Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Moziünnep 2009 (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3805)

Ati 09-20-2009 17:57

Moziünnep 2009
 
Ki mit nézett meg az idei moziünnep alatt? :)

Andrew 09-20-2009 18:08

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 223519)
Ki mit nézett meg az idei moziünnep alatt? :)

A Van Helsinget és a Gyalog Galoppot... De azt is csak dvd-n :(

Ati 09-20-2009 18:10

Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 223520)
A Van Helsinget és a Gyalog Galoppot... De azt is csak dvd-n :(

És moziban? :)

Tényleg kíváncsi lennék, mert mi bementünk nagy hévvel az egyik budapesti multiplex moziba, hogy na most megnézünk valami jó filmet, aztán kb egy órát ücsörögtünkott, a pestiestet bújva, míg végül az úgy nem döntöttünk, hogy nincs semmi néhzető. :D

Aztán irány másik mozi, és még az Alkonyatot pont elkaptuk, az még tetszett is. :)

Andrew 09-20-2009 18:39

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 223521)
És moziban? :)

Hátőőőmm, egyetemista lettem, és ezzel arra akartam utalni, hogy Moziünnep ide vagy oda, még így sincs pénzem elmenni moziba :p:(

J.Ati 09-20-2009 18:57

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 223519)
Ki mit nézett meg az idei moziünnep alatt? :)

Nekem 21:30-kor kezdődik a film.
-Becstelen Brigantyk

És még akartunk egy másik filmet is ,csak lecsúsztunk róla.
Rózsaszín sajt

Jövőre talán többre jut idő.

vityu 09-20-2009 19:15

Mivel a fizetésem jelenleg 10 napja csúszik, így kb éhen halni sincs pénzem... Tehát nem jártam mozi közelében sem, pedig jó lett volna...

Ilyen ez az egyetemista élet, és Andrew, hidd el, még nem láttál belőle semmit...

laci 09-21-2009 07:07

Én már egy ideje nem vagyok hajlandó moziba menni: halálra idegesít hogy a legtöbb moziban film előtt 10-15 percig reklámot nyomatnak (és még csak át se kapcsolhatok más adóra, és el sem némíthatom). Aztán kezdődik a film, amiből 10 perc megint azzal telik hogy körülöttem egy halom ember szörcsögi az italát és ropogtatja amit éppen eszik, olyan az egész mint egy óriási egérfarm. Mindeközben pedig megsüketülök, mert valamiért azt hiszik hogy ha fülsiketítő a hang, akkor nagyobb az élmény.

És mindehhez jön hozzá hogy nagyon régen nem láttam jó filmet, túlnyomórészt klisékből raknak mindent össze. Tisztelet a kivételnek, de azt itthon is meg tudom nézni.

Ati 09-21-2009 10:02

Hasonló "élményben" egy moziban volt, oda azóta se mentem. Ha nem szinkronizált, hanem eredeti nyelvű filmre mész, akkor egész más réteg ül be a filmre.

Valezius 09-21-2009 12:52

Na én nem megyek csak úgy oda, moziünnep ide vagy oda, előre ki kell találni, hogy akarok-e nézni valamit. :)

G.I.Joe rajzfilm rajongó lévén úgy döntöttem, hogy 500Ft-t megér, még ha mindenféle rosszat is mondtak róla. Kb azt kaptam, amit vártam. Aztán ha már ez a része megvolt a tervnek, akkor még beterveztük elé a Másnaposokat. Vígjátékot pláne nem nézek moziban, sőt még TVbe se nagyon, de azért a társaság miatt belefért.
Becstelen brigantik: Na ez se érdekelt különösképpen, pláne, hogy az ismik beszervezték 22:45-re, ami nekem már nem felet meg. De a másik ismerősöm meg nagy Tarantino rajongó, úgyhogy végül ez is megnézésre került.
Én nem vagyok annyira oda a mesterért, ráadásul sikerült előtte még a poénját is lelőnie valakinek, úgyhogy kaptam egy jó filmet, de nem hüledeztem, amikor kijöttem a moziból.
Jégkorszak 3: Az elmúlt 10évben animációs filmet se néztem, de hát öcsémet el kellett vinni. Úgyhogy ezzel megvolt az első 3D filmélményem is. Nem vártam tőle sokat, de sokkal jobb volt, mint a 3D előzetesek a film előtt :)
És végül: Hajsza a föld alatt
A bemutatója megfogott, a szereposztás tetszett, de ha nincs moziünnep, nem hiszem, hogy beülök rá. Azt viszont nem tudtam, hogy "csak" remake. Eléggé lapos film, a vége meg gagyi. Ettől jobbat vártam.
Úgyhogy most vadászom az eredetit remélhetőleg jobb.

Grabi 09-22-2009 06:31

Első 4-et én is néztem a moziünnep miatt. Én igazából a "Petiiiiiii menjünk moziba" és a jó hang/kép miatt megyek moziba csak. Nagyon türelmes vagyok, szóval az, hogy mellettem kicsit hangosak nem szokott zavarni.

1. GI Joe: szimpla "akció" minden előnyével és hülyeségével
2. Másnaposok: már láttam letöltve, de szar minőségben meg szerettem volna az élményt megosztani a párommal. Ezen kívül még én simán röhögök ugyanúgy a vicceken ha többször mondják el :)
3. Becstelen brigantik: hááááát, nekem nem tetszett :( túl sok ilyen filmet láttam, többet vártam
4. Jégkorszak 3: jókat kacagtunk, jó volt, kedvencem a lánymókus


All times are GMT +1. The time now is 03:33.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu