Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Egyéb (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=33)
-   -   2007. Dec. 29. Hóditós Póker verseny és Tali! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2515)

Kutyuleee 11-29-2007 00:00

2007. Dec. 29. Hóditós Póker verseny és Tali!
 
Szeretnék megszervezni December 29ére egy elő-előszilveszteri Texas Hold'em poker tournamentet és estére még egy közös sörözést, borozást dinom dánomot.

A helyszín Bp XIII.kerület legszéle, Tátra Sörgödör(ex-underworld, ha valaki esetleg úgy ismerné) nevü helyen a Tátra utca 1 szám alatt. Ez a Jászai Mari Térnél van(Margit-híd pesti hídfő). Az árak normálisak. Kaja megodható. közös helyen vannak az Il Treno pizzeria házhozszálitó részlegével. Emellett 100méteren belül van 2 éjjel-nappali Gyrosos, és egy másik pizzeria ahol 1-t fizet 2öt kap akció van elvitelre minden pizzából.
Megfelelő számú érdeklődő mellett az egész hátsó helyiséget lefoglalnám, ami kb 30 fő befogadására képes.


A póker versenyt úgy gondoltam, hogy olyan du.1-2 körül lehetne kezdeni. Több fordulós, pontozásos rendszerben 500-1000Ft-os beugróval, re-buy nélkül (a több forduló miatt fölösleges). a díjak/fordulók száma majd a helyszinen dől el, a tényleges résztvevőktől függően.
Ha kevés jelentkező lenne, akkor is összeülünk egy kis cash-game-re.

A talira mindenkit szerettel várunk. probáltam úgy időpontot választani, amikor elég sok embernek jó lehet.
Kérdésekkel nyugodtan bombázzatok privátban.

Grabi 11-29-2007 00:08

mivel szilveszter előtti du. és nem este, így simán odaérek az előszilveszeri bulikra.

most azt mondom, jelen, remélem tényleg az lesz :)

Kutyuleee 11-29-2007 00:12

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 138408)
mivel szilveszter előtti du. és nem este, így simán odaérek az előszilveszeri bulikra.

most azt mondom, jelen, remélem tényleg az lesz :)

Grabi,
1x is ez szilveszter elötti délután elött van egy nappal;)
2x meg is sértődnék ha te nem lennél ott:D

Grabi 11-29-2007 00:15

könyörgöm, nállunk olyan az ünnepek, hogy 24. szük család, 25-28 rokonok + vidék + barátok, 29-31 szilveszteri bulik, jan 1-2 pihi, 2-20ig vizsgák :)

Kutyuleee 11-29-2007 00:21

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 138412)
könyörgöm, nállunk olyan az ünnepek, hogy 24. szük család, 25-28 rokonok + vidék + barátok, 29-31 szilveszteri bulik, jan 1-2 pihi, 2-20ig vizsgák :)

Ne könyörögj:p
nekem picivel másabb, 21-23 vidék rokonok, 24-25 család, 26 asszony család, 27 buli és utána jan3-ig általában nem tudom mi szokott történni;) ami biztos, elő-elő-elő szilveszteri bulitól. a jan 2.-ai utó szilveszteri buliig csak alszok,iszok bulizok:D

[HTPA]GeeForce 11-29-2007 07:38

Én bejelöltem, hgoy mindkettőre mennék.
Igazából a pókerre benevezni nem tudom, hgoy tudok-e, de szívesen lennék ott, és csöndben nézném a nálam sokkal jobb játékosokat. :) (én kezdő vagyok nagyon) és maradnék a sörözésre is szerintem. :)

Az ilyen bulikon alapból az a kérdés, hogy meddig tart. :) mert hogy reggel megy az első buszom. :( De nem baj. :)

Grabi miatt úgyis menni szeretnék, a múlt haviról is lemaradtam, mert hétköznapra esett :'( És nem tudtam eljönni melóhelyről...

Ati 11-29-2007 07:41

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 138424)
Igazából a pókerre benevezni nem tudom, hgoy tudok-e, de szívesen lennék ott, és csöndben nézném a nálam sokkal jobb játékosokat. :) (én kezdő vagyok nagyon)

Szerintem majd kérdezgeted őket játék közben, hogy az jó-e ha ilyen és ilyen lapjaik vannak, hogy miért nem szállt ki, ha ilyen szerencsétlen leosztást kapott, vagy miért vigyorog ilyen lapokkal... :D

[HTPA]GeeForce 11-29-2007 07:49

Alap1. Sőt: "Figyi Grabi, nehogy bedobd, Kutyu blöfföl, pikk dámája van meg egy kör kettese!" :D:D:D:D:D

Zsáni 11-29-2007 08:03

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 138425)
Szerintem majd kérdezgeted őket játék közben, hogy az jó-e ha ilyen és ilyen lapjaik vannak, hogy miért nem szállt ki, ha ilyen szerencsétlen leosztást kapott, vagy miért vigyorog ilyen lapokkal... :D

Remynél simán :D
ő még így is tudna nyerni :p

Fefe013 11-29-2007 09:19

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 138429)
Alap1. Sőt: "Figyi Grabi, nehogy bedobd, Kutyu blöfföl, pikk dámája van meg egy kör kettese!" :D:D:D:D:D

Ha lenn van 2 dáma meg egy kettes nem olyan rossz az:D:D


Engem nagyon is érdekelne a póker és a sörözés is egyaránt, de sajnos Pestre akkor tájt nem tudok felmenni, mivel most lesz egy számvitel szigorlatom és nem ez az a tárgy számomra, ami nagyon menne tanulás nélkül:(

Nektek jó szórakozást kívánok és remélem összejön, h sokaknak jó legyen!:)


All times are GMT +1. The time now is 23:47.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu