Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Ne OFF-oljunk máshol II. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4261)

Rob 08-28-2010 17:05

Quote:

Originally Posted by Eke (Post 261802)
Már megint balesetet szenvedtem a motorral .

de azért remélem nem elköszönni jöttél:eek:

-Ricsi- 08-28-2010 20:10

Azt se értem alapból, hogy a máshoz való belépkedésért miért nem jár alapból anarch? Ez már rég ellett rontva, hogy anno elnézted az ilyeneket és most már követeli a nép, hogy megengedett legyen.
Vicc az egész!!!

Másokat ok nélkül átdobáltatok anarchba, aki meg megérdemelné az már a sokadik szemért forog...



Ati, erre csak támadással és figyelmeztetéssel tudtál reagálni, tudom ezt a topikot meg "nem olvasod"...
Dugd a homokba a fejed, biztos minden jó lesz.

És kicsit se vagy elfogult a első generációs játékosaid iránt...
Ő offol, az nem érdekel. Én ráoffolok és rögtön bajod van.

Végszónak egy részletet bevágnék a súgóból, amit magad alkottál:

Rendszerünk folyamatosan ellenőrzi a játékban résztvevő összes országot, így ha valaki több országot irányít szabálytalanul, akkor előbb-utóbb, amint megfelelő mennyiségű bizonyíték rendelkezésre áll, az illető ország automatikusan az anarchista csoportba kerül

Nálam a máshoz belépés "több ország irányítását" jelenti.

Dus 08-28-2010 20:15

Quote:

Originally Posted by Ricsi MUD (Post 261825)
Azt se értem alapból, hogy a máshoz való belépkedésért miért nem jár alapból anarch? Ez már rég ellett rontva, hogy anno elnézted az ilyeneket és most már követeli a nép, hogy megengedett legyen.
Vicc az egész!!!


[...]

Rendszerünk folyamatosan ellenőrzi a játékban résztvevő összes országot, így ha valaki több országot irányít szabálytalanul, akkor előbb-utóbb, amint megfelelő mennyiségű bizonyíték rendelkezésre áll, az illető ország automatikusan az anarchista csoportba kerül

Nálam a máshoz belépés "több ország irányítását" jelenti.

Talán kicsit több technikai részletet kéne tudnod ahhoz, hogy csak úgy rámond a Hódító rendszerére, hogy nem megfelelő...

Nem kell sokat ügyeskedni, hogy egy bármilyen jó rendszert is ki lehessen játszani. Csak ismerni kell a technikai hátterét a dolgoknak.

Ettől függetlenül, úgy gondolom, hogy a Hódító kielégítően jó rendszerrel rendelkezik. Lásd Tibut, aki külföldi géppel fedte el a sajátját, hogy másnak adja ki magát - Ati erre is rájött...

Nem azt mondom, hogy teljesen jó ez így. Azt állítom, hogy a körülményekhez képest nagyon jó!

Tsobi 08-28-2010 20:18

Quote:

Originally Posted by Ricsi MUD (Post 261825)
Nálam a máshoz belépés "több ország irányítását" jelenti.

Nálad. :)

Az én párom szintén nagy hódítós arc és mikor nála vagyok, sajnos időnként rákényszerülök arra, hogy belépjek az orimba, ugyanígy Ő is, mikor nálam van.

Akkor mi most több orit irányítunk? :)

Pool 08-28-2010 20:23

Quote:

Originally Posted by Ricsi MUD (Post 261825)
És kicsit se vagy elfogult a első generációs játékosaid iránt...
Ő offol, az nem érdekel. Én ráoffolok és rögtön bajod van.

Ha én első generációs vagyok, akkor Te lennél a selejt?:eek:

RRRrrr 08-28-2010 20:27

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 261829)
Ha én első generációs vagyok, akkor Te lennél a selejt?:eek:

Ezt hogy sikerült kiszámolnod? :D
Én úgy tudom, mondjuk a 2.-3. generáció mindig jóval fejlettebb mint az első.
Szóval úgy látom, hogy ennek semmi értelme nem volt, csak valami sértést próbáltál bevinni. Legközelebb gondolkozz előtte kicsit...

-Ricsi- 08-28-2010 20:28

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 261826)
Talán kicsit több technikai részletet kéne tudnod ahhoz, hogy csak úgy rámond a Hódító rendszerére, hogy nem megfelelő...

Nem kell sokat ügyeskedni, hogy egy bármilyen jó rendszert is ki lehessen játszani. Csak ismerni kell a technikai hátterét a dolgoknak.

Ettől függetlenül, úgy gondolom, hogy a Hódító kielégítően jó rendszerrel rendelkezik. Lásd Tibut, aki külföldi géppel fedte el a sajátját, hogy másnak adja ki magát - Ati erre is rájött...

Nem azt mondom, hogy teljesen jó ez így. Azt állítom, hogy a körülményekhez képest nagyon jó!


Nagyra becsülöm a készítők munkásságát. Elég összetett játék, amit nem lehetett "alulról felfele építve" megteremteni.

Nem ebbe az irányba akarom elvinni a vitát, hogy lehet-e szűrni vagy sem.
Hanem hogy ezt legalizáljuk-e vagy sem és ha van rá mód tiltsuk-e anarchal vagy sem.
Tiburól mindenki tudta, hogy csaló, mégse tudták megfogni. Mást meg ok nélkül átrakták, ha ehhez volt kedvük...


Quote:

Ha én első generációs vagyok, akkor Te lennél a selejt?
Pool te tudatlan :)
Nálam a 3G-s telefonok jobbnak számítanak, mint az első 3210esek.
És az ősembereknél is előrébb érzem magam.

Na akkor ki a selejt? :eek:

Tsobi 08-28-2010 20:28

Quote:

Originally Posted by RRRrrr (Post 261830)
Ezt hogy sikerült kiszámolnod? :D
Én úgy tudom, mondjuk a 2.-3. generáció mindig jóval fejlettebb mint az első.
Szóval úgy látom, hogy ennek semmi értelme nem volt, csak valami sértést próbáltál bevinni. Legközelebb gondolkozz előtte kicsit...

Mivel az erre megfelelő topicban vagyunk, azt hiszem a vér csak hígulni tud, nemesedni nem. :)

RRRrrr 08-28-2010 20:32

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 261832)
Mivel az erre megfelelő topicban vagyunk, azt hiszem a vér csak hígulni tud, nemesedni nem. :)

Ez nem igaz, de ne örökléstanról kezdjünk már beszélni:D
Növényeket, állatokat is ugyanúgy lehet nemesíteni.
Nem beszélve a technikai cikkekről, ahol az első generációs megjelölés minden esetben tökéletlenebb jelzőre utal, mint a második generációs stb...

Pool 08-28-2010 20:33

Quote:

Originally Posted by RRRrrr (Post 261830)
Ezt hogy sikerült kiszámolnod? :D
Én úgy tudom, mondjuk a 2.-3. generáció mindig jóval fejlettebb mint az első.
Szóval úgy látom, hogy ennek semmi értelme nem volt, csak valami sértést próbáltál bevinni. Legközelebb gondolkozz előtte kicsit...

Nem teljesen, mert az 1. generáció a prototípus a többi csak szeretne olyan lenni, mint az...
Az Alkotó gyermekének tekinti első alkotását, a többi már csak futószalagtermék, akár csak Te és Rob


All times are GMT +1. The time now is 19:00.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu