Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Tesztelés (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=67)
-   -   1. TESZT: Indulási egyensúly (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3438)

Ati 04-15-2009 11:47

1. TESZT: Indulási egyensúly
 
Sziasztok!

No, mindenki kapott 3 karakteradatot. Azért hármat, mert úgyis el lesznek rontva a karakterek. Célszerű egyet használni az elején, aztán amikor tönkrement, akkor jöhet a következő... :D

Nyugodtan be lehet lépni velük egyszerre is, külön ablakokban, de azonos ablakban külön fülekben is tökéletesen működik a dolog.

Először belépve a szívetekhez fogtok nyúlni, hogy mi ez a sok ellenfél, és nem sok-e ez egy kicsit. De, sok. Direkt van feltöltve most minden ellenfelekkel, hogy gyorsabban lehessen haladni, a normál játékban ennyi azért nem lesz.

A terület, ahova érkeztek, egy teszt-terület. Ha körbemászkátok, akkor látjátok, hogy elég puritán, főleg a főváros külsávori része, ahol gyakorlatilag semmi sincs. Ez is a teszt miatt van, legyen hely mászkálni, ellenfeleknek mozogni, később pedig majd minden be fog épülni, amikor olyanokat tesztelünk.

Jelenleg 53000+ mezőnyi terület található a játékban, ez is töredéke csak annak, ami a valós játékban majd lesz. De mire ezt felfedezitek... hát az sem egy nap lesz! :)

Mindenkinek ajánlom az első küldetés teljesítését már induláskor, lásd "kézikönyv".

Az első teszt arról szól, hogy a mostani erősségű ellenfelekkel belátható időn belül el tudsz-e érni egy normális szintet, ahol már azért lehet mást is csinálni, mint közmunkában egereket írtani. :)

Úgyhogy első kitűzött cél az 5. szint elérése mindenkinek, ekkortól fogjátok tudni a chat-et használni, és lehet majd beszélgetni ott is. Bár a lényeges dolgokat továbbra is itt a fórumon fogom írni.

Tesztelendő tehát, hogy ki mennyi idő alatt éri el, vagy haladja meg az 5. szintet.

A második küldetésnek is nekivághattok, ha gondoljátok, de azt nem fogjátok tudni 5. szint előtt teljesíteni, sőt, szerintem egy kicsit ahhoz majd erősödni kell.

Ebbe a témába jöhetnek az ezzel kapcsolatos tapasztalatok, illetve most kicsit általános lesz ez a téma, és minden első tapasztalat jöhet. Mi nem egyértelmű, mi működik tök máshogy, mint kéne stb.

Goldy tegnap már kipróbálta, úgyhogy elvileg olyan nagyon nagy gond nincs vele, vagyis ami volt, azt már átélte, és nektek talán nem kell. :D

Tsobi 04-15-2009 11:52

Nem lenne utolsó,ha ki lennének írva az egyes helyszínek nevei a térképre is.. míg rájöttem,hogy az a kút az kút..pl :)

Peti 04-15-2009 11:53

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 207655)
Nem lenne utolsó,ha ki lennének írva az egyes helyszínek nevei a térképre is.. míg rájöttem,hogy az a kút az kút..pl :)

Az jó, mert én mégg be se tudok lépni azt írja ki, hogy a szerver nem érhető el próbáljam meg pár perc múlva :mad:

Ati 04-15-2009 11:54

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 207655)
Nem lenne utolsó,ha ki lennének írva az egyes helyszínek nevei a térképre is.. míg rájöttem,hogy az a kút az kút..pl :)

Néhány épület között nehéz észrevenni a különbséget, de a kút azért szerintem felismerhető. :)

Ati 04-15-2009 11:55

Jah igen, 5. szintig nem kell ilyen balga dolgokkal foglalkozni, hogy éhes és szomjas a karakter, de később igen. Inni lehet a kútból, vagy folyóparton. Enni lehet venni a kereskedelmi poszton kenyeret (a gyümölcsök nem ehetők!!!), illetve tanulhatsz horgászni, akkor ingyen meglesz a kaja is.

Ati 04-15-2009 11:57

Quote:

Originally Posted by Peti (Post 207656)
Az jó, mert én mégg be se tudok lépni azt írja ki, hogy a szerver nem érhető el próbáljam meg pár perc múlva :mad:

Tűzfalon engedd neki a kommunikációt.

Tsobi 04-15-2009 12:00

EP (Egészségpont :D) -t hogy lehet növelni? Az első küldetést nem is lehet egy húzóra megcsinálni akkor :(
Vagy fel lehet több kari (karakter :D )-t is használni?
Vagy töltődik csak én nem vettem észre?

Dus 04-15-2009 12:01

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 207660)
EP (Egészségpont :D) -t hogy lehet növelni? Az első küldetést nem is lehet egy húzóra megcsinálni akkor :(
Vagy fel lehet több kari (karakter :D )-t is használni?
Vagy töltődik csak én nem vettem észre?

Az töltődik...percenként minden :)

Peti 04-15-2009 12:02

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 207659)
Tűzfalon engedd neki a kommunikációt.

Valóban az volt a hiba :d Köszi :d

Tsobi 04-15-2009 12:03

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 207661)
Az töltődik...percenként minden :)

Nem csak az MP (mozgáspont :D) ? Jó tudni.


All times are GMT +1. The time now is 21:16.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu