Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Gyors csoport 2. szinten (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4198)

Paliking 05-17-2010 11:51

Gyors csoport 2. szinten
 
Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy a játék élvezetesebbé tételére be lehetne hozni egy gyors csoportot a 2. szintre, ahová úgy lehetne feljutni, hogy a 3. szintről történő fellépéskor lehetne választani, hogy a normál, vagy a gyors csoportba akar kerülni a játékos.
Iszonyú unalmas a jelenlegi B-ben 1500-1800 kört ücsörögni és várni, hogy teljenek a körök.
Azok a játékosok, akik játszani akarnak az 1-2000 kör alatt egy induló csoportban talán találnak még kihívást, tekintettel arra, hogy amíg nem töltődik fel a csoport, addig sokkal nehezebb teljesíteni a feljutási feltételeket.

Vélemények?

Pool 05-17-2010 11:58

Quote:

Originally Posted by Paliking (Post 252386)
Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy a játék élvezetesebbé tételére be lehetne hozni egy gyors csoportot a 2. szintre, ahová úgy lehetne feljutni, hogy a 3. szintről történő fellépéskor lehetne választani, hogy a normál, vagy a gyors csoportba akar kerülni a játékos.
Iszonyú unalmas a jelenlegi B-ben 1500-1800 kört ücsörögni és várni, hogy teljenek a körök.
Azok a játékosok, akik játszani akarnak az 1-2000 kör alatt egy induló csoportban talán találnak még kihívást, tekintettel arra, hogy amíg nem töltődik fel a csoport, addig sokkal nehezebb teljesíteni a feljutási feltételeket.

Vélemények?

Tetszik, bár gondolom, az lesz a kifogás, hogy akkor fele annyi idő alatt lehet(ne) lépni le 5-re vagy A-ba
viszont meg ha hozzáigazítjuk a 2/B-hez, azaz 1/2000 normál kör =2/4000 gyorssal, akkor gond lenne az 5-re lépőknek a köridő, szétégne az orijuk rendesen...
Erre van vmi ötleted?

Kati 05-17-2010 12:07

Nekem is tetszik az ötlet, de azzal semmit sem oldunk meg, ha itt 4000 kört kell teljesíteni. Eleve a 2000 kör nagyon sok és ezért is nem pörög a játék, mert mindenki csak áll és vár.

Ati 05-17-2010 12:18

Semmi értelme, a gyors csoportnak már a 4. és 3. szintje is kihalt.

Rotcsa 05-17-2010 12:18

Na én meg pont arra gondoltam korábban, hogy a lassúval kéne ugyan ezt megcsinálni, mert borzasztó nehéz azoknak a játékosoknak, akik a lassúból kerülnek fel, hogy órák alatt történik minden. Aki szeretne vip-el játszani, annak döbbenten kell szembe néznie azzal, hogy ez bizony a vip-ek idejét tekintve is normál csoport, azaz a a 250FT-ért most nem egy hónapot kap, hanem kb 2 hetet...
Lehet, hogy nektek unalmas, de másoknak ez a csoport maga a pokol, pont a normál körök miatt!!

J.Ati 05-17-2010 12:21

Nem tetszik.

Már így is fogyóban van a B csopi, rengeteg a szabis ori, és mint a többi csoport ez is redukálódott az évek folyamán, ha most megnyitnánk egy plusz csopit a második szinten, akkor még kevesebb játékos lenne B-ben.

J.Ati 05-17-2010 12:23

Quote:

Originally Posted by Rotcsa (Post 252393)
Na én meg pont arra gondoltam korábban, hogy a lassúval kéne ugyan ezt megcsinálni, mert borzasztó nehéz azoknak a játékosoknak, akik a lassúból kerülnek fel, hogy órák alatt történik minden. Aki szeretne vip-el játszani, annak döbbenten kell szembe néznie azzal, hogy ez bizony a vip-ek idejét tekintve is normál csoport, azaz a a 250FT-ért most nem egy hónapot kap, hanem kb 2 hetet...
Lehet, hogy nektek unalmas, de másoknak ez a csoport maga a pokol, pont a normál körök miatt!!

A lassú is annyira kihalt, hogy annak se lenne értelme.
Mennyien vannak most 3/E-ben? 80-an?
És abból 30 ori játszik kb...

Paliking 05-17-2010 12:29

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 252392)
Semmi értelme, a gyors csoportnak már a 4. és 3. szintje is kihalt.

Ebben az esetben lehetne egy olyan pluszt betenni a fellépési feltételekhez, hogy ha a top követelményt vki legaláb 2-szeresen túlteljesíti, akkor kétszer olyan gyorsan pörögnek a körei. Tehát ha 30%-ot kell teljesíteni, és 15%-on belül van, stb.
Valamit gyorsítani kéne sztem a B csopin.


All times are GMT +1. The time now is 13:04.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu