Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Poénos beszólások hódítóban:) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=394)

Milán™ 04-10-2006 15:00

Poénos beszólások hódítóban:)
 
Ide írjatok olyanokat amit szerintetek poénosnak találtak ilyen pl ez:
MSN-en beszélgetés(igazából megtörtént:) ):-Ez azzonnal visszarengetett, ott ül a gép elött.
-nem ember?(tükörvari:)


Na ilyenekre gondolok.

Capytan 04-10-2006 19:15

Beszólás!!
 
Hódítóban poén? :D



HÓD(poén)ÍTÓ


Benne van!!! Nem....? :P :D

Dragi 04-10-2006 19:21

2006-02-24 17:02:11
Jól van kiscsillag!
Lopjál csak nyugodtan csak egyszer kapjalak el még a sz**t is kitaposom belőled!!!!!!!!!!!!!

Egy zöld a kedvenceim közül ami nem ért kitiltást:) bár ezt nem értem de mind1:p Remélem nem gond hogy az időpont ott van fent:)
Hát szal jó érzés tolisnak lenni:cool:

Maffia 04-10-2006 19:26

Na de Drag..:D
 
Nem gondolod, hogy ez egy picit csúnya dolog volt Szamár? :cool:

Capytan 04-10-2006 19:36

Na ez igazi!!
 
Na ez: "Látom szereted a tekiket gyűjteni! Én meg a hekiket!!:P" Ez egy tényközllés, kis következmény nyilvánítással!! :D

Senki 04-10-2006 20:00

hát egyszer Cyn-t ,egykori szövimet pátyolgattam hód fórumon hogy szét kell taposni azt aki olyan bunkó volt vele üzenetben: történt az ugyanis, hogy beszóltak neki Civ3000ben... megtudtam, hogy egy csoportban vagyunk ott, hát megkérdeztem ki bántotta, szétölöm én is :D na ott derült ki hogy én szóltam be neki olyan szép cirádásat :p .... mikor nagy pironkodva bevallottam neki majd lesett a székről, akkor barátkoztunk össze és volt utána sokáig az egyik legjobb szövim :)

Capytan 04-10-2006 20:12

Jujjj
 
Quote:

Originally Posted by Senki
nost megtudtam hogy egy csoportba vagynuk, hát kérdeztem ki bántotta, szétölöm én is na ott derült ki hogy én szóltam be neki olyan szép cirádásat .... mikor nagy pironkodva bevallottam neki majd lesett a székről, akkor barátkoztunk össze és volt utána sokáig az egyik legjobb szövim :)


Az kemény..:D Nekem egyszer volt egy ellenségem akivel eléggé össze csaptunk mf-ként! Aztán bizonyos okokból újat kezdtünk és szövetségre léptünk!!:D Azóta már nem vagyunk szövibe de nagyon jó haverom!!:cool:

Dragi 04-10-2006 20:22

Quote:

Originally Posted by Maffia
Nem gondolod, hogy ez egy picit csúnya dolog volt Szamár? :cool:


Csúnya dolog csúnya dolog:p De valamiből csak meg kell élni:D

vonos82 04-11-2006 00:17

OFF: Jaja

Az összetűzésekből lesznek a legjobb szövik!!!

ON: Még 5-ben írtam egy srácnak, hogy olvassa el a Súgót a Fajok, Ember, Tükörvarázs címszónál, mert a 10. vagy 11. visszapattant ártó után már én éreztem kínosan magam... Gondolom azt hitte, én bántom, és durcáskodott...

Pedig valami rongyos 100e-t hoztam tőle.

:D

Alba 04-13-2006 07:08

Nem olyan reg volt egy aranyos sztorim.
Az 5 ös csoport tetejen volt egy srac, kb a 6. hely környékén.
En alámentem és elkezdtem lopkodni mert jött tőle a lóvé rendesen.Erre 1-2 napra rá ir nekem hogy szövit keres a környéken mert egy hülye állandóan lopkodja és ne mtudja ki az :D


All times are GMT +1. The time now is 15:27.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu