Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Szövetség fóruma (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1775)

Dragi 05-06-2007 10:46

Szövetség fóruma
 
Üdv! Iron ötlete, de ő most nem tud irni ide.

A Szövetségi fórum szine, illetve betűszine, eléggé sötét, és nem tudom benneteket ez mennyire zavar, de személy szerint, csak ugy tudom elolvasni ha azt kijelölöm. Nem lehetne-e olyan szinű esetleg a szövifórum, mint a csoportfúrum ?esetleg lehetne ugyanaz a háttér, és más betűszín hogy ne lehessen összetéveszteni a sima fórummal.
Vélemények ?

és ha esetleg többen is hajlanak felé és Ati is beleegyezik majd bekerülhet a Megfontolás alatt lévő kérdésekhez :) De ha elveti akkor inkább itt vesse el mint ott :D

Andrew 05-06-2007 10:57

az szerintem semmi esetre sem lenne jó, ha egyforma lenne a színük, mert így is sokan keverik össze a fórumokat, ezután még ez a kis segítség sem lenne :o

Dragi 05-06-2007 10:59

Quote:

Originally Posted by AndrewB (Post 92914)
az szerintem semmi esetre sem lenne jó, ha egyforma lenne a színük, mert így is sokan keverik össze a fórumokat, ezután még ez a kis segítség sem lenne :o

izé sztem Iron úgy gondolta hogy legyen a két fórum különböző színű de a szövifórum legyen jobban olvasható mert kicsit sok benne a sötét :)

egyébként nem értem a szövifórumot hogy lehet összekeverni a simával :rolleyes:

Iron 05-06-2007 11:02

Na itt vok már én is :)

Szerintem lehetne akár sötét hátterű mint most, de valami élénkebb szinű betűszín kellene.

Tsobi 05-06-2007 11:08

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 92913)
Üdv! Iron ötlete, de ő most nem tud irni ide.

A Szövetségi fórum szine, illetve betűszine, eléggé sötét, és nem tudom benneteket ez mennyire zavar, de személy szerint, csak ugy tudom elolvasni ha azt kijelölöm. Nem lehetne-e olyan szinű esetleg a szövifórum, mint a csoportfúrum ?esetleg lehetne ugyanaz a háttér, és más betűszín hogy ne lehessen összetéveszteni a sima fórummal.
Vélemények ?

és ha esetleg többen is hajlanak felé és Ati is beleegyezik majd bekerülhet a Megfontolás alatt lévő kérdésekhez :) De ha elveti akkor inkább itt vesse el mint ott :D


Nem értem a problémát...nem olyh jó minőségű a monitorom,a szemem is rossz,szemüvegben kell a képernyő elé ülnöm & gyakran álmosan írogatok ide-oda,mégsincs semminemű gondom a szövifórum színével ..
Szerintem a nagytöbbség így van vele.. aki meg nem,a már említett kijelölős módszerrel megoldotta a dolgot ...

Iron 05-06-2007 11:12

Érdekes, hogy csak engem zavar :S

Synkel 05-06-2007 11:23

Engem se zavart sose a szövifórum színe.

Cassandra 05-06-2007 11:30

Nekem is könnyen olvasható az összes böngészőmben.
Nem lehet, hogy a monditorod beállításainál van valami bibi?

Tsobi 05-06-2007 11:32

Vagy legyél mf :p:p:p:p

Kubbi 05-06-2007 11:37

Nálam se vészes. :)
Esetleg besüt a nap, sötét a moncsid?


All times are GMT +1. The time now is 04:27.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu