Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Minusz hírnévpontosok (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1749)

zombie 05-01-2007 18:57

Minusz hírnévpontosok
 
Egy ötlet, aminek nem találtam fórumot, itt vetném fel: Akik folyamatosan kisebb országokat támadnak, elveszik a kezdők kedvét vagy egy szövi rászáll egy országra, és amikor már rég padlón van, akkor is tovább rugdalja, az ilyenek ellen lehetne egy olyat bevezetni, hogy például -4000 vagy -7000... hírnévpont alatt bizonyos megrovások következnek. Például rohamosan csökkenő katonai morál, vagy ilyesmi. A kérdésem az, egyetért-e bárki is abban, hogy kell hírnévpont minimum határ?
|
|
V
Meg vagyok győzve. Megvalósíthatatlan, Kifejezetten hülyeség. Innentől, 'ki tud belőle jobb viccet faragni?' névre keresztelem. :P

skiti 05-01-2007 19:00

Quote:

Originally Posted by zombie (Post 91824)
Egy ötlet, aminek nem találtam fórumot, itt vetném fel: Akik folyamatosan kisebb országokat támadnak, elveszik a kezdők kedvét vagy egy szövi rászáll egy országra, és amikor már rég padlón van, akkor is tovább rugdalja, az ilyenek ellen lehetne egy olyat bevezetni, hogy például -4000 vagy -7000... hírnévpont alatt bizonyos megrovások következnek. Például rohamosan csökkenő katonai morál, vagy ilyesmi. A kérdésem az, egyetért-e bárki is abban, hogy kell hírnévpont minimum határ?

te jó ég, mióta nem hallottam ekkora baromságot:eek:
és ha magas hekin mondjuk lefelé, amerre eleve nehezebb, kell háborúzni, még retorziót is kapjak mellé?
azt se tudod mi ez a játék...

Kubbi 05-01-2007 19:00

Quote:

Originally Posted by zombie (Post 91824)
Egy ötlet, aminek nem találtam fórumot, itt vetném fel: Akik folyamatosan kisebb országokat támadnak, elveszik a kezdők kedvét vagy egy szövi rászáll egy országra, és amikor már rég padlón van, akkor is tovább rugdalja, az ilyenek ellen lehetne egy olyat bevezetni, hogy például -4000 vagy -7000... hírnévpont alatt bizonyos megrovások következnek. Például rohamosan csökkenő katonai morál, vagy ilyesmi. A kérdésem az, egyetért-e bárki is abban, hogy kell hírnévpont minimum határ?

Nem. Ez hülyeség :D:D

skiti 05-01-2007 19:01

hogy stílszerű legyek, egy minusz hírnévpontot megér ez a felvetés:)

Fusio 05-01-2007 19:02

sztem is hülyeség....

Kubbi 05-01-2007 19:02

Az én javaslatom az lenne, hogy a "z" betűvel kezdődő országok katonai morálja jobban csökkenjen, mert a "z" az egy nagyon nagyon gonosz szám. :D:D
De még gonoszabb villamos. :D
Ki támogatja az ötletem? :D:D

Nah van szavazás is. Be is jelölöm, hogy szupper az ötlet. :D:D

Kubbi 05-01-2007 19:04

Gyerünk mindenki a jó ötletre:D
Szavaztassuk meg Atival.:D

zombie 05-01-2007 19:04

De jó! Van akit érdekel!
 
Akkor lehet például -10000 vagy 15000, de akkor se értek egyet alacsonyabbak mészárlásával.

Ditke 05-01-2007 19:05

Quote:

Originally Posted by skiti (Post 91826)
te jó ég, mióta nem hallottam ekkora baromságot:eek:
és ha magas hekin mondjuk lefelé, amerre eleve nehezebb, kell háborúzni, még retorziót is kapjak mellé?
azt se tudod mi ez a játék...

Ez így igaz. Ha lefelé támadsz, mert visszavágsz,vagy véded az országod, amiatt is mínuszba mehet a hírneved, nehogy már az önvédelemért is büntetést osztogassanak!

Kubbi 05-01-2007 19:06

Quote:

Originally Posted by zombie (Post 91832)
De jó! Van akit érdekel!

Áh... az csak én voltam. :D


All times are GMT +1. The time now is 21:45.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu