Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Események (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4409)

szoviet t56 10-27-2010 11:57

Események
 
Az jutott eszembe hogy az eseményeknél a szövetségi eseményeknél minden szövetségi tagnak legyen egy külön színe.
Mivel egy szövinél háború-lopkodás és-varázslásnál utána nézni hogy kit mikor merre piszkálltak kész káosz.
Nem lehetne-e hogy minden szövitagnak egy saját színe lenne kivéve a saját országnak, és akkor mindjárt átláthatóbb és gyorsabb lenne az egész.
Várom a véleményeket.

Ati 10-27-2010 12:00

Quote:

Originally Posted by szoviet t56 (Post 268733)
Az jutott eszembe hogy az eseményeknél a szövetségi eseményeknél minden szövetségi tagnak legyen egy külön színe.
Mivel egy szövinél háború-lopkodás és-varázslásnál utána nézni hogy kit mikor merre piszkálltak kész káosz.
Nem lehetne-e hogy minden szövitagnak egy saját színe lenne kivéve a saját országnak, és akkor mindjárt átláthatóbb és gyorsabb lenne az egész.
Várom a véleményeket.

Alapból van 3 szín (fekete, piros, zöld), ehhez jönne még 3*3, összesen 12 szín? A karácsonyfán nincs ennyi szín... Szerintem totál átláthatatlan lenne tőle az oldal, és pont ellenkező hatást érnél el vele, mint szeretnél.

gyuri0 10-27-2010 12:09

Gondolom az a 3 szin, ami neked a fekete, piros, zöld a szövetségesnél csak egy lenne. Az a kérdés hogy mi fontosabb, hogy mi történt vagy hogy kivel? :confused:

Ati 10-27-2010 12:14

Quote:

Originally Posted by gyuri0 (Post 268736)
Gondolom az a 3 szin, ami neked a fekete, piros, zöld a szövetségesnél csak egy lenne. Az a kérdés hogy mi fontosabb, hogy mi történt vagy hogy kivel? :confused:

Számomra nem egyenértékű egy védett csata egy foglalással, így sokkal fontosabb, hogy azonnal lássam, ha nagy baj történt.

Olasz 10-27-2010 12:14

Ja, én azt hittem a szövetségek, fontos eseményeinél lenne külön színnel minden tag, azért adtam a tetsző kezet.
Az eseményeknél sztem is felesleges.

gyuri0 10-27-2010 12:31

Szreintem is jó úgy ahogy van.

Pool 10-27-2010 12:57

Quote:

Originally Posted by szoviet t56 (Post 268733)
Az jutott eszembe hogy az eseményeknél a szövetségi eseményeknél minden szövetségi tagnak legyen egy külön színe.
Mivel egy szövinél háború-lopkodás és-varázslásnál utána nézni hogy kit mikor merre piszkálltak kész káosz.
Nem lehetne-e hogy minden szövitagnak egy saját színe lenne kivéve a saját országnak, és akkor mindjárt átláthatóbb és gyorsabb lenne az egész.
Várom a véleményeket.

Sajnos én színtévesztő vagyok, nem biztos, hogy örülnék ennek...

De könnyen utána lehet ám nézni...
3 tag kikapcsolja a "Szövetségeseim láthatják a fontos eseményeimet"-et és máris csak 1 tag eseményei láthatóak...

Paliking 10-28-2010 07:26

Én annyit szoktam csinálni, hogy elolvasom a szövi fontos eseményeit...


All times are GMT +1. The time now is 10:08.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu