Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Ip-vel kapcsolatos kérdés. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1036)

Grangel 11-11-2006 18:55

Ip-vel kapcsolatos kérdés.
 
Sziasztok!

Olyan kérdésem van amire részben volt válasz a F.A.Q.-ban de mégis szeretnék valami alternatívát.
Szóval az 1500 fős koleszünk hálózata 3 proxy-n keresztül csatlakozik a világhálóhoz, és az oldalak jelentős része a proxy ip-jét jelzi vissza.
"Biztonsági figyelmeztetés: hozzáférés az előzőtől eltérő IP címről. Új IP cím: 157.181.103.199, belső cím: 157.181.101.248
illetve: Biztonsági figyelmeztetés: hozzáférés az előzőtől eltérő IP címről. Új IP cím: 157.181.103.197, belső cím: 157.181.101.248 "
Ime a példa a hódítóra. 101.248-as IP az a saját gépem ip-je a 103.199-197 ez a 2 koleszos proxy Ip-je
A kérdésem:Akkor most a hódító minden egyes hódítóst itt a koleszban egy ip alatt lát?
Ugyanis szeretnék 2 koleszos haverral szövit alapítani, és nem szeretnék egyik napról a másikra anarchista csoportba kerülni.

A válaszokat előre is köszönöm.
Üdv!
Grangel

U.I.: Ha rossz topikban tettem fel a kérdésemet előre is bocs. Helyezzétek át a megfelelőbe.

Szecsa 11-11-2006 20:42

Ha nem 1 geprol viszitek oket es nem egymasnak iranyitjatok, akkor nem lesz problema belole szerintem.
Ha mindig mindenki a sajat gepen kezeli az orikat, akkor kicsi az eselye hogy anarch lesz belole.

Grangel 11-11-2006 21:51

Pontosan ezért kérdeztem, hogy most a koleszom összes gépét egyként fogja e kezelni a hódító szűröje vagy sem. Mert ha a proxy-t ismeri fel ipnek akkor több mint 100 ország (kb ennyien hódítóznak itt) ugyanazon ip alatt játszik.

Remedy 11-12-2006 21:40

Quote:

Originally Posted by Grangel (Post 42489)
Sziasztok!

Olyan kérdésem van amire részben volt válasz a F.A.Q.-ban de mégis szeretnék valami alternatívát.
Szóval az 1500 fős koleszünk hálózata 3 proxy-n keresztül csatlakozik a világhálóhoz, és az oldalak jelentős része a proxy ip-jét jelzi vissza.
"Biztonsági figyelmeztetés: hozzáférés az előzőtől eltérő IP címről. Új IP cím: 157.181.103.199, belső cím: 157.181.101.248
illetve: Biztonsági figyelmeztetés: hozzáférés az előzőtől eltérő IP címről. Új IP cím: 157.181.103.197, belső cím: 157.181.101.248 "
Ime a példa a hódítóra. 101.248-as IP az a saját gépem ip-je a 103.199-197 ez a 2 koleszos proxy Ip-je
A kérdésem:Akkor most a hódító minden egyes hódítóst itt a koleszban egy ip alatt lát?
Ugyanis szeretnék 2 koleszos haverral szövit alapítani, és nem szeretnék egyik napról a másikra anarchista csoportba kerülni.

A válaszokat előre is köszönöm.
Üdv!
Grangel

U.I.: Ha rossz topikban tettem fel a kérdésemet előre is bocs. Helyezzétek át a megfelelőbe.

nem, kedves kcsskas baratom, elvileg semmi gond nem lesz... :P

sokan hodoznak a kolibol....

csak a sajat gepedrol igyekezz csak te belepni....

Remedy - ex kcssk :P

director 11-13-2006 00:25

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 42675)
nem, kedves kcsskas baratom, elvileg semmi gond nem lesz... :P

sokan hodoznak a kolibol....

csak a sajat gepedrol igyekezz csak te belepni....

Remedy - ex kcssk :P

ezt én is meg tudom erősíteni, szintén ex-kcssk :D

bari 12-17-2006 11:35

Azért ez egy érdekes kérdés, ugyanis miután beállítottam, hogy figyelje a más IP címről történő belépéseket, minden belépésemnél ki volt írva a figyelmeztetés, ugyanis a szolgáltató, minden egyes belépésnél más IP címet adott.
Szabályos játék védelme címen ki is tettek, mivel - "az országba többször is más címről léptek be" ...

Na erre lehet gombot varrni...

Grabi 12-17-2006 11:44

nekem az egyik szövimnek is már két éve állandóan változo ipje van a szolgáltató miatt mégsem került át.

csak ez volt az indok?

Ati 12-17-2006 11:46

Quote:

Originally Posted by bari (Post 56509)
Azért ez egy érdekes kérdés, ugyanis miután beállítottam, hogy figyelje a más IP címről történő belépéseket, minden belépésemnél ki volt írva a figyelmeztetés, ugyanis a szolgáltató, minden egyes belépésnél más IP címet adott.
Szabályos játék védelme címen ki is tettek, mivel - "az országba többször is más címről léptek be" ...

Na erre lehet gombot varrni...

Nem tudom honnan vetted, hogy ez volt az ok, a Hódító ilyet egész biztosan nem írt. Ha másvalaki ilyet mondott neked, akkor pedig félre lettél vezetve.

Idézet a súgóból:

" Mit jelent a "Szabályos játék védelme" indoklás? Ahogyan egyre több új szűrőt vezetünk be a szabályos játék biztosítása érdekében, szükséges volt egy átfogó indoklás, ahova több szabálytalanság, vagy kijátszási kísérlet is beletartozhat. A "Szabályos játék védelme" indoklást használjuk minden olyan esetben, amikor nem egyszeri, hanem visszatérő cselekedetek miatt kerül valaki áthelyezésre. Ilyen például, ha nemcsak a saját országodat irányítod, hanem rendszeresen szövetségesed országát is; vagy bármilyen módszerrel megpróbálod kijátszani a Hódító ellenőrzőrendszerét. Ide tartoznak továbbá egyéb olyan szűrések eredményei is, amik a tiszta játékot hivatottak szolgálni."

Steve 12-17-2006 15:59

OFF:
A kcssk az melyik koli????

Remedy 12-17-2006 16:23

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 56628)
OFF:
A kcssk az melyik koli????

elte korosi csoma sandor kollegium, dayka gabor utca 4


All times are GMT +1. The time now is 19:20.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu