Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Kérdezz! Felelünk? :) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=209)

Toto 02-10-2006 07:29

Kérdezz! Felelünk? :)
 
Ezt a témát Phoenix szétoffolt segítő topicja miatt indítom.
Ha kérdésed van, akkor azt emeld ki valamilyen módon. (Pl. félkövér betű)
Aki segítő szndékú, azt megkérem, hogy a feltett kérdésre válaszoljon, és ha lehet, akkor a segítők az átláthatóság miatt ne egymással kezdjenek vitatkozni, offolni.

Ati 02-10-2006 08:13

Quote:

Originally Posted by Toto
Ezt a témát Phoenix szétoffolt segítő topicja miatt indítom.
Ha kérdésed van, akkor azt emeld ki valamilyen módon. (Pl. félkövér betű)
Aki segítő szndékú, azt megkérem, hogy a feltett kérdésre válaszoljon, és ha lehet, akkor a segítők az átláthatóság miatt ne egymással kezdjenek vitatkozni, offolni.

Az olvasatlan témák mindig félkövérrel jelennek meg, így csak annyi a teendő, hogy az adott téma megjelölésével nyit az illető egy új témát.

Ezt pedig hangsúlyoznám: új témát tessék nyitni, a régieket sokan nem olvassák, mondván, hogy 20-30 hozzászólás alatt már tuti meg lett válaszolva a kérdés. :)

Toto 02-10-2006 10:12

Én olyan témára gondoltam, ahol apró cseprő kérdéseket fel lehet tenni, olyanokat, amiket a fórumon is szoktak, de azért egy topicot biztos nem nyitna senki. Olyanokat, amikre azt szoktad válaszolni, hogy Súgó :)

De ha nem működik ez sem, akkor kérem a téma törlését :)

Toto 02-10-2006 10:14

A kérdés kiemelésével, meg azt szerettem volna elérni, hogy elkülönüljenek a kérdések, és a válaszok.... a témán belül .. :)

Ati 02-10-2006 13:23

Quote:

Originally Posted by Toto
A kérdés kiemelésével, meg azt szerettem volna elérni, hogy elkülönüljenek a kérdések, és a válaszok.... a témán belül .. :)

Én tuti nem nézek be egy olyan topicba, ahol 10-20-nál több hozzászólás van, ott az eredeti kérdés már egész biztosan meg lett válaszolva, csak annak a fejtegetése megy tovább. :)

Toto 02-11-2006 07:51

TM, nem :P

Toto 02-11-2006 07:52

Hmm...
Mintha kaptam volna egy emailt, hogy TM kérdezett :D

Laca65 02-16-2006 04:16

Sziasztok! Egy kérdésem volna a játék helytartójával kapcsolatban. Valami oknál fogva nem hajlandó a tekiket írni úgy ahogy beállítottam. Minden más (képzés,varik) pontosan úgy működnek ahogy be van lőve, de a tekiket nem hajlandó. Már próbáltam úgy is, hogy mindent beállítottam 100-150-re de akkor is csak 5-6 darabot Ír összesen amikor manuálisan én el tudok indítani 4000 tekercs írását is. ja és a pénz is megvan hozzá.

Békés 02-16-2006 06:55

Quote:

Originally Posted by Laca65
Sziasztok! Egy kérdésem volna a játék helytartójával kapcsolatban. Valami oknál fogva nem hajlandó a tekiket írni úgy ahogy beállítottam. Minden más (képzés,varik) pontosan úgy működnek ahogy be van lőve, de a tekiket nem hajlandó. Már próbáltam úgy is, hogy mindent beállítottam 100-150-re de akkor is csak 5-6 darabot Ír összesen amikor manuálisan én el tudok indítani 4000 tekercs írását is. ja és a pénz is megvan hozzá.

Nézdmeg itt a HT-ban mennyire van beállitva a pénzösszeg, csak az álltalad beirt összeg felett fog tekit irni.
Ezért van az hogy csak 5-6 tekit ir körönként.
Tehát ha Te belövöd ezt az összeget pl 100 000 aranyra, és neked van 107 500 aranyad akkor csak a HT 7500 aranyért ir tekit.
Amikor Te iratod meg vele akkor felül bírálod a HT-t és ezért tudod akár mindet megiratni.

Minden pénzigényes feladat elhalasztása, ha ***** aranynál kevesebb pénz áll rendelkezésre.
Katonaképzés elhalasztása, ha ******aranynál kevesebb pénz áll rendelkezésre.
Tekercsírás elhalasztása, ha ******aranynál kevesebb pénz áll rendelkezésre.

Laca65 02-16-2006 07:50

Quote:

Originally Posted by Békés
Nézdmeg itt a HT-ban mennyire van beállitva a pénzösszeg, csak az álltalad beirt összeg felett fog tekit irni.
Ezért van az hogy csak 5-6 tekit ir körönként.
Tehát ha Te belövöd ezt az összeget pl 100 000 aranyra, és neked van 107 500 aranyad akkor csak a HT 7500 aranyért ir tekit.
Amikor Te iratod meg vele akkor felül bírálod a HT-t és ezért tudod akár mindet megiratni.
Minden pénzigényes feladat elhalasztása, ha ***** aranynál kevesebb pénz áll rendelkezésre.
Katonaképzés elhalasztása, ha ******aranynál kevesebb pénz áll rendelkezésre.
Tekercsírás elhalasztása, ha ******aranynál kevesebb pénz áll rendelkezésre.

1000 aranyra van beállítva, és a pénzem 3-4 milla között mozog.
tehát az én értelmezésem szerint csak akkor nem kellene írnia ha 1000 arany alatt van a pénzem. Úgyhogy köszi a tippet de ezek szerint nem ez a baj


All times are GMT +1. The time now is 18:20.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu