Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Moderátori napló változtatás (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3129)

Tsobi 08-19-2008 12:51

Moderátori napló változtatás
 
Sziasztok! :)


A moderátori napló jó dolog,de a nyilvános fórumok esetében követhetetlen. Hosszú percekig kell várni,míg betölti a tagok listáját,ahova ugye minden frissen regisztrált ország automatikusan meghívót kap.

Több alkalommal előfordult a nyilvános fórumok esetében,hogy egy-egy frissen regisztrált országtól olyan obszcén vagy minősíthetetlen beírás született,amit a fórumközösség érdekében minél hamarabb szeretett volna eltávolítani az aktuális Moderátor. Ez bár sikerült neki,hosszú perceket kellett rá várni,amíg a csúfságot több tucatnyian is elolvasták.
Privát fórumok esetében ez a dolog elhanyagolható,hisz max 100-200 tagot számlál,abszolut követhető.

A javaslatom az lenne,hogy a mostani "Fórumtagok" listát váltsa fel egy görgetőmenü,ahol sorban ki lehetne keresni számtól-számig az egyes országokat. (pl. 200,000 - 250,000 ..)

Redback 08-19-2008 13:48

Én máshogy gondoltam el, legyen egy mező a meghíváshoz hasonlóan, számot beírni oda és mellette lenne egy görgető menü amiben meg lehetne kiválasztani mennyi időre tiltod ki, amelett egy gomb" órára kitilt" felirattal, és az mellett egy"kizár" gomb.Ekkor csak egy számot kellene beírni, hogy pl 455305, és ki lehetne választani hogy mit akarnak vele tenni a moderátorok.

Redback 08-19-2008 18:26

Ati esetleg szólnál hozzá valamit?

lucku 08-19-2008 21:17

Akár magukon az üzeneteken is lehetne egy pici ikon a moderátoroknak, ahonnan egyből "megjegyződik" a tisztelt delikvens sorszáma. Így az adminisztrációban már kitöltött sorszámnév várna. :confused:

Redback 08-19-2008 21:47

Quote:

Originally Posted by lucku (Post 187489)
Akár magukon az üzeneteken is lehetne egy pici ikon a moderátoroknak, ahonnan egyből "megjegyződik" a tisztelt delikvens sorszáma. Így az adminisztrációban már kitöltött sorszámnév várna. :confused:

Szerintem ez felesleges már, egy 6 jegyű számot meg lehet jegyezni fejben is, de ha Ati belemegy nekem nem lesz ellene kifogásom.

Dus 08-19-2008 21:52

Akkor már a legegyszerűbb a pici ikon lenne, de funkcióját tekintve:
-Egyrészt behoz egy oldalt, ahol minden ki van készítve, neked, csak be kell pötyögni, hogy hány kör kitiltást szeretnél adni, és az indoklást
-Másrészt azonnal törli azt a hozzászólást, amelyikért kitiltottad (abban a pillanatban amikor kitiltottad...)

Pl.: Egy kis piros x a hsz jobb alsó csücskében :)

Redback 08-19-2008 21:55

Ha nagyon ikonozni akartok, akkor a bal alsó sarokban legyen szerintem.De ezt az érti meg, aki nyílvános fórumon modi, hogy tényleg 2-3 perc még betölti a tagokat.Az is megváltás lenne, ha sorszámot be lehetne írni

Dus 08-19-2008 21:56

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 187494)
Ha nagyon ikonozni akartok, akkor a bal alsó sarokban legyen szerintem.De ezt az érti meg, aki nyílvános fórumon modi, hogy tényleg 2-3 perc még betölti a tagokat.Az is megváltás lenne, ha sorszámot be lehetne írni

Nekem mindegy, csak azért jobb alulra raktam, hogyha egy picit is félrekattintassz, ne a jelntésre kattints :)
És tényleg, nem nagyon tudom átérezni 3 perc várakozást...De tény, nemlehet jó :)

lucku 08-20-2008 08:08

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 187492)
Akkor már a legegyszerűbb a pici ikon lenne, de funkcióját tekintve:
-Egyrészt behoz egy oldalt, ahol minden ki van készítve, neked, csak be kell pötyögni, hogy hány kör kitiltást szeretnél adni, és az indoklást
-Másrészt azonnal törli azt a hozzászólást, amelyikért kitiltottad (abban a pillanatban amikor kitiltottad...)

Pl.: Egy kis piros x a hsz jobb alsó csücskében :)

Ez jó lenne.. Bár engem nem érint

Tsobi 08-21-2008 19:46

Nem vagyok 3 napig és pang a Megbeszélések rész :D


All times are GMT +1. The time now is 20:43.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu