Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Országok összekapcsolása (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2774)

Synkel 02-19-2008 16:28

Országok összekapcsolása
 
Bevallom, megdöbbenve olvastam épp most a fontos bejelentésekben, hogy jelenleg 2132 ország repülne anarchba összekapcsolás miatt. Ez rettentő magas, már-már hihetetlen szám.

Érdekelne, hogy jött ez össze, miközben reggelente rendszeresen repülnek össze nem kötött orik anarchba, tehát nem évente gyűlik fel ennyi, hogy aztán egyszerre kezelve legyenek.
A másik: miért kell erre figyelmeztetni? A regszabályok világosak, mostanában már a többség pontosan tudja, hogy felesleges háborogni az össze nem kapcsolt, de áthelyezett országokért.

Utóbbit azért tartom fontos kérdésnek, mert valamilyen szinten igazságtalannak érzem ezt a mostani figyelmeztetést azokkal szemben akik egy mukkot nem kaptak, hogy kösd össze te majom, vagy repülsz...

dreaman68 02-19-2008 16:31

szvsz is elég "szép" lista gyűlt össze. kiváncsi lennék h m,iért nem kerültek még át és én se tartom olyan fernek ezt a többi eddig átkerült országokkal szemben

(más kérdés h a rossz énem belenzne ebbe a lsitába:D)

Synkel 02-19-2008 16:33

Quote:

Originally Posted by dreaman68 (Post 159704)
szvsz is elég "szép" lista gyűlt össze. kiváncsi lennék h m,iért nem kerültek még át és én se tartom olyan fernek ezt a többi eddig átkerült országokkal szemben

(más kérdés h a rossz énem belenzne ebbe a lsitába:D)


Ja, hát a fórumot én is átgörgetném szívesen:)

Ati 02-19-2008 16:34

Nagyon egyszerű az oka annak, hogy miért nem kerültek át ezek az országok még. A reggeli ellenőrzések az aktív országokra terjednek ki.

Ez egy átfogó ellenőrzés, amit nem lehet minden nap lefuttatni, és kiterjed azokra az országokra is, amiket esetleg 2 hónapja nem használt a gazdájuk.

Mivel a legtöbb esetben ezek elfelejtett, egyszer magára hagyott országok, ezért fair, hogy erről előre értesítés van; szemben azokkal a többországos játékosokkal, akik nap mint nap használják is az össze nem kapcsolt országaikat.

Synkel 02-19-2008 16:37

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 159707)
Nagyon egyszerű az oka annak, hogy miért nem kerültek át ezek az országok még. A reggeli ellenőrzések az aktív országokra terjednek ki.

Ez egy átfogó ellenőrzés, amit nem lehet minden nap lefuttatni, és kiterjed azokra az országokra is, amiket esetleg 2 hónapja nem használt a gazdájuk.

Mivel a legtöbb esetben ezek elfelejtett, egyszer magára hagyott országok, ezért fair, hogy erről előre értesítés van; szemben azokkal a többországos játékosokkal, akik nap mint nap használják is az össze nem kapcsolt országaikat.

Amikor regelte akkor aktív volt, nem? Még 24 óra múlva is ha azonosította.

Rebellis 02-19-2008 16:44

Feltételezem egyeseknek van olyan orijuk, adott csopiban, amit adott esetben, kinyitnak "átpakolnak" (technikája nem tárgyalandó) saját aktív másik oriba, ami kell, majd megy aludni tovább:-)
Két pakolás között sok hónap eltelhet:-)
Hát ezek most buknak:-)
Szvsz ennek a sok orinak legalább 10%-a a multit szolgálja, szolgálta...
Bár mondaná valaki nincs igazam...

Ati 02-19-2008 16:48

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 159709)
Amikor regelte akkor aktív volt, nem? Még 24 óra múlva is ha azonosította.

Amikor regelte, akkor egy fél éve magára hagyott orzság már fél éve nem volt aktív. A 24 óra múlva eljövő azonosításkor pedig fél éve + 24 órája nem volt aktív.

Pali papa 02-19-2008 16:48

Akkor most ezek az orik előjönnek leadják amit le tudnak és utána töröl?
Lesznek mások helyettük. Szvsz figyelmeztetés nélkül is el lehetne őket küldeni.

Ati 02-19-2008 16:49

Quote:

Originally Posted by Pali papa (Post 159715)
Akkor most ezek az orik előjönnek leadják amit le tudnak és utána töröl?
Lesznek mások helyettük. Szvsz figyelmeztetés nélkül is el lehetne őket küldeni.

Örülök neki, hogy többezer országtól ilyen könnyen megszabadulnátok, nekem ez nem célom.

Synkel 02-19-2008 16:51

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 159716)
Örülök neki, hogy többezer országtól ilyen könnyen megszabadulnátok, nekem ez nem célom.


Ezek szabálytalanul létező országok. Miért nem akarnánk megszabadulni tőlük, és neked miért nem ez a célod?


All times are GMT +1. The time now is 06:59.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu