Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Ne OFF-oljunk máshol II. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4261)

Xeper 10-06-2010 12:22

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 266030)
Beleütköztem egy szólásba, amit nem ismerek.

A város első emberének határozottnak kell lennie. Gábor, meg ne haragudj érte, de "nagy rád a kabát".

Van olyan, aki ezt esetleg rendszeresen használja?

Ugyan én nem találkoztam még ezzel a kifejezéssel így, de érzésre a 'kevés vagy hozzá', avagy 'ez a feladat nagy embert kíván' megközelítés egyikéhez van köze.

Valezius 10-06-2010 12:30

Quote:

Originally Posted by Xeper (Post 266031)
Ugyan én nem találkoztam még ezzel a kifejezéssel így, de érzésre a 'kevés vagy hozzá', avagy 'ez a feladat nagy embert kíván' megközelítés egyikéhez van köze.

Idáig én is eljutottam, hogy ilyen értelemben használja a szerző.
Kíváncsi vagyok, honnan vette ezt. Vagy egyáltalán létezik-e ilyen :)

Rheia 10-06-2010 12:40

Én már hallottam ezt a kifejezést korábban.. van, aki használja.

Merengő 10-06-2010 12:47

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 266015)
Én egy szóval se mondtam, hogy nem láttam. :) Csak annyit, hogy nem érdekelt. :) Na meg nem is én indítottam.

ezzel nagyon sokat elárultál magadról :) és az benne a vicc, ilyen gusztustalan beírásra egyetlen lefelé mutató kezecskét sem kaptál :)

Rob 10-06-2010 13:17

Quote:

Originally Posted by tisztelet63 (Post 266037)
ezzel nagyon sokat elárultál magadról :) és az benne a vicc, ilyen gusztustalan beírásra egyetlen lefelé mutató kezecskét sem kaptál :)

bocs, de egy kicsit túldimenzionáljátok a dolgot. én ütöttem az elsőt és engem se érdekelt, hogy kit ütök csak Vityuval ellentétben én nem is láttam, hogy mi van fent. miért nem láttam? azért mert nálunk a teljes krónika luxus, egymásnak szoktunk csinálni egy 2 köröst a szülinapokon. kötődésem egyik csapathoz sincs. persze vannak olyan országok vagy szövetségek akiket valamelyikőnk kívánságára szürkítünk, de az ütött ország nem volt ebben a körben. az meg, hogy ki ütötte előttem már teljesen mellékes volt. odapottyant, fel volt mérve és utánaengedtem egy sereget lefelé 3 körre..... egyébként meg nem is értem miért erőlteted a témát, most is ott vagytok szétzilálva és mi lefelé járkálunk, azért, hogy nektek jó legyen....már lassan Tsobiék kiálthatnának JKSZ-t annyira természetes lenne, hogy támadunk benneteket:D

Merengő 10-06-2010 13:20

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 266040)
bocs, de egy kicsit túldimenzionáljátok a dolgot. én ütöttem az elsőt és engem se érdekelt, hogy kit ütök csak Vityuval ellentétben én nem is láttam, hogy mi van fent. miért nem láttam? azért mert nálunk a teljes krónika luxus, egymásnak szoktunk csinálni egy 2 köröst a szülinapokon. kötődésem egyik csapathoz sincs. persze vannak olyan országok vagy szövetségek akiket valamelyikőnk kívánságára szürkítünk, de az ütött ország nem volt ebben a körben. az meg, hogy ki ütötte előttem már teljesen mellékes volt. odapottyant, fel volt mérve és utánaengedtem egy sereget lefelé 3 körre..... egyébként meg nem is értem miért erőlteted a témát, most is ott vagytok szétzilálva és mi lefelé járkálunk, azért, hogy nektek jó legyen....már lassan Tsobiék kiálthatnának JKSZ-t annyira természetes lenne, hogy támadunk benneteket:D

örülök, hogy hozzászóltál te is, de még mindig magyarázkodtok, nem kell hiszünk nektek már írtam. és örülnék, ha nem adnál ki infókat.

Reni 10-06-2010 17:00

Quote:

Originally Posted by tisztelet63 (Post 266037)
ezzel nagyon sokat elárultál magadról :) és az benne a vicc, ilyen gusztustalan beírásra egyetlen lefelé mutató kezecskét sem kaptál :)


Hűűha ... egy háborús játékban támadni mert, a játék szabályait betartva .. ez tényleg gusztustalan .. fújj Vityu :)


egyébként lefele mutatót akartam nyomni csak félrement sajnos

BimmBimm 10-10-2010 23:18

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 266531)
hát akkor frissítsék a honlapot, de bízom benne, hogy nem valami tervszámot akart veled teljesíteni az ügyintéző és tényleg díjmentes lesz. :) bár dombornyomottnál nekem ez meglepő

Nekem szépen rendszeresen vonja a nem is kis összeget a MasterCard-ért de amikor lejárt a kártyám és újat kaptam akkor nem vontak le egy buznyákot sem. Nem tudom hogy nem is akartak, vagy csak valahogy "elfelejtődött" de ilyenért nem reklamál az ember:D

Hex 10-10-2010 23:27

Quote:

Originally Posted by bimmbimm (Post 266533)
Nekem szépen rendszeresen vonja a nem is kis összeget a MasterCard-ért de amikor lejárt a kártyám és újat kaptam akkor nem vontak le egy buznyákot sem. Nem tudom hogy nem is akartak, vagy csak valahogy "elfelejtődött" de ilyenért nem reklamál az ember:D


a kártyának van egy éves díja, de a kártyamegújításnak külön nincsen díja.

BimmBimm 10-10-2010 23:32

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 266535)
a kártyának van egy éves díja, de a kártyamegújításnak külön nincsen díja.

Jó de abban az évben amikor lejár és helyette új lesz nincs éves kártyadíj sem ezek szerint:) Nah mind1 én csak örültem a le nem vont 4000 forintnak:)


All times are GMT +1. The time now is 07:44.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu