Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Átrakás anarchista csoportba, Kérésre (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1423)

Non Omnis Moriar 02-12-2007 14:44

Átrakás anarchista csoportba, Kérésre
 
Amióta van zéróstart, azóta erre nincs lehetőség sajnos. Jó lenne ha lehetne...

Indokaim:
- Ország átadása csak ott lehetséges (Bár van topic erre is, hogy ne csak ott lehessen, én azt ellenzem)
- Zérózni országot anarchba teljességgel értelmetlen, és hatalmas pazarlás.
- Az anarchban VIP körökért értékesíthető, zérózva gyakorlatilag nulla az értéke
- Aki esetleg megveszi, az bizony sok sok vipet befizet a cseréért. Sőt utána még fog is vele játszani valószinüleg sokáig.
- Ne kelljen már szándékosan csalni, vagy utalni rá hogy átkerüljön az ori, ezzel kockáztatva az esetleges csatolt országokat átkerülését is, plusz multisnak bélyegezve a szégyenfalon amikor épp hogy azért lett átrakva hogy ne legyen multi

Megfontolandó:
- Legyen-e ez elérhető funkció mint a zérózás (ezáltan nem a supportot kell vele zaklatni, és gyorsabb is)
- Kerüljön-e VIP körbe
- Érvényes legyen-e erre is a 30%morál bünti átkerülés után

A lényeg hogy ne legyen hátrányos a szándékos az áthelyezés se időben se morális dolgokban (aki így kerül át ne legyen már csalónak titulálva)

lacqa 02-12-2007 15:49

Quote:

Originally Posted by Non Omnis Moriar (Post 73288)

Megfontolandó:
- Legyen-e ez elérhető funkció mint a zérózás (ezáltan nem a supportot kell vele zaklatni, és gyorsabb is)
- Kerüljön-e VIP körbe
- Érvényes legyen-e erre is a 30%morál bünti átkerülés után

A lényeg hogy ne legyen hátrányos a szándékos az áthelyezés se időben se morális dolgokban (aki így kerül át ne legyen már csalónak titulálva)

- legyen
- ne kerüljön VIP körbe
- ne legyen érvényes a morál büntetés
+ az ilyen ori ne lehessen zéró startolható normál csopiba 1-2000 körig

Ati 02-12-2007 15:54

Erre már többektől hallottam igényt, úgyhogy valószínűleg ilyen lehetőség lesz valamikor.

Quote:

Originally Posted by lacqa (Post 73296)
+ az ilyen ori ne lehessen zéró startolható normál csopiba 1-2000 körig

Ennek a felvetésnek van valami konkrét oka?

Kutyuleee 02-12-2007 15:55

Quote:

Originally Posted by lacqa (Post 73296)
- legyen
- ne kerüljön VIP körbe
- ne legyen érvényes a morál büntetés
+ az ilyen ori ne lehessen zéró startolható normál csopiba 1-2000 körig

egyetértek:)

lacqa 02-12-2007 15:58

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 73297)
Erre már többektől hallottam igényt, úgyhogy valószínűleg ilyen lehetőség lesz valamikor.



Ennek a felvetésnek van valami konkrét oka?

igen. ha nincs ilyesmi kitétel, akkor ennyi erővel át lehetne adni az országot normálban is.

Ati 02-12-2007 16:01

Quote:

Originally Posted by lacqa (Post 73300)
igen. ha nincs ilyesmi kitétel, akkor ennyi erővel át lehetne adni az országot normálban is.

Annyi különbséggel, hogy így nulláról kezd a zéró-start miatt. Megmarad a sorszáma és a neve. Ezek szerintem nem olyan elemek, amikkel vissza lehetne élni.

Míg ha normálban "átadja", ami szabálytalan, akkor ott van 2. szinten, esetleg egy többszemélyiséges ország. No ez már olyan előny, ami nem jogos.

Arden 02-12-2007 16:09

nagyon is egyetértek a javaslattal :)
nekem is volt már ilyen problémám...

Deni 02-12-2007 16:11

Hááát.. ha mondjuk lett volna ilyen lehetőség, akkor nem törlöm tegnap kettő országomat.. :(
szóval én mellette vagyok nagyon is :p

lacqa 02-12-2007 16:14

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 73302)
Annyi különbséggel, hogy így nulláról kezd a zéró-start miatt. Megmarad a sorszáma és a neve. Ezek szerintem nem olyan elemek, amikkel vissza lehetne élni.

Míg ha normálban "átadja", ami szabálytalan, akkor ott van 2. szinten, esetleg egy többszemélyiséges ország. No ez már olyan előny, ami nem jogos.

meggyőztél :)

Non Omnis Moriar 02-12-2007 16:16

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 73307)
Hááát.. ha mondjuk lett volna ilyen lehetőség, akkor nem törlöm tegnap kettő országomat.. :(
szóval én mellette vagyok nagyon is :p

áááááááááááá....!!!!!!:eek: :(


All times are GMT +1. The time now is 06:37.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu