Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Szívedhez legközelebb álló faj (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=865)

Napóleon 09-30-2006 11:44

Szívedhez legközelebb álló faj
 
hello emberek. ezt a topicot nem azért hoztam létre, hogy itt próbáljuk meg überelni a fajokat. ez egy egyszerű topic hova élményeket várok a kedvenc fajaitokkal kapcsolatban ( melyik volt az első, melyiket szeretted a legjobban )
Nem az számít h melyik faj mennyire játszható. hanem h mennyire SZERETTEK vele játszani:D :D :cool:

monro 09-30-2006 11:48

Quote:

Originally Posted by Napóleon (Post 33096)
hello emberek. ezt a topicot nem azért hoztam létre, hogy itt próbáljuk meg überelni a fajokat. ez egy egyszerű topic hova élményeket várok a kedvenc fajaitokkal kapcsolatban ( melyik volt az első, melyiket szeretted a legjobban )
Nem az számít h melyik faj mennyire játszható. hanem h mennyire SZERETTEK vele játszani:D :D :cool:

Sztem ez egy jó téma ebben a formájában :) (ha komolyan veszik)

Én a magam részéről az orkokat szeretem a legjobban és egy ideje a törpét.Sajnos most nincs elég időm kifejteni,hogy miért mert az asszony sürget :D

Napóleon 09-30-2006 11:50

elf és ork fej-fej mellett halad :D

BeeLord 09-30-2006 11:58

Csak az ember:D A tükörpajzzsal überelhetetlen genyózásban:D Habár normál játékban nem próbáltam még, de vip hv-n soha jobbat nála:D

exair 09-30-2006 12:00

nincs jobb az elf tolisnal es az ork hadisnal, de inkabb az elfet valasztottam :)

Napóleon 09-30-2006 12:18

nem hittem volna h az ember is kap szavazatot :P

de azért az óriások is feljöttek.
egyébként nektek mi volt az első oritok?
nekem elf. huhuh. nagyon nagy volt. el is jutottam vele egyből 4.-es szintre, de még elég láma voltam és ott szét is kaptak :D
de azért egy elffel játszani maga a tökély ;)

exair 09-30-2006 12:30

nekem orias vagy ember volt az elso orim, tele voltam orposztokkal es en voltam a kemeny hadis 4ezer elittel 500 hekin :))

BeeLord 09-30-2006 12:35

AZ első országom ork volt az anarchban kötött ki mind a 100 védőjével, íjászával, és pár tolvajával-varázslójával:D Aztán jött a mindenkori Aces High, szintén ork fajjal. Amit 450 hektárról vertek le. Nem is csoda, a maga 4500 elitével, 3K varázslójával, 1.8K tolvajával nem igazán vette fel a versenyt. Ilyen nevű országom azóta is van, csak a sorszáma változik időnként:D

Napóleon 09-30-2006 12:58

hát igen :)

kező koromban az volt a szerencsém h a fantom miatt nem látták h védőim vannak :D

lacqa 09-30-2006 13:27

Quote:

Originally Posted by Napóleon (Post 33096)
hello emberek. ezt a topicot nem azért hoztam létre, hogy itt próbáljuk meg überelni a fajokat. ez egy egyszerű topic hova élményeket várok a kedvenc fajaitokkal kapcsolatban ( melyik volt az első, melyiket szeretted a legjobban )
Nem az számít h melyik faj mennyire játszható. hanem h mennyire SZERETTEK vele játszani:D :D :cool:

hihi az első, második, harmadik... orimnak nem volt faja :)

az első alkalommal mikor fajt lehetett választani, akkor gnómot választottam, és bár mindet kipróbáltam közben, de annál maradtam sokáig. aztán mikor az ember tükörvarija megjelent, akkor az volt a kedvencem amíg le nem lett korlátozva.

utána jó ideig nem játszottam, majd mikor újra elkezdtem megint mindent végigpróbáltam, végül a törpénél maradtam az A-ban, és óriással vagy gnómmal lentebb. de a szívemhez a törpe áll legközelebb, ezért rá szavaztam.

egy átlagos csopiban vagy jó szöviben azért bevállalható lent is ;) :D


All times are GMT +1. The time now is 03:05.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu