Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Javaslatok élesbe rakása... (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1131)

Kisbér 12-04-2006 12:45

Javaslatok élesbe rakása...
 
Most az alábbi dolgot találtam, böngészve a fórumon a felfedezés változásával kapcsolatban:

Összesítve ennyi szavazat érkezett:

1. verzióra: 2 szavazat
2. verzióra: 5 szavazat
3. verzióra: 5 szavazat
4. verzióra: 6 szavazat

Ezek alapján a 4. verzió nyerte a szavazást:


Amit kicsit furcsálok, hogy 17 szavazat, kicsit több, mint 35%-os támogatással dőlt el, hogy mi legyen... :)

Javaslom, hogy ilyen volumenü dolgokat legközelebb jóval nagyobb szavazatszám esetén lehessen csak élesbe rakni.
Ha lett volna mondjuk 50-80 szavazat, akkor nem szólok semmit sem...

Esetleg olyant is lehet csinálni, hogy mielőtt valamiről döntötök Atis, lehet egy körüzit küldeni mindenkinek, hogy:

"nemsokára új fejlesztések fognak bekerülni a játékba. Kérem, hogy mindenki szavazzon, és indokoljon a külső fórumon az esetleges utólagos anyázások elkerülésének érdekében"

Vagy valami hasonló!

Voltam,
Kisbér

monro 12-04-2006 12:58

Quote:

Originally Posted by Kisbér (Post 50337)
Javaslom, hogy ilyen volumenü dolgokat legközelebb jóval nagyobb szavazatszám esetén lehessen csak élesbe rakni.
Ha lett volna mondjuk 50-80 szavazat, akkor nem szólok semmit sem...

Esetleg olyant is lehet csinálni, hogy mielőtt valamiről döntötök Atis, lehet egy körüzit küldeni mindenkinek, hogy:

"nemsokára új fejlesztések fognak bekerülni a játékba. Kérem, hogy mindenki szavazzon, és indokoljon a külső fórumon az esetleges utólagos anyázások elkerülésének érdekében"

Vagy valami hasonló!

Voltam,
Kisbér

Attól eltekintve, hogy igazad van és támogatom az ötletedet mindenki nyugodtan szégyelje magát aki több hónapon keresztül észre sem vette, hogy van egy FEJLESZTÉSEK nevű fórumrész!

Úgy emlékszem téged se sűrűn lehetett látni arrafelé, viszont mióta volt pár "élesítés" igen akítv vagy ;) Tartsd meg ezt a jószokásod és akkor nem kell útólag futni a busz után! ;)

Synkel 12-04-2006 12:58

Már bocsi, de ez egy nagy marhaság. Kaptunk a tervezett változásokról mailt, meg ki volt téve a főoldalra, hogy tárgyalások folynak, akit érdekel jöjjön vegyen részt rajta.
A jelek szerint 18 embert érdekelt az egész. Kit köteleznél rá, hogy márpedig jöjjn, hogy legyen meg a szükséges szavazat.
Ati ezt az egészet egymaga is megcsinálhatta volna, de bevett minket is a kidolgozásba, aminek örülök. Neki is kényelmesebb volt így, és szerintem nekünk is jobb, legalábbis az illúziónk megvan, hogy érdemi munkát végeztünk az alatt a 3 hónap alatt...

Szecsa 12-04-2006 13:00

Synkellel ertek egyet en is.

Kisbér 12-04-2006 13:10

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 50342)
Már bocsi, de ez egy nagy marhaság. Kaptunk a tervezett változásokról mailt, meg ki volt téve a főoldalra, hogy tárgyalások folynak, akit érdekel jöjjön vegyen részt rajta.
A jelek szerint 18 embert érdekelt az egész. Kit köteleznél rá, hogy márpedig jöjjn, hogy legyen meg a szükséges szavazat.
Ati ezt az egészet egymaga is megcsinálhatta volna, de bevett minket is a kidolgozásba, aminek örülök. Neki is kényelmesebb volt így, és szerintem nekünk is jobb, legalábbis az illúziónk megvan, hogy érdemi munkát végeztünk az alatt a 3 hónap alatt...

Figyi, maximálisan igazad van, mégis 17 szavazattal eldönteni egy ilyen horderejű kérdést szerintem felelőtlenség...
Ennyi...

Kisbér 12-04-2006 13:14

Quote:

Originally Posted by monro (Post 50340)
Attól eltekintve, hogy igazad van és támogatom az ötletedet mindenki nyugodtan szégyelje magát aki több hónapon keresztül észre sem vette, hogy van egy FEJLESZTÉSEK nevű fórumrész!

Úgy emlékszem téged se sűrűn lehetett látni arrafelé, viszont mióta volt pár "élesítés" igen akítv vagy ;) Tartsd meg ezt a jószokásod és akkor nem kell útólag futni a busz után! ;)

Ez így van, én sem nagyon jártam erre...
Mert egyik fejlesztés sem éreztem komolynak, gondoltam majd utólag reklamálok :D:D:D (nemám)

Amúgy vannak jó dolgok szerintem a mostani élesbe ment változásokban, de több olyan, amit szerintem nem gondoltak át rendesen...

Abból látszik, hogy már most jóval többen szavaztak az említett változásoknál feltett kérdésekre, mint amivel eldőlt az egész.


Nem az akkori fejlesztésben 5letelő, és szavazó embereket bántom ezzel, pusztán leszögeztem, hogy szerintem az eljárás rossz, és ezen szándékozom változtatni ezzel a topiccal...

Hóhér 12-04-2006 13:15

Én ennek a 17 szavazatnak is örülök...

jó hogy bele szólhatunk a játékba egyáltalán, alakíthatjuk , mert lehetne másképp is nem?

;)

Kisbér 12-04-2006 13:16

Quote:

Originally Posted by Hóhér (Post 50351)
Én ennek a 17 szavazatnak is örülök...

jó hogy bele szólhatunk a játékba egyáltalán, alakíthatjuk , mert lehetne másképp is nem?

;)

Ha már van, jobb lenne, ha 117 döntene ilyen kérdésekben nem? :D

Synkel 12-04-2006 13:19

Quote:

Originally Posted by Kisbér (Post 50353)
Ha már van, jobb lenne, ha 117 döntene ilyen kérdésekben nem? :D

Persze hogy jobb lenne. Szedj össze 117 embert, hogy vegyenek részt a buliban:)

Hóhér 12-04-2006 13:21

Quote:

Originally Posted by Kisbér (Post 50353)
Ha már van, jobb lenne, ha 117 döntene ilyen kérdésekben nem? :D

így van !

ez lesz a jó példa, és legközelebb, ha lesz ilyen módósítás, mindenkit fog érdekelni...

Ez a 3 hónap alatt, akik ezzel foglalkoztak, ők is szívesebben mentek volna mozizni vagy bármi...

ezt nem nézhetjük semmibe...

most ők moziznak, te gondolkozol

:D :D :D


All times are GMT +1. The time now is 12:12.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu