Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Képzés másik szintre mentésének limitálása (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2545)

Deni 12-09-2007 20:38

Képzés másik szintre mentésének limitálása
 
Nyitok neki egy külön topicot, hogy itt megbeszélhessük ezt a részét a módosításnak.

Másik topicból a hozzászólásom szerintem kezdetnek megfelel..

"de mondjuk most így számolgattam, hogy alsó hangon is ha egy snassz 20% templomos elf lépne így fel, akkor körönként 62.400varit tudna felhozni.. ami 17 körrel számolva 1.060.800 vari.. ezt mondjuk 2k kör alatt 4x beújrázva.. hát köszi
bár mondjuk elég munkás lenne.. ezt a mennyiséget összegyűjteni B-ben, majd körönként piszmogni vele A-ban..
de tuti lesz aki megcsinálja, ha ez így marad
Remy ötlete szerintem nagyban segítene ezen, hogy 20körig, csak a max férőhely lehessen képzésen.."

-Fegya- 12-09-2007 20:52

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 141897)
Nyitok neki egy külön topicot, hogy itt megbeszélhessük ezt a részét a módosításnak.

Másik topicból a hozzászólásom szerintem kezdetnek megfelel..

"de mondjuk most így számolgattam, hogy alsó hangon is ha egy snassz 20% templomos elf lépne így fel, akkor körönként 62.400varit tudna felhozni.. ami 17 körrel számolva 1.060.800 vari.. ezt mondjuk 2k kör alatt 4x beújrázva.. hát köszi
bár mondjuk elég munkás lenne.. ezt a mennyiséget összegyűjteni B-ben, majd körönként piszmogni vele A-ban..
de tuti lesz aki megcsinálja, ha ez így marad
Remy ötlete szerintem nagyban segítene ezen, hogy 20körig, csak a max férőhely lehessen képzésen.."

Nagyon nem tetszene, ha ez a lehetőség megmaradna.
Azt is lehetne, hogy a fellépés feltétele legyen, hogy csak annyi képzésed lehet, amennyi elfér.

Deni 12-09-2007 21:00

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 141905)
Nagyon nem tetszene, ha ez a lehetőség megmaradna.
Azt is lehetne, hogy a fellépés feltétele legyen, hogy csak annyi képzésed lehet, amennyi elfér.

Remy ötlete is ez volt. Csak annyi egységed lehessen összesen képzésen, amennyi férőhelyed van :)

Hóhér 12-09-2007 21:06

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 141910)
Remy ötlete is ez volt. Csak annyi egységed lehessen összesen képzésen, amennyi férőhelyed van :)


nem tudom hogy szerencsés e betenni egy olyan módosítást, ami csak az első 20 körre vontakozna, ugyanakkor nagyon bírnám.

utálok lépés után 3 órára képezni.

- lefokoz vissza képez
- szintlépés
- fajválasztás, ht varázslatok kilövése , stb stb...


és 20 kör pihi, semmit nem kell csinálni

;)

Kics 12-09-2007 21:10

Fegya ötletét támogatom.
Remynél ott a kiskapu, hogy szabizik. (bár nemtudom azt hogy venné a rendszer.)

Deni 12-09-2007 21:12

Quote:

Originally Posted by Hóhér (Post 141916)
nem tudom hogy szerencsés e betenni egy olyan módosítást, ami csak az első 20 körre vontakozna, ugyanakkor nagyon bírnám.

utálok lépés után 3 órára képezni.

- lefokoz vissza képez
- szintlépés
- fajválasztás, ht varázslatok kilövése , stb stb...


és 20 kör pihi, semmit nem kell csinálni

;)

ha az lenne a feltétele szintlépésnek, hogy maximálisan csak annyi egységed lehet képzésen összesen, amennyi üres férőhelyed van, akkor teljesen mindegy, hogy 20 kör vagy nem 20 kör sztem :)

Hóhér 12-09-2007 21:15

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 141920)
ha az lenne a feltétele szintlépésnek, hogy maximálisan csak annyi egységed lehet képzésen összesen, amennyi üres férőhelyed van, akkor teljesen mindegy, hogy 20 kör vagy nem 20 kör sztem :)

ez megint csak nem jó...
mert ki kell venni a pipát akkor a képzéstől, hogy ne képezzen túl, mert nem tudsz ellépni. megbonyolítaná a szintlépést, főleg a kezdőknek. és lekorlázotna igen csak, nem tudnál csak úgy hirtelen ellépni tele egységgel, ha katonát képzel !

igazából szerintem ez a változás azért lett csinálva, hogy ne vesszenek el a javak.

de erre eddíg is meg volt a lehetőség, ki vetted a pipákat a ht nál.

azaz ezzel a módósítással ugyan oda jutnák vissza, pipálgatni kell a ht- ban

vagy nem jól gondolom?

-Fegya- 12-09-2007 21:16

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 141854)
Fellepes utani 20. korig egyszerre maximum osszes barakk/templom/kocsmahelynyi egyseg lehet kepzesen? (ha tobb van, nem kepezhetsz)

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 141910)
Remy ötlete is ez volt. Csak annyi egységed lehessen összesen képzésen, amennyi férőhelyed van :)

Én azt mondtam, hogy ne léphessen szintet, Remy meg a fellépés utáni képzésről beszélt.

Deni 12-09-2007 21:16

Quote:

Originally Posted by Hóhér (Post 141922)
ez megint csak nem jó...
mert ki kell venni a pipát akkor a képzéstől, hogy ne képezzen túl, mert nem tudsz ellépni. megbonyolítaná a szintlépést, főleg a kezdőknek.

igazából szerintem ez a változás azért lett csinálva, hiyg ne vesszenek el a javak.

de erre eddíg is meg volt a lehetőség, ki vetted a pipákat a ht nál.

azaz ezzel a módósítással ugyan ida jutnák vissza, pipálgatni kell a ht- ban

vagy nem jól gondolom?

és mi lenne, ha csak automatikusan elveszne az, ami nem fér el?

Deni 12-09-2007 21:17

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 141923)
Én azt mondtam, hogy ne léphessen szintet, Remy meg a fellépés utáni képzésről beszélt.

akkor én kevertem össze :)
én kérek elnézést.. :) de most már akkor tisztázva a dolog :)


All times are GMT +1. The time now is 17:00.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu