Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Ne OFF-oljunk máshol II. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4261)

RRRrrr 08-28-2010 20:49

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 261844)
tényleg nem vagy top formában, dehát ilyen az evolúció:D

Azért az tetszik, hogy milyen rendszeretően és aktivan használja a kis ujjacskáit, miközben már szerintem fogalma sincs, hogy miben kéne megvédeni az igazát, és azt hogyan:D

Tsobi 08-28-2010 20:51

Quote:

Originally Posted by RRRrrr (Post 261845)
Nemesítés semmiképpen nem lehet hígitás ebből induljunk ki azért.

Maradjunk annyiban, hogy én a természet pártján vagyok, a nemesítés pedig erősen relatív. Ha valamit, teszem azt egy növényt kell 'nemesíteni' mondjuk génmódosítással, az onnantól természetellenes, semmiképpen nem nemes.

-Ricsi- 08-28-2010 20:53

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 261846)
Leginkább Ricsi MUD-tól várnék egy választ, de köszi. :)

Én se kívánok mélyebben belemenni ebbe a résztémába, de én megoldottam, amikor ilyen problémám volt.
Nem titok. Összekötöttem a barátnőmét az enyéimmel.

Tsobi 08-28-2010 20:54

Quote:

Originally Posted by Ricsi MUD (Post 261850)
Én se kívánok mélyebben belemenni ebbe a résztémába, de én megoldottam, amikor ilyen problémám volt.
Nem titok. Összekötöttem a barátnőmét az enyéimmel.

Nem kérdeztem, hogy Te mit csináltál, ne terelj.
Nekem és a páromnak most ANARCH-ba kéne mennünk? Hisz bevallottam, hogy be szoktam nála lépni az orimba és Ő is nálam.

RRRrrr 08-28-2010 20:56

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 261848)
Maradjunk annyiban, hogy én a természet pártján vagyok, a nemesítés pedig erősen relatív. Ha valamit, teszem azt egy növényt kell 'nemesíteni' mondjuk génmódosítással, az onnantól természetellenes, semmiképpen nem nemes.


Ebben igazad is lehet, de akkor mondjuk két első generációs állat (ember,növény akármi) párzásából született utódot minek nevezzünk? Genetikailag ugye utód letrehozásánál a természet is a legjobb módszerekkel dolgozik:) (a lehető legjobb gének öröklődnek stb)
De azért mondtam, hogy ne menjünk bele, mert egyrész bonyolultabb ez annál, minthogy minden elemét meg tudnánk érteni:D
De kijelenteni valamiről, hogy az első generáció csúcs, a többi meg selejt futószalagtermék az nem kicsi ostobaságra utal.

Tsobi 08-28-2010 21:00

Quote:

Originally Posted by RRRrrr (Post 261852)
Ebben igazad is lehet, de akkor mondjuk két első generációs állat (ember,növény akármi) párzásából született utódot minek nevezzünk? Genetikailag ugye utód letrehozásánál a természet is a legjobb módszerekkel dolgozik:) (a lehető legjobb gének öröklődnek stb)

Ha az én gyermekem megszületik, akkor csak fél-Ts lesz, mivel én csak az egyik adalékanyag vagyok benne, azaz hígult. Na. :)

-Ricsi- 08-28-2010 21:01

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 261851)
Nem kérdeztem, hogy Te mit csináltál, ne terelj.
Nekem és a páromnak most ANARCH-ba kéne mennünk? Hisz bevallottam, hogy be szoktam nála lépni az orimba és Ő is nálam.

Amennyiben vétettél a szabályok ellen: igen.
Nyilván nem lehet mindent szűrni, de ami egyértelmű, azért járjon már anarch és ne legalizáljuk.

Én mindenesetre a lehetőséget sem adtam meg erre és tiszta lelkiismerettel alszom el éjjelente, úgy mint most is :)

Jó éjt, jó vitát!

szerk:
Az utsó kommented magas labda :) de neeem, nem vagyok olyan, nem csapom le

Debilke 08-28-2010 21:01

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 261851)
Nem kérdeztem, hogy Te mit csináltál, ne terelj.
Nekem és a páromnak most ANARCH-ba kéne mennünk? Hisz bevallottam, hogy be szoktam nála lépni az orimba és Ő is nálam.

Ja és fórumozik is az oridból, biztos lusta átlépni a sajátjába, bár tényleg sokkal mókásabb egy kékszemesből irogatni :D
Amúgy kicsit elbeszéltek Ricsi izébizvel egymás mellett, mert ő a más orijába lépkedésről hadovált, erret Te jöttél, hogy a csajodnál belépsz az oridba, az meg nálad az övébe... kicsit más tészta...

RRRrrr 08-28-2010 21:02

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 261853)
Ha az én gyermekem megszületik, akkor csak fél-Ts lesz, mivel én csak az egyik adalékanyag vagyok benne, azaz hígult. Na. :)

:D
Győztél:)

Tsobi 08-28-2010 21:05

Quote:

Originally Posted by Debilke (Post 261855)
Ja és fórumozik is az oridból, biztos lusta átlépni a sajátjába, bár tényleg sokkal mókásabb egy kékszemesből irogatni :D
Amúgy kicsit elbeszéltek Ricsi izébizvel egymás mellett, mert ő a más orijába lépkedésről hadovált, erret Te jöttél, hogy a csajodnál belépsz az oridba, az meg nálad az övébe... kicsit más tészta...

Ha én azt mondom, hogy a klánvezérem a csajom és nem Ő lépett be hozzám, hanem nála én, akkor mennyivel érthetőbb a párhuzam, amit próbálok kisajtolni a dologból? :)


All times are GMT +1. The time now is 03:37.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu