Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Ötlet a 2/D-s kék számos fordulásához! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2178)

Arden 07-30-2007 23:09

Quote:

Originally Posted by wand (Post 113491)
jó akkor menjünk tovább..
Ati előveszi a régi "motort" és az egész anarcra berakja..
a topp 33% minden szinten automatikussan fellép, az ucsó 33% meg egy szintet vissza.. :)

megmondom őszintén,ennyire radikális megoldásra nem gondoltunk,mert számomra alapvetően szimpatikus az anarch,és szeretem is,összesen a D fordulási lehetőségeivel nem sikerült megbarátkoznom,és erre próbálunk megoldást keresni.
nem az egész anarchot szeretnénk átalakítani.
én legalábbis :)

Synkel 07-30-2007 23:10

Quote:

Originally Posted by wand (Post 113491)
jó akkor menjünk tovább..
Ati előveszi a régi "motort" és az egész anarcra berakja..
a topp 33% minden szinten automatikussan fellép, az ucsó 33% meg egy szintet vissza.. :)


Nekem tetszik, de ezt csak halkan mondom, mert félek jönnek az anarchosok, és meglincselnek:) Szerintem a továbbiakban én távol is tartom magam ettől a témától. Hülyén jönne ki, ha én érvelnék ott bármivel kapcsolatban, mikor még elképzelni se tudok 28M pontos orit:)

jack herrer 07-30-2007 23:11

őőő de sokan lettunk:)
ujraindulas rosz otlet azert kellenek a taporik hogy legyen piac:)
ilyen csopikban fogynak az egysegek rndesen az anarc jatekstilus miatt:)

Synkel 07-30-2007 23:13

Hopsz, közben eszembe jutott valami. Olyasmit olvastam, hogy D-ben nem kötelező vipelni, az orik mégsem fagynak le, és ez indította el a gigaorik kialakulását. Gondolom ehhez jött hozzá amit Jack mondott, hogy üres katipiacra 5k-ért érkezett sereg.
Szóval kezdésnek mi lenne, ha vipelni kéne ott is? Hány embernek érné meg nyomatni az sms-t olyan cuccra amit gyakorlatilag semmire nem használ, mert még a termelésének sincs értelme?

wand 07-30-2007 23:14

Quote:

Originally Posted by jack herrer (Post 113498)
őőő de sokan lettunk:)
ujraindulas rosz otlet azert kellenek a taporik hogy legyen piac:)
ilyen csopikban fogynak az egysegek rndesen az anarc jatekstilus miatt:)

igen de ezzel azt is lebetonozod, hogy csak azoknak lehet esélye még egy egyszerű kék számra is akiknek már megvan hozzá mindenük (nagy orik), és mindenki más meg dögöljön meg? :)

jack herrer 07-30-2007 23:15

Quote:

Originally Posted by wand (Post 113484)
szép csopi.. :D
de szerintem meg a probléma egyszerűbben megoldható:
2/D-ben is be kell vezetni a kötelező fordulást.
ez könnyen megoldható,ha mondjuk 1800 topkör után elkezdőik a többi szinten ismert morálromlás..

a tobbi szinten is kikuszobolheto a moralromlas 20%haz had gyujtsak epitunk:)
katit nem kepzunk irunkinkabbtekit meg banokatepitunk modszerrel:D

wand 07-30-2007 23:15

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 113499)
Szóval kezdésnek mi lenne, ha vipelni kéne ott is?

azért kötelezővé nem lehet tenni a vipet..

Arden 07-30-2007 23:17

Quote:

Originally Posted by wand (Post 113500)
igen de ezzel azt is lebetonozod, hogy csak azoknak lehet esélye még egy egyszerű kék számra is akiknek már megvan hozzá mindenük (nagy orik), és mindenki más meg dögöljön meg? :)

Wand,nagyon sokszor ki van írva D_ben fórumra,h nagyon szívesen segít nagyjából akármelyik giga oris a kisebb/kevesebb orisnak,egységgel,pénzzel egyaránt...
nem érzem úgy,h egy normális stílusú 1orisnak nem adnánk egységet ha kérne,és így nem lennének nagyjából egyenlő feltételek.

Synk: nem hiszem, h pozitívan hatna a csoportra ha vipköteles lenne...

Synkel 07-30-2007 23:17

Quote:

Originally Posted by wand (Post 113502)
azért kötelezővé nem lehet tenni a vipet..

Lentebbi csoportokban vagy vipeli, vagy fellép, vagy lefagy az ori. Nem kötelező, csak elég macerás nélküle, mint az 1/A-ban. Nem lenne kötelező D-ben sem, csak ugyanolyan szabályok vonatkoznának rá, mint az anarch többi szintjére.

wand 07-30-2007 23:20

Quote:

Originally Posted by Arden (Post 113504)
Wand,nagyon sokszor ki van írva D_ben fórumra,h nagyon szívesen segít nagyjából akármelyik giga oris a kisebb/kevesebb orisnak,egységgel,pénzzel egyaránt...
nem érzem úgy,h egy normális stílusú 1orisnak nem adnánk egységet ha kérne,és így nem lennének nagyjából egyenlő feltételek.

ha ilyen szép nagy a béke és az egymás segítése, akkor miért lenne gond a kék szám megszerzése. :confused:


All times are GMT +1. The time now is 01:34.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu