sziasztok.
Nem inditok új topicot neki ha már ennek jó a cime:)
JKSz-nek számit-e ha egy szövi szét válik mf-ekre és utána folytatják a háborut külön-külön?
Mielött kötekednétek, hogy ugy könyebb dolgunk van mert egyenként leszedhetjük elárulom, hogy ez egy 30-40es látszámu csoportban van ezért ha mondjuk szövi támadást akarunk min 6kör kell, hogy üssünk vagyis returba 12kör ami alatt minket simán bevernek 3*. Angol, német meg román csoportokban sürün van ilyen kis létszám.
Igazábol továbbra is ugy müködnek mint szövi viszont azt nem bizonyithatom, hogy informáciokat is cserélnek hiszen mondhatják, hogy régi infok alapján háboruznak. Ez JKSz-nek számit vagy sem? Ha nem milyen esetben számit ez annak?
Üdv. McLoad

Sci 07-23-2007 18:40

Quote:

Originally Posted by McLoad (Post 111366)
Sziasztok.
Nem inditok új topicot neki ha már ennek jó a cime:)
JKSz-nek számit-e ha egy szövi szét válik mf-ekre és utána folytatják a háborut külön-külön?
Mielött kötekednétek, hogy ugy könyebb dolgunk van mert egyenként leszedhetjük elárulom, hogy ez egy 30-40es látszámu csoportban van ezért ha mondjuk szövi támadást akarunk min 6kör kell, hogy üssünk vagyis returba 12kör ami alatt minket simán bevernek 3*. Angol, német meg román csoportokban sürün van ilyen kis létszám.
Igazábol továbbra is ugy müködnek mint szövi viszont azt nem bizonyithatom, hogy informáciokat is cserélnek hiszen mondhatják, hogy régi infok alapján háboruznak. Ez JKSz-nek számit vagy sem? Ha nem milyen esetben számit ez annak?
Üdv. McLoad

ez annak számit mivel két ori csak akkor oszthat meg infot egymással ha szövetségben vannak. amint a szövetség megszünik már nem. azért van az mf-nek +40 %-a mert nem kap infot szövitől... (egyrészt)


All times are GMT +1. The time now is 01:45.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu