Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megbeszélések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Az 1A ban a klánlétszám malusz kiterjesztése vagy megszüntetése II (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2644)

Serg 01-12-2008 19:22

Az 1A ban a klánlétszám malusz kiterjesztése vagy megszüntetése II
 
Nah mivel a szavazást nem jól írtam ki az előzőnél inkább itt folytassuk

Serg 01-12-2008 19:31

A téma indító
 
Az 1A ban a klánlétszám malusz kiterjesztése toli és variakciókra vagy megszüntetése egyéni csatáknál!
Mire is gondolok?Arra hogy egy sereges 1 fős klánban lévő orit simán kicsinál egy 10 fős klánban lévő csapat lévén hogy a klánlétszám malusz csak a sereges támadásokat korlátozza le de a toli vari akciókra nincs hatással és a 10 fős klánban van 2 tolisabb meg 2 varisabb mint ő simán szétártózzák gyujtogatják miközben neki a mészárlás fosztogatás és földszerzés akciók szinte nullára vannak korlátozva.
Javaslom hogy vagy szüntessük meg a klánlétszám maluszt az egyéni csatákban vagy akkor terjesszük ki a toli vari akciókra is lévén ez így igazságos

Kubbi 01-12-2008 19:35

Nemmel szavaztam, mert szerintem senkinek nincs megtiltva, hogy nagyobb klánt csináljon. Az rendben van hogy védik a kis létszámú klánok területét, de azért nem kellene teljesen elszigetelni.

Serg 01-12-2008 19:41

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 150971)
Nemmel szavaztam, mert szerintem senkinek nincs megtiltva, hogy nagyobb klánt csináljon. Az rendben van hogy védik a kis létszámú klánok területét, de azért nem kellene teljesen elszigetelni.

Nagyon sokan nem tudnak nagyklánba kerülni és itt nem a területvédelemről van szó.
Javaslom próbáld ki egyszer egyedül.

Remedy 01-12-2008 19:53

A sereg malusz eltorleset semmikepp sem javaslom. A tolivari maluszban viszont latok raciot, viszont ez pl epuletlistara lenne hatassal? Egyelore nem szavazok, szerintem ezt at kell gondolni, mert nem apro valtoztatasrol van szo....

Serg 01-12-2008 19:55

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 150975)
A sereg malusz eltorleset semmikepp sem javaslom. A tolivari maluszban viszont latok raciot, viszont ez pl epuletlistara lenne hatassal? Egyelore nem szavazok, szerintem ezt at kell gondolni, mert nem apro valtoztatasrol van szo....

Az éplistára milyen maluszt gondoltál vajon?Ez nem egy védelem mint az elfnél hanem a gyujtogatás ártózás hatékonyságát csökkentő tényező

Dragi 01-12-2008 19:57

Quote:

Originally Posted by Serg (Post 150976)
Az éplistára milyen maluszt gondoltál vajon?Ez nem egy védelem mint az elfnél hanem a gyujtogatás ártózás hatékonyságát csökkentő tényező

erősebb autovédelem ?

Remedy 01-12-2008 19:58

Quote:

Originally Posted by Serg (Post 150976)
Az éplistára milyen maluszt gondoltál vajon?Ez nem egy védelem mint az elfnél hanem a gyujtogatás ártózás hatékonyságát csökkentő tényező

Nem gondoltam semmire, csak azt akartam megkerdezni, hogy olyan maluszra gondoltal, mint pl az alvilagi modosito (minden akciora), vagy csak sima hatekonysag csokkentore. De ezzel mar valaszoltal is, a masodik.

Igy tippre gondolom olyanra, hogy tagletszamkulonbsegenkent 10-%al csokkenjen a hatekonysag. (pl 1 vs 8 fos klannal, ha egy renges eddig dontott 30 epuletet, most 9 boruljon)

Viszont picit tovabbgondolva erdekes, ugyanennel a peldanal maradva... varazsolok 20 kor vihart, es 6 korre megy fel? :)

Kubbi 01-12-2008 20:00

Quote:

Originally Posted by Serg (Post 150973)
Nagyon sokan nem tudnak nagyklánba kerülni és itt nem a területvédelemről van szó.
Javaslom próbáld ki egyszer egyedül.

Nem akarom kipróbálni, mert mivan, ha engem is felgyujtanak...:p
De mivel ezt tudom, nem indulok neki egyedül. Illetve ha nekiindulok, akkor bevállalom ezt a kockázatot, és nem szabályt akarok módosítani.
Vagy ha egyedül indulok neki, akkor nem ork lesz a fajom. Ha meg mégis, akkor meg így járt.

Serg 01-12-2008 20:16

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 150979)
Nem akarom kipróbálni, mert mivan, ha engem is felgyujtanak...:p
De mivel ezt tudom, nem indulok neki egyedül. Illetve ha nekiindulok, akkor bevállalom ezt a kockázatot, és nem szabályt akarok módosítani.
Vagy ha egyedül indulok neki, akkor nem ork lesz a fajom. Ha meg mégis, akkor meg így járt.

Nem érzed úgy hogy ez nem kicsit igazságtalan?Ha átépül tolis varissá akkor a morálját zuzzák rommá a falkába verődött orik ha meg marad hadis szétgyujtják ártózzák és nincs mivel visszaütni...
Vagy te is abba a csapatba tartozol akik ujjongva gyujtogatnak ártóznak egy egyedül lévő orit csak azért mert nem tud hatékonyan visszaütni?(na meg persze mert büntetlenül megtehetik)


All times are GMT +1. The time now is 02:33.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu