Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   helytartó beállítási gondok (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2219)

lukika 08-08-2007 09:19

helytartó beállítási gondok
 
van 90 barrakkhelyem a helytartó képez 90 katit,rá 9 körre 196 katit,de a katonák képzése szabad helyeken túl is négyzet nincs kipipálva

na most akk mivan?

tdomo 08-08-2007 09:21

Quote:

Originally Posted by lukika (Post 115890)
van 90 barrakkhelyem a helytartó képez 90 katit,rá 9 körre 196 katit,de a katonák képzése szabad helyeken túl is négyzet nincs kipipálva

na most akk mivan?

Esetleg nincs építés alatt barakkod?

lukika 08-08-2007 09:21

nincs egy építés alatt álló tercsim se

tdomo 08-08-2007 09:24

Lehet hogy a katonáidból továbbképzett varázslóvá és tolvajjá, így lesz annyi szabad helyed, nem? Ha ez sem nyert, akkor nincs ötlet.

Ati 08-08-2007 09:28

1, kézzel belenyúltál a képzésbe
2, VOLT barakkod (+tekid stb), de már nincs. a képzés indításakor volt még.
3, továbbképzésre kerülnek az egységek, még mielőtt beérne a vége.

BimmBimm 08-14-2007 09:36

Volna egy kérdésem, de nem akarok újat nyitni neki mert HT-val kapcsolatos:
Tehát, be van állítva hogy képezzen a szabad helyekre katonát, és be van jelölve, hogy pl. 300-as emberhiány felett függessze fel a képzéset. Tegyük fel képezhető hely van, népesség 10k így képezhet 1k katit de ha elmegy képzésre ennyi akkor 400-as emberhiány lesz. Kérdésem, h arra figyel e a ht, hogy az emberhiány nagyobb lesz mint a meghatározott szám?

-Ede- 08-14-2007 10:18

Quote:

Originally Posted by bimmbimm (Post 117480)
Volna egy kérdésem, de nem akarok újat nyitni neki mert HT-val kapcsolatos:
Tehát, be van állítva hogy képezzen a szabad helyekre katonát, és be van jelölve, hogy pl. 300-as emberhiány felett függessze fel a képzéset. Tegyük fel képezhető hely van, népesség 10k így képezhet 1k katit de ha elmegy képzésre ennyi akkor 400-as emberhiány lesz. Kérdésem, h arra figyel e a ht, hogy az emberhiány nagyobb lesz mint a meghatározott szám?

szerintem csak azt veszi figyelembe, h amikor a képzést indítaná van e akkora emberhiány
ez nem biztos még sosem próbáltam, de szerintem nálam indított már el olyan képzést ami kicsivel túllépte az emberhiány keretet

Cassandra 08-14-2007 11:12

Quote:

Originally Posted by bimmbimm (Post 117480)
Volna egy kérdésem, de nem akarok újat nyitni neki mert HT-val kapcsolatos:
Tehát, be van állítva hogy képezzen a szabad helyekre katonát, és be van jelölve, hogy pl. 300-as emberhiány felett függessze fel a képzéset. Tegyük fel képezhető hely van, népesség 10k így képezhet 1k katit de ha elmegy képzésre ennyi akkor 400-as emberhiány lesz. Kérdésem, h arra figyel e a ht, hogy az emberhiány nagyobb lesz mint a meghatározott szám?

Csak azt figyeli, hogy amikor a képzést indítod, akkor ne legyen ekkora emberhiányod, én így vettem észre korábban.
Tehát, ha 299 fő az emberhiány, akkor is elindítja az 1000fő képzését.:)

BimmBimm 08-14-2007 11:24

Quote:

Originally Posted by -Ede- (Post 117485)
szerintem csak azt veszi figyelembe, h amikor a képzést indítaná van e akkora emberhiány
ez nem biztos még sosem próbáltam, de szerintem nálam indított már el olyan képzést ami kicsivel túllépte az emberhiány keretet

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 117490)
Csak azt figyeli, hogy amikor a képzést indítod, akkor ne legyen ekkora emberhiányod, én így vettem észre korábban.
Tehát, ha 299 fő az emberhiány, akkor is elindítja az 1000fő képzését.:)

Köszi :)
*rövid*

Dus 08-17-2007 20:28

ezt viszont sztem változtatni kéne...valaki vesse fel:)))
sztem nem jó úgy, hogy a helytartó nem figyel erre:)


All times are GMT +1. The time now is 06:31.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu