Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Eltünt képek S.O.S. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=185)

Nikol 02-06-2006 16:50

Eltünt képek S.O.S.
 
Sziasztok!
Sajnos teljesen eltüntek a fényképeim (800 db) amiket nem írtam ki, de egy programnak hála vissza lehetett állítani őket:-)
Csak egy apró kicsi probléma van, hogy a visszaállított képeket nem lehet megnyitni és nem tudom miért.
Ha valaki tudja hogyan lehetne újra használni ezeket a képeket, kérem írja meg.
Köszönöm

Ati 02-06-2006 16:55

Quote:

Originally Posted by Nikol
Sziasztok!
Sajnos teljesen eltüntek a fényképeim (800 db) amiket nem írtam ki, de egy programnak hála vissza lehetett állítani őket:-)
Csak egy apró kicsi probléma van, hogy a visszaállított képeket nem lehet megnyitni és nem tudom miért.
Ha valaki tudja hogyan lehetne újra használni ezeket a képeket, kérem írja meg.
Köszönöm

Első tippem, hogy a filenevek nem stimmelnek. Ajd nekik valami kép-észerű kiterjesztést, lehetőleg olyat, ami volt. pl: .jpg

Nikol 02-06-2006 19:10

Quote:

Originally Posted by Ati
Első tippem, hogy a filenevek nem stimmelnek. Ajd nekik valami kép-észerű kiterjesztést, lehetőleg olyat, ami volt. pl: .jpg


Sajnos van jpg kiterjesztése is a képeknek de semmi nem hajlandó megnyitni.
Ha esetleg küldök neked egy ilyen furmányos képet megnéznéd hogy hogyan lehetne átalakítani valamit rajta hogy megint látható legyen?

director 02-06-2006 23:59

Quote:

Originally Posted by Nikol
Sajnos van jpg kiterjesztése is a képeknek de semmi nem hajlandó megnyitni.
Ha esetleg küldök neked egy ilyen furmányos képet megnéznéd hogy hogyan lehetne átalakítani valamit rajta hogy megint látható legyen?

az adatvesztés csúnya dolog.. sajnos mivel tömörített képekről van szó, így elég kis esély van arra, hogy viszontlátod őket..

Ink@ 02-07-2006 06:39

Quote:

Originally Posted by Nikol
Sziasztok!
Sajnos teljesen eltüntek a fényképeim (800 db) amiket nem írtam ki, de egy programnak hála vissza lehetett állítani őket:-)
Csak egy apró kicsi probléma van, hogy a visszaállított képeket nem lehet megnyitni és nem tudom miért.
Ha valaki tudja hogyan lehetne újra használni ezeket a képeket, kérem írja meg.
Köszönöm


Sajnos tapasztalatom szerint, amit ezek a visszaállító progik visszahoznak és nem működik, akkor az nem is fog :( :(
De azert probálkozz, hátha összejön...

Nikol 02-07-2006 17:00

Köszi mindenkinek, még nem adom fel, hátha...

Gabriella 02-26-2006 07:24

Nekem is van ilyen problémám:( Nem tudnátok valamien programot ajánlani?? mert pár képet sikerült valahogy visszahoznom régi formájába, de egy csomó van, aminek a kép fele hiányzik.....


All times are GMT +1. The time now is 20:26.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu