Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   outlook express (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3401)

Grabi 03-11-2009 19:45

outlook express
 
tapasztalt(abb) felhasználók segítségét kérem.
egyre több és több e-mail címem lett az idő haladtával és egy tanácsra megpróbálom használni ezt a programot.
a freemailhez találtam leírást hogy kell olvasni, át is tetettem a 2000 e-mailt. hotmailt viszont nem tudom, mert nem engedik. kerestem-kutattam, de nem találom a hotmailen belül hol lehetne az oda érkező leveleket átirányítani mondjuk a freemailre, hogy onnan automatikusan az outlookba érkezzen, hogy könnyebben tudjam olvasni.

a másik probléma a frissítés. lehet én vagyok a buta (ami sanszos), mert csak F5 gomb lenyomásával frissítgetni. néztem settings alatt, ott sem találtam. hogyan tudom automatikussá tenni a frissítést ill. azt beállítani, hogy ha jön egy új e-mail, akkor azt jelezze nekem bal alul?

Gyula 03-11-2009 22:28

Quote:

Originally Posted by Grabi (Post 205293)
tapasztalt(abb) felhasználók segítségét kérem.
egyre több és több e-mail címem lett az idő haladtával és egy tanácsra megpróbálom használni ezt a programot.
a freemailhez találtam leírást hogy kell olvasni, át is tetettem a 2000 e-mailt. hotmailt viszont nem tudom, mert nem engedik. kerestem-kutattam, de nem találom a hotmailen belül hol lehetne az oda érkező leveleket átirányítani mondjuk a freemailre, hogy onnan automatikusan az outlookba érkezzen, hogy könnyebben tudjam olvasni.

a másik probléma a frissítés. lehet én vagyok a buta (ami sanszos), mert csak F5 gomb lenyomásával frissítgetni. néztem settings alatt, ott sem találtam. hogyan tudom automatikussá tenni a frissítést ill. azt beállítani, hogy ha jön egy új e-mail, akkor azt jelezze nekem bal alul?

tudomásom szerint nem lehet a hotmailt az outlok expressel nézni, csak ha fizetsz érte.

Dus 03-12-2009 06:13

Grabi, én is ajánlok valamit:
Mozilla Thunderbird (amit tesóm használ és bőven elvan a napi 100 mailjával), és Pegazus Mail, amit meg én használok és ha Nekem jönne ennyi, akkor ellenék vele :)

Outlook express-t sose szerettem...

Tsobi 03-12-2009 06:16

Megint megcsillogtatnám egy kicsit a számtechtudásom: elmagyarázná valaki,hogyan lehet freemail-nál (esetleg még mailbox-nál) beállítani,hogy Outlook-ra menjenek a mailok? Előre is köszönöm!

tdomo 03-12-2009 09:33

Quote:

Originally Posted by Grabi (Post 205293)
tapasztalt(abb) felhasználók segítségét kérem.
egyre több és több e-mail címem lett az idő haladtával és egy tanácsra megpróbálom használni ezt a programot.
a freemailhez találtam leírást hogy kell olvasni, át is tetettem a 2000 e-mailt. hotmailt viszont nem tudom, mert nem engedik. kerestem-kutattam, de nem találom a hotmailen belül hol lehetne az oda érkező leveleket átirányítani mondjuk a freemailre, hogy onnan automatikusan az outlookba érkezzen, hogy könnyebben tudjam olvasni.

a másik probléma a frissítés. lehet én vagyok a buta (ami sanszos), mert csak F5 gomb lenyomásával frissítgetni. néztem settings alatt, ott sem találtam. hogyan tudom automatikussá tenni a frissítést ill. azt beállítani, hogy ha jön egy új e-mail, akkor azt jelezze nekem bal alul?

Eszközök / Beállítások / Levelezés beállításai / Küldés/Fogadás
Itt tudod beállítani az automatikus letöltést, remélem erre gondoltál.
Egyébként, ha nem kell szinkronizálnod semmilyen más kütyüvel, akkor én is inkább a thunderbird-öt ajánlom.

Grabi 03-12-2009 11:38

thundert töltöttem le elsőre, de aztán olvastam h azzal nem megy a hotmail. hát nézem neten outlookon meg megy, háhá, jól átverem őket :) elindítom, freemail működik, hotmail indít... nem megy, mégegyszer, nem megy. jaaa, hogy nem 2004-es honlapot kéne nézni, mert már a hotmail letiltotta, áhááá :)

tsobi: google outlook freemail és az első leírja rendesen, de kb. next next, freemail.hu, next, jelszó...

tdomo: ez az, köszi :)

Ati 03-12-2009 11:41

Quote:

Originally Posted by tdomo (Post 205336)
Egyébként, ha nem kell szinkronizálnod semmilyen más kütyüvel, akkor én is inkább a thunderbird-öt ajánlom.

Outlook Express-t tudsz szinkronizálni bármivel? Azt nem csak a sima Outlook-kal tudod megtenni, amiért viszont pluszban fizetned kell még?

tdomo 03-12-2009 19:49

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 205342)
Outlook Express-t tudsz szinkronizálni bármivel? Azt nem csak a sima Outlook-kal tudod megtenni, amiért viszont pluszban fizetned kell még?

Igaz. Én rendes outlookot használok. Az expresszt nem lehet szinkornizálni egy tenyérszámítógéppel??? :eek:

Ati 03-12-2009 20:15

Quote:

Originally Posted by tdomo (Post 205390)
Igaz. Én rendes outlookot használok. Az expresszt nem lehet szinkornizálni egy tenyérszámítógéppel??? :eek:

Én úgy tudom, hogy azt nem lehet semmivel. Az úgy van magában, és ennyi. Ha szinkronizálni akarsz, akkor vagy megveszed az Outlook-ot, vagy veszel valamit, amihez adják. Én legalábbis így tudom.

tdomo 03-12-2009 20:28

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 205391)
Én úgy tudom, hogy azt nem lehet semmivel. Az úgy van magában, és ennyi. Ha szinkronizálni akarsz, akkor vagy megveszed az Outlook-ot, vagy veszel valamit, amihez adják. Én legalábbis így tudom.

Ma is tanultam valamit... :)


All times are GMT +1. The time now is 17:11.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu