Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   nagy párbaj felirat megszüntetése a főmenüben (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1559)

kérdés 03-12-2007 17:28

nagy párbaj felirat megszüntetése a főmenüben
 
A nagy párbaj tábla nem csak ronda de a játékmenetet is zavarja szerintem. Belépek az országomba és egy jó nagy ronda értesítőt látok meg a párbajról. katt a kikapcsolásra de evvel együtt a friss eseményeim is eltünnek. Elég idegesítő... ráadásul szerintem a játékosok 98 %-át nem érdekli a párbaj, akit meg igen tudja hol találja meg...
Vélemények?

Gyula 03-12-2007 17:55

Támogatom az ötletet, engem személy szerint nagyon zavar hogy ott van. Ha párbajozni akarok, akkor úgy is megnézem hogy van e párbaj.

Cassandra 03-12-2007 18:03

Quote:

Originally Posted by kérdés (Post 79739)
A nagy párbaj tábla nem csak ronda de a játékmenetet is zavarja szerintem. Belépek az országomba és egy jó nagy ronda értesítőt látok meg a párbajról. katt a kikapcsolásra de evvel együtt a friss eseményeim is eltünnek. Elég idegesítő... ráadásul szerintem a játékosok 98 %-át nem érdekli a párbaj, akit meg igen tudja hol találja meg...
Vélemények?

Ki lehet kapcsolni, engem nem zavar, ráadásul nemrég kérték, hogy legyen.
Kikapcsolod és slussz... az nehogymár megterhelő legyen...
(Nézd meg elöbb a friss eseményeket.;) )

Hunor a sirály 03-12-2007 18:29

Egyáltalán nem javaslom, hogy el legyen törölve ez a funkció.
Az igaz hogy csunya, legalább a szinét meg lehetne változtatni.

Ati 03-12-2007 18:51

Quote:

Originally Posted by Hunor a sirály (Post 79754)
Az igaz hogy csunya, legalább a szinét meg lehetne változtatni.

Szerintem spec tök szép...

Tsobi 03-12-2007 18:53

Quote:

Originally Posted by kérdés (Post 79739)
A nagy párbaj tábla nem csak ronda de a játékmenetet is zavarja szerintem. Belépek az országomba és egy jó nagy ronda értesítőt látok meg a párbajról. katt a kikapcsolásra de evvel együtt a friss eseményeim is eltünnek. Elég idegesítő... ráadásul szerintem a játékosok 98 %-át nem érdekli a párbaj, akit meg igen tudja hol találja meg...
Vélemények?

Nekem személyszerint semmi bajom az ablakkal,eltörlését nem támogatom...mikor időm engedi,szívesen párbajozom,és van más dolgom is általában az orikkal...annyira nem szoktam unatkozni,hogy nézegessem,felkeressem a párbaj menüt...
Ki hogy van vele...legyen kikapcsolható,és akkor akinek nem inge...
Ts

Hunor a sirály 03-12-2007 18:55

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 79759)
Szerintem spec tök szép...



Ati, vicces kedvedben vagy:D

Ati 03-12-2007 18:59

Quote:

Originally Posted by Hunor a sirály (Post 79762)
Ati, vicces kedvedben vagy:D

Teljesen komolyan mondtam, nem túl kirívó, mégis figyelemfelkeltő, a célját pont eléri. Könnyen kezelhető, hiszen egyetlen kattintással megszabadulhatsz tőle, mégis megtudtad, amit meg kellett tudnod. Nem látok okot a változtatására.

kérdés 03-12-2007 19:01

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 79749)
Ki lehet kapcsolni, engem nem zavar, ráadásul nemrég kérték, hogy legyen.
Kikapcsolod és slussz... az nehogymár megterhelő legyen...
(Nézd meg elöbb a friss eseményeket.;) )


Hol lehet ezeket a: tegyünk be a képernyő szép nagy részét elfoglaló párbaj feliratot kéréseket elolvasni?:)
Nem tudom hányan kérték, de ha többen kérik az eltüntetését akkor nem lesz? Vagy csak arról szól, hogy minél több vip pénz jöjjön be? Mert funkciója semmi...
Nézegetem napok óta a párbaj menüt ugyanaz a pár ország játszik...
Ha párbajozni akarok megnézem van-e párbaj... Nem tudom Te hányszor párbajoztál, hogy ennyire szükségesnek tartod ezt a funkciót de szerintem fontosabb, hogy ne tünjenek el a friss eseményeim...
Csak annyi a kérés, hogy kikapcsolhassam végleg...
Aki meg akarja annál maradjon....

BimmBimm 03-12-2007 19:03

Nem párbajozok, az ablak nem is tetszik, de nem is zavar, ott van és kész... Nem javaslom törlését, mert van aki használja.


All times are GMT +1. The time now is 15:27.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu