Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Vodafone (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=96)

track 01-28-2006 12:59

Vip
 
Szasztok lenne egy kéérdésem! Miért nem lehet a vodafoneos telóról smst küldeni. És miért nem csinálják meg hogy lehessen?:confused:

MiKoR 01-28-2006 13:18

Re
 
Quote:

Originally Posted by track
Szasztok lenne egy kéérdésem! Miért nem lehet a vodafoneos telóról smst küldeni. És miért nem csinálják meg hogy lehessen?:confused:

Üdv!
ez látod egy jó kérdés engem is zavar nemtudom, próbálj meg hódítónak írni vagy hátha van itt valaki a hódítós gárdából

Addig is próbáld megoldani én például haverommal küldetem aztán kifizetem neki KPben:(
hát jobbat én nemtok!

puma 01-28-2006 13:32

Quote:

Originally Posted by track
Szasztok lenne egy kéérdésem! Miért nem lehet a vodafoneos telóról smst küldeni. És miért nem csinálják meg hogy lehessen?:confused:

Hello.
asszem éppen tegnap volt róla szó és Ati el is monta hogy miért nem megy.Addíg marad a másik kettő megy a csekk és a kártya:)

Ati 01-28-2006 13:57

Quote:

Originally Posted by track
Szasztok lenne egy kéérdésem! Miért nem lehet a vodafoneos telóról smst küldeni. És miért nem csinálják meg hogy lehessen?:confused:

Idézet a FAQ-ból:

Vodafone-os vagyok, és mivel csak Pannon GSM és T-Mobile hálózatból lehet sms-t küldeni, én nem tudok. Mit lehet tenni? Természetesen nem szeretnénk a Vodafone-osokat sem kihagyni ebből a lehetőségből, a Vodafone irányból történő SMS fogadásának bevezetését azonban nem tervezzük. VIP tagság meghosszabbítására Vodafone ügyfeleknek elsősorban a bankkártyás fiztetést ajánljuk, ha ez valamiért nem megoldható, akkor a banki átutalást, vagy a postai befizetést.

Nyugodt 01-28-2006 14:54

Szvsz a hódító Alonso szurkoló,így az idén a ferrarit ,jövőre Mclarent támogató Vodafone-t nem akarja behozni ide...;)

Én is szívok emiatt...

Brúsz Li 01-28-2006 18:41

En mindig montam hogy a T-mobil a Kiraly.


:PPPPPP

Steve 01-28-2006 18:43

És akkor is ezt mondtad Bruce amig westel volt a neve?:P:P:P

MiKoR 01-28-2006 18:44

mindegyik egy nagy bréh banda ezek nem arra jáccanak, hogy nekünk milyen jólegyen!:P
hanem, hogy nekik milyen jó legyen

Brúsz Li 01-29-2006 11:52

Mikor Westel volt?
hmmmmmm.
az meg mi?
nem akkor nem mondtam semmit.

:(((((((((((

LeLopLand 01-29-2006 12:49

Ennek valoszinuleg az az ecceru prozai oka van, hogy emeltdijas sms fogadasahoz meg kell allapodni a szolgaltatokkal, szerzodest kell kotni, aztan ha az megvan akkor mukodokepes a dolog.

Namost valszeg a vodafone olyan felteteleket szabott volna amit nem szeretnenek vagy nem eri meg teljesiteni.

En erre tudok gondolni...:) persze ez nem biztos...:)


All times are GMT +1. The time now is 14:44.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu