Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   éjszakai támadás (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1340)

Lara Baba 01-22-2007 15:36

éjszakai támadás
 
Sziasztok!

Sajna nem tudom, hogyan kell új topicot nyitni, de remélem az irásom itt iseljut azokhoz akik érdekeltek.

Engem rettentően bosszantanak az éjszakai támadások. Főleg az 1/A-ra jellemző hogy hajnali 3-4 óra felé indítják meg a seregeket a klánok illetve az országok. Így az egész csak arra megy ki, hogy "talán" nincs bent az ellenfél. (gyáva alattomos megoldás szerintem) Nekem nem tetszik:). Úgy gondolom akkor jó egy háború vagy egy támadás ha bent van az akit támadok, és lássuk ki az okosabb.
No meg rettentően rossz hogy éjjel csörög a telefon, fel kellni mert támadnak :S
Ezért a javaslatom a következő:
- éjfél és reggel 5 óra között ne lehessen támadni.

Gondolom sok éjjeli bagoly vagy alibizős azonnal a fejét rázza és heves
tiltakozásba kezd. Ezért ha ez túl erős akkor lehetne azt enyhébb változatt is mégpedig:

- éjfél és reggel 6 között -10 vagy -20 % támadási bónusszal lehessen támadni (mivel pl este van fáradtabbak a katonák vagy nem látnak a sötétbe:) )

Mielőtt mindenki azonnal nemet mondd. Azért gondoljatok bele, mennyi vita veszekedés volt otthon a családdal a kedvessel, vagy reggel a munkahelyen abból, hogy éjjel fel kellett kelni mert éppen valaki támadott, és nem tudtad magad kialudni vagy hiányoztál az ágyikóból.

szóval várom a hozzászólásokat :)

Dragi 01-22-2007 15:40

Quote:

Originally Posted by Lara Baba (Post 68229)
Sziasztok!

Sajna nem tudom, hogyan kell új topicot nyitni, de remélem az irásom itt iseljut azokhoz akik érdekeltek.

Engem rettentően bosszantanak az éjszakai támadások. Főleg az 1/A-ra jellemző hogy hajnali 3-4 óra felé indítják meg a seregeket a klánok illetve az országok. Így az egész csak arra megy ki, hogy "talán" nincs bent az ellenfél. (gyáva alattomos megoldás szerintem) Nekem nem tetszik:). Úgy gondolom akkor jó egy háború vagy egy támadás ha bent van az akit támadok, és lássuk ki az okosabb.
No meg rettentően rossz hogy éjjel csörög a telefon, fel kellni mert támadnak :S
Ezért a javaslatom a következő:
- éjfél és reggel 5 óra között ne lehessen támadni.

Gondolom sok éjjeli bagoly vagy alibizős azonnal a fejét rázza és heves
tiltakozásba kezd. Ezért ha ez túl erős akkor lehetne azt enyhébb változatt is mégpedig:

- éjfél és reggel 6 között -10 vagy -20 % támadási bónusszal lehessen támadni (mivel pl este van fáradtabbak a katonák vagy nem látnak a sötétbe:) )

Mielőtt mindenki azonnal nemet mondd. Azért gondoljatok bele, mennyi vita veszekedés volt otthon a családdal a kedvessel, vagy reggel a munkahelyen abból, hogy éjjel fel kellett kelni mert éppen valaki támadott, és nem tudtad magad kialudni vagy hiányoztál az ágyikóból.

szóval várom a hozzászólásokat :)

Nos véleményem az van és nem vagyok A-ba nos az ötletedről annyit hogy : Kukába :) Bárhol máshol az 1/A-n kivül is bármikor támadhat sereg pl. megtáémadnak 5. szinten hajnal 3-kor írsz az ellenfélnek hogy mennyire aljas vagy amiért akkor támadtál mikor aludtam szted mit fogsz szólni aki megtámadott kiröhög :) De ha feljutottál A-ba akkor már nem egyszer háborúztál éjjel-nappal szal a javaslatod nagyon remélem nem fog bekerülni a játékba mert hülyeség :)

És légyszíves ne csinálj a Hódítóból Teveclubbot

Croissant 01-22-2007 15:42

Majdnem csúnyát szóltam hozzá...
Azokra nem gondolsz, akik pl. pont éjjel érnek rá játszani???
Ennyi erővel akár be is lehetne csukni a Hódítót éjfél és reggel 6 között...

Lara Baba 01-22-2007 15:43

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 68232)
Nos véleményem az van és nem vagyok A-ba nos az ötletedről annyit hogy : Kukába :) Bárhol máshol az 1/A-n kivül is bármikor támadhat sereg pl. megtáémadnak 5. szinten hajnal 3-kor írsz az ellenfélnek hogy mennyire aljas vagy amiért akkor támadtál mikor aludtam szted mit fogsz szólni aki megtámadott kiröhög :) De ha feljutottál A-ba akkor már nem egyszer háborúztál éjjel-nappal szal a javaslatod nagyon remélem nem fog bekerülni a játékba mert hülyeség :)


micsoda kedves hozzászólás :)

1/A pl-ként hoztam fel ott a legjellemzőbb. De az egész hódítóra is gondoltam. De ezek szerint te is a kemény vagyok éjszaka támadok mert akkor tuti nem tud visszaütni" tipusú hódítós vagy :)

na jó semmi baj :)

Ditke 01-22-2007 15:45

Quote:

Originally Posted by Lara Baba (Post 68229)
Sziasztok!

Sajna nem tudom, hogyan kell új topicot nyitni, de remélem az irásom itt iseljut azokhoz akik érdekeltek.

Engem rettentően bosszantanak az éjszakai támadások. Főleg az 1/A-ra jellemző hogy hajnali 3-4 óra felé indítják meg a seregeket a klánok illetve az országok. Így az egész csak arra megy ki, hogy "talán" nincs bent az ellenfél. (gyáva alattomos megoldás szerintem) Nekem nem tetszik:). Úgy gondolom akkor jó egy háború vagy egy támadás ha bent van az akit támadok, és lássuk ki az okosabb.
No meg rettentően rossz hogy éjjel csörög a telefon, fel kellni mert támadnak :S
Ezért a javaslatom a következő:
- éjfél és reggel 5 óra között ne lehessen támadni.

Gondolom sok éjjeli bagoly vagy alibizős azonnal a fejét rázza és heves
tiltakozásba kezd. Ezért ha ez túl erős akkor lehetne azt enyhébb változatt is mégpedig:

- éjfél és reggel 6 között -10 vagy -20 % támadási bónusszal lehessen támadni (mivel pl este van fáradtabbak a katonák vagy nem látnak a sötétbe:) )

Mielőtt mindenki azonnal nemet mondd. Azért gondoljatok bele, mennyi vita veszekedés volt otthon a családdal a kedvessel, vagy reggel a munkahelyen abból, hogy éjjel fel kellett kelni mert éppen valaki támadott, és nem tudtad magad kialudni vagy hiányoztál az ágyikóból.

szóval várom a hozzászólásokat :)


Jesszus! Ugye ezt nem gondoltad komolyan?!

Steve 01-22-2007 15:45

Aban ált seregcserével ütnek, és ha az ellen bent van akkor gyakorlatilag lehetetlen lenne beíjazott klánokat beverni, csak orkokkal és akkor megint a tamagocsi ezerrel... nekem tetszik hogy aktív az klánesemény rész:)

Dragi 01-22-2007 15:45

Quote:

Originally Posted by Lara Baba (Post 68234)
micsoda kedves hozzászólás :)

1/A pl-ként hoztam fel ott a legjellemzőbb. De az egész hódítóra is gondoltam. De ezek szerint te is a kemény vagyok éjszaka támadok mert akkor tuti nem tud visszaütni" tipusú hódítós vagy :)

na jó semmi baj :)

LoL, nem nem vagyok igazi éjjeli bagoly :) Mivel hétköznap sulim van ezért nem igazán szeretek sokáig fent lenni de hétvégén előfordul hogy szöviháború mjiatt fent vagyok és éjjel támadok és szoktam éjjel támadni és nem érzuem ettől rossznak magam :) Ha bent van az ellen akkor bent van nem szoktam kérdezgetni bent van-e

Lara Baba 01-22-2007 15:46

Quote:

Originally Posted by Croissant (Post 68233)
Majdnem csúnyát szóltam hozzá...
Azokra nem gondolsz, akik pl. pont éjjel érnek rá játszani???
Ennyi erővel akár be is lehetne csukni a Hódítót éjfél és reggel 6 között...


Aki csak éjfél és reggel 6 között ér rá ?:)

Azt nagyon sajnálom tényleg, hogy ennyire elfogalt ember
:)

Steve 01-22-2007 15:47

Quote:

Originally Posted by Lara Baba (Post 68239)
Aki csak éjfél és reggel 6 között ér rá ?:)

Azt nagyon sajnálom tényleg, hogy ennyire elfogalt ember
:)

éjszakai melóról, mondjuk biztonsági őrről vagy jenkiföldről hódozóról hallottál már?:)

Croissant 01-22-2007 15:48

Quote:

Originally Posted by Lara Baba (Post 68239)
Aki csak éjfél és reggel 6 között ér rá ?:)

Azt nagyon sajnálom tényleg, hogy ennyire elfogalt ember
:)

Én meg azt sajnálom, h ennyire elfogult ember vagy... Saját magaddal szemben...


All times are GMT +1. The time now is 13:35.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu